(© kat)

Do 10 listopada można głosować na najsympatyczniejszych belfrów z powiatu brodnickiego. Na zgłoszenia czekamy tylko do 23 października. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na pomorska.pl (zakładka plebiscyty - nauczyciel na medal).

Po pierwszych dniach głosowanie nabiera rozpędu. W kategorii nauczycieli klas I-III (SP) pierwsze trzy miejsca należą do pań: Ilony Dąbrowskiej z SP nr 7 w Brodnicy, Angeliki Nagórskiej (SP Brzozie) i Marzeny Kaszyńskiej (SP nr 2 z oddziałem integracyjnym w Brodnicy). W grupie nauczycieli klas IV-VII i gimnazja na prowadzeniu jest Katarzyna Tatkowska (SP nr 3), tuż za nią jest Katarzyna Brózda (SP nr 2) i Stanisław Kosakowski (SP Świedziebnia).

W grupie szkół ponadgimnazjalnych zgłoszony jest na razie tylko jeden nauczyciel Wojciech Zembrzycki z I LO w Brodnicy.

Nazwiska wszystkich kandydatów oraz kody do głosowania dostępne są: tutaj

Informacji o plebiscycie udzielają od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, Kamila Dorawa - tel. 510 026 903, e-mail: kamila.dorawa@polskapress.pl oraz Karolina Kiełkowska tel. 519 503 646, e-mail: karolina.kielkowska@polskapress.pl


INFO Z POLSKI 12.10.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: