W Buku Pomorskim i Nowej Wsi powstał 0,5 km odcinek drogi w technologii nawierzchni bitumicznej W Buku Pomorskim i Nowej Wsi powstał 0,5 km odcinek drogi w technologii nawierzchni bitumicznej

W Buku Pomorskim i Nowej Wsi powstał 0,5 km odcinek drogi w technologii nawierzchni bitumicznej. (© UMIG Jabłonowo Pomorskie)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zakończył się remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Buk Pomorski - Nowa Wieś. Przedstawiciele władz - wojewódzkich, lokalnych w asyście drogowców dokonali odbioru inwestycji.

Podczas prowadzonych prac powstał 0,5 km odcinek drogi o nawierzchni bitumicznej. Generalnym wykonawcą była firma Skanska. Koszt realizowanego zadania to ponad 371 tys. zł. Inwestycja została współfinansowana ze środków budżetowych województwa w wysokości 86 tys. 500 zł.

- Chcielibyśmy zaapelować do rolników, których grunty własne lub dzierżawione przylegają do dróg gminnych bądź powiatowych o prowadzenie prac polowych w taki sposób, aby nie niszczyć istniejących dróg, nie zaorywać pasów drogowych, ani nie naruszać znaków granicznych. Szanujmy siebie, nasze pieniądze i wspólną pracę - mówili samorządowcy podczas odbioru drogi.


INFO Z POLSKI 12.10.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: