Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska i Małgorzata Socha Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska i Małgorzata Socha

(© Polskapresse)

Co się wydarzy w najnowszym 120. odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Przyjaciółki? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.

Serial Przyjaciółki odcinek 120. w czwartek, 9 listopada 2017, godz. 21:10 w TV Polsat.


W 120. odcinku polskiego serialu Przyjaciółki Inga coraz bardziej zaplątuje się w swoich kłamstwach odnośnie znajomości z Jackiem. Patrycja po wielkiej kłótni godzi się z Wiktorem. Znów wyglądają na szczęśliwych. Ankę coraz bardziej męczy sytuacja z Zośką i Czarkiem. Nie chce jednak wyznać córce prawdy, chce ją chronić. Jasiek zaprasza rodziców i Stefę na uroczystą kolacje. Ogłasza, że będzie ojcem. Zuza postanawia nie wyjawiać Jaśkowi, że nie wie, kto jest ojcem dziecka. Nie chce odbierać wyników badania na ustalenie ojcostwa.


Inga, Anka, Patrycja i Zuza spotykają się w salonie urody. Nic tak nie poprawia nastroju jak zabiegi pielęgnacyjne i masaż relaksacyjny, a to wszystko w gronie najlepszych przyjaciółek ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO Z PLANU SERIALU PRZYJACIÓŁKI.


Przyjaciółki to polski serial obyczajowy w reżyserii Grzegorza Kuczeriszki, emitowany od 6 września 2012 w telewizji Polsat.

Serial Przyjaciółki odcinek 120. w czwartek, 9 listopada 2017, godz. 21:10 w TV Polsat. a także można oglądać w serwisie IPLA

Jesienią 2017 roku Polsat pokazuje dziesiątą edycję serialu. Dziewiątą (emitowaną w czwartki o godz. 21:10, od 2 marca do 18 maja br.) oglądało przeciętnie 1,79 mln widzów. Dało to 12,23 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 12,95 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 13,73 proc. w grupie 16-59.

Telewizja Polsat zdecydowała się na realizację kolejnego, 11. sezonu serialu, który pokazuje losy czterech bardzo od siebie różnych, a mimo to przyjaźniących się ze sobą kobiet. W tytułowe role wcielają się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska-Brauer.


Bohaterkami serialu "Przyjaciółki" są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Wideo. TM - Bartek Kasprzykowski o swoim bohaterze w serialu "Przyjaciółki"


Seriale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!