Piłkarski weekend w regionie [terminarze meczów lig KPZPN, obsada sędziowska, 4-6 maja 2018]

Terminarze meczów 3, 4 i 5 ligi oraz A klasy, obsada sędziowska na spotkania zaplanowane na 4-6 maja 2018 roku

WYNIKI 27. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA II - TUTAJ

WYNIKI NA ŻYWO 26. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ

WYNIKI NA ŻYWO 23. KOLEJKI 5 LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA II

WYNIKI 23. KOLEJKI 5 LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA I

WYNIKI A KLASY KPZPN - KLIKNIJ TUTAJ

Terminarz III ligi (na następnych stronach kujawsko-pomorskie 4 i 5 ligi oraz A klasy)

Trzecia liga Grupa II - 27 kolejka
Sobota
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański, 11 - Ewa Augustyn (Gdańsk)
Lech II Poznań - Górnik Konin, 12 - Łukasz Wilk (Stargard)
Jarota Jarocin - Centra 1946 Ostrów Wlkp., 16 - Paweł Wrzeszczyński (Kalisz)
Polonia Środa Wlkp. - Wierzyca Decka Pelplin, 16 - Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg, 16 - Sebastian Pakuszewski (Gdańsk)
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin, 17 - Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto)
Sokół Kleczew - Unia Drobex Solec Kujawski, 17 - Filip Kaliszewski (Gdańsk)
Włókniarz 1925 Kalisz - Wda Świecie, 18 - Katarzyna Lisiecka-Sęk (Mosina)

Terminarz IV ligi (na następnych stronach kujawsko-pomorskie 5 ligi oraz A klasy)

4 liga kujawsko-pomorska - 26.kolejka
Sobota
Chemik Moderator Bydgoszcz - Lider Włocławek, 16 - Sylwester Rasmus (Kończewice)
Chełminianka Chełmno - Sokół Radomin, 16 - Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Sparta Brodnica - Unia Janikowo, Janikowo, 17 - Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Legia Chełmża - Orlęta Aleksandrów Kujawski, 17 - Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
Notecianka Pacio Pakość - Wisła Nowe, 17 - Piotr Ciesielski (Włocławek)
Pogoń Mogilno - Polonia Bydgoszcz, 17 - Sławomir Winiecki (Zamość)
Kujawiak Lumac Kowal - Start Warlubie, 17 - Piotr Łęgosz (Toruń)
Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław, 17 - Łukasz Bania (Toruń)
Niedziela
Kujawianka Izbica Kujawska - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, 15 - Rafał Podlewski (Izdebno)

Terminarz kujawsko-pomorskiej V ligi (na następnej stronie A klasa)

Kujawsko-pomorska V liga grupa I - 23. kolejka
Sobota
Budowlany KS Bydgoszcz - POL-OSTEG Pomorzanin Serock, 11 - Szymon Lewandowski (Pakość)
Iskra Ciechocin - KS Łochowo, 16 - Piotr Wysocki (Rypin)
Wojownik Wabcz - Promień Kowalewo Pomorskie, 16 - Maciej Lanckowski (Toruń)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń - Gryf Sicienko, 16 - Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Victoria Lisewo - Drwęca Golub-Dobrzyń, 17 - Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Start Eco-Pol Pruszcz - Grom Więcbork, 17 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Niedziela
Mustang Ostaszewo - Radzynianka Radzyń Chełmiński, 11 - Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)
Tor Laskowice - Flisak Złotoria, 16 - Bartosz Frankowski (Toruń)

Kujawsko-pomorska V liga grupa II - 23. kolejka
Piątek
Włocłavia Włocławek - Zdrój Ciechocinek, 18 - Damian Dorn (Bydgoszcz)
Sobota
Szubinianka Szubin - LTP Lubanie, 16 - Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Noteć Łabiszyn - Wisła Dobrzyń n/Wisłą, 16 - Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Start Radziejów - POLCALC Lubienianka Lubień Kujawski, 16 - Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Unia Gniewkowo - Łokietek Brześć Kujawski, 16 - Patryk Walczak (Kruszwica)
Gopło Kruszwica - Ziemowit Osięciny, 16 - Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Piast Złotniki Kujawskie - Kujawianka Strzelno, 17 - Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Niedziela
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GKS Baruchowo, 16 - Marcin Drogowski (Ciechocinek)

