Na sto dni przed maturą tegoroczni maturzyści z III LO w Brodnicy bawili się na tradycyjnym balu w restauracji „Pawie Oczko” w Tylicach koło Nowego Miasta Lubawskiego.

26 stycznia w Tylicach uroczysty polonezem zainaugurowano bal studniówkowy III LO w Brodnicy. W pierwszej parze taneczny korowód prowadził wicedyrektor Marek Jasiński.

Były podziękowania dla dyrekcji i grona pedagogicznego oraz rodziców, był wspólny taniec z wychowawcami: Katarzyną Pechmann, Anną Sarnowską – Rosik i Edytą Załęską i wiele innych miłych atrakcji.

Poza tańcami do białego rana balowicze uwieczniali się w fotobudce, rywalizowali w konkursach i śpiewali. Uczniowskie koncerty „Od serca” zarówno solo - w wykonaniu Julii Musiał, Aleksandry Kaczmarek, Justyny Moczadło i Mateusza Wróblewskiego – jak i w grupie męskiego Boysbandu tworzyły niezapomniany klimat balu studniówkowego.

Niespodzianką od dyrekcji dla uczniów był wspaniały tort, z kolei prezentem od rodziców był wielokrotny pokaz z nauką tańca egzotycznego. Po północy wyłoniono królową i króla balu .

Maturzystom do tańca przygrywał DJ Robert S.Studniówka Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu

Studniówka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!