Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w środę (31.01.) w miejscowości Jajkowo na drodze krajowej nr 15. Ranny w zdarzeniu został jeden z kierowców ciężarówki.

W środę (31.01.), krótko przed godz. 11.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Jajkowo. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowym man, widząc stojące przed nim na tym samym pasie ruchu pojazdy, rozpoczął manewr hamowania, wpadła w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem ciężarowym volvo. Ciężarowy man wywrócił się na bok. Ranny w zdarzeniu został 46-letni kierowca mana, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierowca volvo nie odniósł obrażeń. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.

POLECAMY:

Dlaczego warto nosić odblaski? Mówi Sławek Piotrowski.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: