(© materiały promocyjne)

Młoda Gwiazda opisuje w „Pamiętnikach Maddie” swoje życie w świecie show-biznesu. „Time” dwa razy umieścił ją na liście najbardziej wpływowych nastolatków świata. Gigantyczną popularność przyniósł jej występ w klipie SIA.

Maddie Ziegler swoją błyskotliwą karierę rozpoczęła jako tancerka w programie „Dance Moms”, jednak trampoliną do ogromnej sławy okazały się występy w klipach do przebojów Sii. W jednym z teledysków zagrała razem z aktorem Shią LaBeoufem. Miała wtedy zaledwie 12 lat, a jej taniec oczarował widzów.

Młoda gwiazda nie poprzestaje jednak na tańcu. Zajmuje się też aktorstwem i modą. Zagrała niedawno w filmie „The Book of Henry”, wystąpiła też jako aktorka dubbingowa w roli Camille w filmie „Balerina”, a w 2014 stworzyła wraz z siostrą kolekcję odzieży The Maddie & Mackenzie Collection.

Nie dziwi więc, że Maddie jest idolką młodzieży. Jej konta na portalach społecznościowych śledzi ponad milion osób, zainteresowanych tym, jak wygląda życie młodej gwiazdy. Odpowiedzią na to zainteresowanie jest wydana właśnie książka „Pamiętniki Maddie”.

Nastolatka opisuje w niej swoje codziennie życie - spotkania z gwiazdami show-biznesu, udział w programach telewizyjnych i występy u boku Sii. Jej pamiętniki układają się w opowieść o podążaniu za marzeniami, trudnej drodze do sukcesu i ogromnej pasji do tańca. Dla czytelnika stanowią możliwość poznania od kuchni świata wielkiej rozrywki i obejrzenia go z perspektywy młodej, ambitnej dziewczyny. Mogą też stanowić inspirację do realizowania własnych marzeń.

Dodatkową wartością książki jest jej użyteczny charakter. Wiele stron z pamiętnika Maddie to wypisane w punktach porady dla nastolatek, np. jak zrobić makijaż do szkoły, a jak przed występem scenicznym. Polecamy!


Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: