Dwaj mężczyźni w Nowym Mieście Lubawskim mieli wykorzystać siedmiu chłopców w wieku 8-13 lat Dwaj mężczyźni w Nowym Mieście Lubawskim mieli wykorzystać siedmiu chłopców w wieku 8-13 lat

Dwaj mężczyźni w Nowym Mieście Lubawskim mieli wykorzystać siedmiu chłopców w wieku 8-13 lat. Dzieciom dawali słodycze i czipsy, obiecywali też pieniądze. Zostali skazani na 10 lat więzienia. (© archiwum Polska Press)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dwaj mężczyźni mieli werbować dzieci w szkole w Nowym Mieście Lubawskim. Wykorzystanych miało być siedmiu chłopców w wieku 8-13 lat. Dzieciom dawali słodycze i czipsy, obiecywali też pieniądze. Zostali skazani na 10 lat więzienia.

Jak podaje TVN24.pl, Tomasz K. i Mateusz L. zostali zatrzymani już we wrześniu 2015 roku pod zarzutem pedofilii. Wcześniej sprawcy przez długie miesiące mieli wykorzystywać w sumie siedmiu chłopców w wieku od 8 do 13 lat.

"Nagrywali też filmiki z udziałem dzieci. Podczas nagrywania filmów w niektórych ujęciach pokazywali kartę z datą i tajemniczymi inicjałami, jasnymi jedynie dla innych pedofilów" - czytamy w serwisie TVN24.pl.

Dzisiaj sąd w Nowym Mieście Lubawskim skazał obu mężczyzn na 10 lat więzienia.


INFO Z POLSKI 12.10.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: