W ramówce Comedy Central pojawił się nowy format – „Comedy Club”, stanowiący obowiązkową pozycję na liście programów dla fanów dobrego stand-upu. Show nagrany w warszawskim Teatrze Sabat z udziałem publiczności pozwala widzom stać się częścią najlepszego kanału komediowego w Polsce.

Wśród stand-uperów zobaczymy prawdziwych mistrzów tej formy oraz artystów, stawiających swoje pierwsze kroki na scenie, a to wszystko pod dyrygenturą prawdziwego arcymistrza polskiego One Man Show – Michała Kempy.

W najbliższym odcinku emitowanym na antenie Comedy Central we wtorek (4.04) o godz. 22:00 wystąpi warszawski artysta i jednocześnie gwiazda polskiej sceny stand-upu – Łukasz „Lotek” Lodkowski. To warszawski stand-uper, należący do grupy “Antrakt”. Brał udział w programach telewizyjnych oraz licznych festiwalach. Zwycięzca „Antrakt Stand-Up Festival 2014”, pierwszej edycji „Polskiej Ligii Stand-upu” oraz przeglądu „Ludzik” w 2015 roku. Już samym wyjście na scenę wywołuje uśmiech na twarzach widzów. Jego charakterystyczny głos, gestykulacja i przede wszystkim niesamowicie pozytywna energia stanowią solidną podstawę dla prezentowanych przez Lotka, niekiedy naprawdę ostrych programów. Niepozorny 30-latek wkraczając na scenę zamienia się w skarbnicę najzabawniejszych anegdot.

W poprzednich odcinkach pojawiali się już dwaj młodzi, warszawscy artyści: Piotrek Szumowski i Jasiek Borkowski. Piotrek pojawił się w międzynarodowym programie Comedy Central prezentującym komików z krajów europejskich. Na własnej skórze przekonał się, jak za granicą postrzegana jest Polska i jej obywatele. Występując na międzynarodowej scenie sam miał możliwość kształtowania opinii o naszym narodzie. Prezentowane przez niego programy obfitują w podróżnicze anegdoty. Prywatnie Piotrek jest studentem nauk społecznych.

Jasiek to z kolei członek grupy “Stand-up Polska”. Obecny na scenie od 6 lat. Występował w programach: „Comedy Central prezentuje”, „Kuba Wojewódzki Show” i „Tylko Dla Dorosłych” oraz internetowym projekcie „20 Stand-Upów”. W Comedy Club udowadnia mamie, a przy okazji całej Polsce, że wejście do teatru w dresie jest możliwe.


Zobaczcie też: Producenci gier z Warszawy podbijają świat! Odwiedziliśmy 11 Bit Studios


Seriale

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pawo (gość)

... a jeżeli ktoś odwazy się zażartować z władzy ostrzej niż "Ucho Prezesa" to grożą mu sankcje ;)