Sukienki na studniówkę 2018. Długie czy krótkie? Jaką sukienkę wybrać na studniówkę 2018? Przygotowaliśmy dla Was 50 najlepszych naszym zdaniem sukienek na studniówkę, jakie możecie teraz kupić w sklepach. Ceny też są bardzo różne.

Sukienkę możecie mieć za grosze. Kliknij na zdjęcia powyżej i sama sprawdź - w prawym dolnym rogu zdjęcia podajemy nazwę sukienki i jej cenę...Makijaż na studniówkę 2018. Jak zrobić make-up? [WIDEO]

Studniówka 2018. Sukienki: Długie czy krótkie?Jakie trendy?

[/sc]

Odwieczny problem dziewczyn, które wybierają się na studniówkę - jaką wybrać sukienkę? Jedna koleżanka twierdzi, że na studniówkowy bal trzeba wybrać powłóczystą suknię z tafty, a druga namawia na mini?

Nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od oprawy balu, atmosfery wśród uczniów, a przede wszystkim - od indywidualnych preferencji. Nie ma nic gorszego niż zabawa w krępującym ruchy stroju.

Minęły już czasy, gdy jedynym godnym strojem była suknia do ziemi. Najbezpieczniejszą opcją wydaje się sukienka sięgająca przed kolano - nie będzie wyglądać pretensjonalnie ani wulgarnie.

Studniówka 2018. Sukienki: Balowo czy luźniej


Bale kojarzą się z reguły z gorsetami i spódnicami do ziemi. Oczywiście, można tak świętować nadchodzącą dorosłość. Ale... czy to nie wygląda trochę karykaturalnie?

Chyba jednak lepiej młoda dziewczyna wygląda w delikatnej sukience niż w sztywnym pancerzu. Z drugiej strony wiadomo, że w tym wieku dziewczyny chcą za wszelką cenę udowodnić, że są dorosłe. Rada tych, które studniówkę mają za sobą: ubierzcie się tak, żeby było wygodnie tańczyć.

Studniówka 2018. Sukienki: Jakie kolory?Jak zwykle bezpieczna jest sprawdzona czerń. Do palety modnych kolorów dołączają złoto i srebro w każdej postaci. A dla naprawdę odważnych - kolory: róż, turkus, czerwień.

Szukasz pomysłów dla partnera? Sprawdź tutaj! Studniówka 2018: Garnitury [JAKI WYBRAĆ?] koszula, krawat, mucha...

Czytaj więcej o sukienkach. A jaką wybrać fryzurę? Sprawdź... - KLIKNIJ!

Studniówka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!