(© mat. prasowe Best Film)

W horrorze „Slumber” (w kinach od 10 listopada) w rolę specjalistki od zaburzeń sennych wciela się popularna aktorka kina sensacyjnego Maggie Q. [patronat NaM]

Jej bohaterka, Alice Arnolds, to specjalistka zajmująca się zaburzeniami snu. Kobieta postanawia pomóc rodzinie, którą nęka stary demon. Atakuje w nocy, paraliżuje swe ofiary i uwalnia straszną agresję. Alice musi pozbyć się naukowego podejścia, pełnego racjonalizmu, aby pokonać własne demony i pomóc gnębionej rodzinie. Mocnych wrażeń na pewno Wam nie zabraknie. Szczególnie, jeśli lubicie wciągające horrory. I Maggie Q.

Odkrycie Jackie Chana
Maggie Denise Quigley urodziła się i wychowała na Hawajach. Co ciekawe, jaj ojciec jest Amerykaninem o polsko-irlandzkich korzeniach, a matka Wietnamką. Maggie marzyła, by zostać weterynarzem, jednak jej kariera potoczyła się inaczej. W wieku 18 lat wyjechała do Azji, gdzie rozpoczęła karierę modelki. I być może nadal gościłaby na okładkach popularnych pism modowych, gdyby nie specjalista od kina akcji - Jackie Chan. To on i jego ekipa kaskaderska nauczyli Maggie sztuk walki.

Swoją karierę na dużym ekranie rozpoczęła od horroru „Model From Hell” z 2000 r. Zaraz potem wcieliła się w rolę agentki FBI w „Gen-Y Cops”, filmie akcji wyprodukowanym przez Jackie Chana. Rok później wzięła udział w projekcie „Manhattan Midnight”.

W 2006 roku trafiła do Hollywood, występując u Toma Cruise’a w trzeciej części „Mission: Impossible”. Rok później zagrała w hicie „Szklana pułapka 4.0” z Brucem Willisem. Jej kolejny kasowy sukces to trylogia filmów z cyklu „Niezgodna”. Jeśli jesteście ciekawi, jak wypadła w roli specjalistki od snów i demonów, koniecznie wybierzcie się do kina na film „Slumber”. Polecamy.

„Slumber”
gatunek: horror
premiera: 10 listopada
reż.: Jonathan Hopkins
obsada: Maggie Q („Niezgodna”, „Szklana pułapka 4”), Will Kemp („Van Helsing”), Sylvester McCoy („The Hobbit”), William Hope („Obcy - decydujące starcie”, „Sherlock Holmes”)
Produkcja: USA, Wielka Brytania


Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!