- To wybór, a nie przypadek, decyduje o twoim przeznaczeniu. Sam musisz zdecydować, ile jesteś wart - twierdzi Regina Brett w jednej ze swoich książek. Autorka znanych bestsellerów m.in. „Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu”, „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia” czy „Jesteś cudem. 50 lekcji, jak uczynić niemożliwe możliwym” przyjeżdża w listopadzie do Polski ze swoją najnowszą książką „Kochaj. 50 lekcji, jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół”.

Książki Reginy Brett są specyficzne, ale cieszą się w Polsce olbrzymią i niesłabnącą popularnością. Podobnie w USA. Brett za felietony drukowane na łamach największej gazety w Ohio, „The Plain Dealer”, otrzymała wiele krajowych i stanowych nagród. Była też dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu.
Pisarka spotka się z czytelnikami w ośmiu miastach:

* 6.XI, godz. 18 Warszawa Empik (ul. Marszałkowska 116/122 )
* 7.XI, godz. 18 Łódź CH Manufaktura, Empik (ul.Drewnowska 58)
* 8.XI, godz. 18 Poznań, Empik Plac Wolności (ul. Ratajczaka 44)
* 9.XI, godz. 18 Wrocław, Empik (ul. Świdnicka 40 )
* 10.XI, godz. 18 Gdańsk Galeria Bałtycka, Empik (al. Grunwaldzka 141)
* 12.XI, godz. 12 Rzeszów Galeria Rzeszów, plac eventowy (al.J.Piłsudskiego 44)
* 12.XI, godz. 18 Kraków - Galeria Serenada ,Świat Książki ( al. Bora-Komorowskiego 41)
* 13.XI, godz. 18:00 - Katowice - Silesia City Center, Empik ( ul. Chorzowska 107)

Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!