Co się wydarzy w najnowszym 183 odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka Co się wydarzy w najnowszym 183 odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka

Co się wydarzy w najnowszym 183 odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.

Co się wydarzy w najnowszym 183. odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.

Serial Elif odcinek 183. w poniedziałek 29 stycznia 2018, godz. 14:00 w TVP1.

W 183odcinku tureckiego serialu Elif Aliye nie może dojść do siebie po rozmowie z Melihem. Mężczyzna jest nieugięty, pragnie, by każdy, kto jest winny śmierci jego rodziców, poniósł karę. Zeynep i Selim coraz bardziej są podekscytowani zbliżającym się ślubem. Melek jednak informuje ich, że nie będzie mogła być na uroczystości. Veysel postanawia prosić Zeynep o wybaczenie, że był złym ojcem. Dziewczyna jest wzruszona jego wyznaniem. Zdeterminowany Melih zleca wykonanie sekcji zwłok swoich rodziców


"Elif", turecki serial, gdzie oglądać online i w TVTurecki serial "Elif" można oglądać w telewizji i internecie. Nowe odcinki serialu "Elif" emitowane są od poniedziałku do piątku w TVP1 o godz. 14:00. Najnowszy, 183 odcinek serialu "Elif" zostanie pokazany w poniedziałek 29 stycznia o godzinie 14:00 w TVP 1. Serial "Elif",dostępny jest także na VOD.TVP.PL. Nowe odcinki dostępne są przez kilka dni od premiery.

Ile odcinków ma serial Elif? W Turcji serial pokazywany jest w trzech sezonach i jak dotąd wyemitowano ponad 500 odcinków "Elif". Ostatni, 560. odcinek został wyemitowany w czerwcu 2017 r.
Nie wiadomo, czy TVP zdecyduje się na pokazanie wszystkich wyprodukowanych epizodów. Ze względu na skrócenie czasu trwania jednego odcinka, w Polsce musiałoby być ich jeszcze więcej.

Serial Elif odcinek 183 w TVP 1 w poniedziałek 29 stycznia 2018 roku

TM - Jaka jest szkoła w 2. sezonie serialu "Belfer"? - wideo TM

Seriale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!