A Klasa Grupa I Bydgoszcz - 21. kolejka
Sobota
Victoria Koronowo - Gryf Piaseczno, 16 - Kamil Pril (Cekcyn)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Kamionka Kamień Krajeński, 16 - Jakub Szuprytowski (Świecie)
Tucholanka Hydrotor Tuchola - Rawys CEO Raciąż, 17 - Mateusz Onysk (Bydgoszcz)
Zawisza Bydgoszcz - Tartak Wudzyn, 17 - Marcin Modry (Bydgoszcz)
Niedziela
GLKS Dobrcz - Dąb/Kabart Potulice, 15 - Tomasz Linke (Tuchółka)
GLKS Osielsko - Fala Świekatowo, 16 - Marek Semrau (Białe Błota)

A Klasa Grupa II Bydgoszcz - 24. kolejka
Sobota
Goplania Inowrocław - Zootechnik Kołuda Wielka. 17 - Jacek Przewozik (Pakość)
Piast Kołodziejewo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie, 17 - Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Pałuczanka Żnin, 17 - Bartosz Hak (Królikowo)
Mikrus-Gesal Szadłowice - BOSiR/LKS Dąb Barcin, 17 - Filip Krzywicki (Włocławek)
Zagłębie Piechcin - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka, 16 - Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)

A klasa grupa - Toruń - 24. kolejka
Sobota
Zamek Bierzgłowski - Kasztelan Papowo Biskupie, 14 - Marcin Wołowski (Toruń)
Cyklon Kończewice - Unia Wąbrzeźno, 17 - Piotr Drogowski (Ciechocinek)
Gwiazda Starogród - Olimpia II Grudziądz SA, 17 - Michał Jabłoński (Toruń)
LZS Bobrowo - LZS Świedziebnia, 17 - Marcin Szkodziński (Grębocin)
GKS Błękitni Podwiesk - Węgrowianka Węgrowo, 17 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Unislavia Unisław - LKS Pomowiec Kijewo Królewski, 17 - Sławomir Radzik (Wojnowo)
GKS Pogrom Zbjóno - Victoria Czernikowo, 17 - Jarosław Bykowski (Rumunki Podgłodowskie)
Stal Grudziądz - Piast Łasin, 17:30 - Krzysztof Doroz (Toruń)

A klasa Włocławek Grupa I - 19. kolejka
Sobota
Orzeł Służewo - Zgoda Chodecz, 16 - Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Start Stawki - Unia Leszcze, 17 - Mateusz Tybińkowski (Włocławek)
MGKS Lubraniec - Kujawy Kozy, 17:30 - Krzysztof Budzinski (Lipno)
Niedziela
Tęcza Topólka - Unia Choceń, 14 - Jarosław Barczak (Włocławek)
Sadownik Waganiec - Wzgórze Raciążek, 15 - Kamil Płocki (Włocławek)

A klasa Włocławek Grupa II - 19. kolejka
Sobota
Victoria Smólnik - Skrwa Skrwilno, 16 - Mateusz Halulko (Włocławek)
Niedziela
Wiślanin Bobrowniki - LKS Grot Kowalki, 11 - Damian Ruczewski (Włocławek)
Tłuchovia Tłuchowo - Mień Lipno, 11 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
GKS Fabianki - Orion Popowo, 13, Wichowo - Mariusz Pyszorski (Lipno)
Wicher Wielgie - Kujawiak Kruszyn, 16 - Sebastian Szubski (Kowal)

WYNIKI. TERMINARZ. ZAPOWIEDŹ MECZÓW KPZPN 28/29 kwietnia 2018 - TUTAJ

Mecz 4. ligi kujawsko-pomorskiej Lider Włocławek - Cuiavia Inowrocław - bramki

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3