Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rozpoczynamy kolejną edycję prestiżowego plebiscytu Gazety Pomorskiej, w którym docenimy nietuzinkowe osobowości z województwa kujawsko-pomorskiego. Laureatów wybiorą swoimi głosami Czytelnicy. Do 23 stycznia czekamy na nominacje kandydatów!

Zobacz listę nominowanych, instrukcję głosowania
oraz aktualne wyniki

KLIKNIJ i wybierz miasto lub powiat:


BYDGOSZCZ

TORUŃ

GRUDZIĄDZ

WŁOCŁAWEK

aleksandrowski

chełmiński

brodnicki

bydgoski

golubsko-dobrzyński

grudziądzki

inowrocławski

lipnowski

mogileński

nakielski

radziejowski

rypiński

sępoleński

świecki

toruński

tucholski

wąbrzeski

włocławski

żniński


Pragniemy, aby nasz plebiscyt był okazją do zaprezentowania ludzi oraz ich dokonań, które zasługują na wyróżnienie i docenienie. Chcemy pokazać osoby, które często nie zabiegają o aplauz czy uznanie, mimo że wiele czynią dla lokalnej społeczności czy mieszkańców województwa.
Kandydatów można zgłaszać w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w każdym z powiatów województwa kujawsko-pomorskiego. Następnie zwycięzcy z powiatów otrzymają awans do wielkiego wojewódzkiego finału plebiscytu.


Swoich kandydatów do nagrody możesz zgłosić wypełniając formularz:

KLIKNIJ i nominuj kandydataKogo nominować?

Nominować można każdą osobę, która jest pomysłowa, pociąga za sobą tłumy, osiąga sukcesy czy też konsekwentnie realizuje obrany cel. Ważne, aby była to nominacja za osiągnięcia w 2017 roku. Aby przeczytać szczegółowy opis poszczególnych kategorii plebiscytu KLIKNIJ TUTAJ.

Kliknij i zobacz zdjęcia oraz video z ubiegłorocznej gali wręczenia nagród laureatom!

WAŻNE TERMINY I INFORMACJE
► Nasi Czytelnicy wybiorą laureatów w czterech kategoriach: Kultura, Działalność Społeczna i Charytatywna, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes.
► Osobowości Roku zostaną wybrane osobno w Bydgoszczy, Toruniu i Grudziądzu, a także w każdym z powiatów woj. kujawsko-pomorskiego. Zwycięzcy etapu powiatowego zmierzą się w wielkim finale wojewódzkim.
► Zwycięzcy otrzymają statuetki, które wręczymy podczas uroczystej gali, a także atrakcyjne nagrody.
Na nominacje kandydatów czekamy do 23 stycznia..
► Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpocznie się w piątek, 12 stycznia i potrwa do 6 lutego 2018 r. do godz. 21:00.
► Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
► Głosowanie w wojewódzkim finale naszej akcji rozpocznie się w piątek, 9 lutego i potrwa do piątku, 23 lutego, do godz. 21:00.

Informacji o plebiscycie udzielają od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 Kamila Dorawa - tel. 510 026 903, e-mail: kamila.dorawa@polskapress.pl. Karolina Kiełkowskatel. 519 503 646, e-mail: karolina.kielkowska@polskapress.pl.

Regulamin plebiscytu


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!