Pełna humoru, kosmiczna odyseja, jest opowieścią o chłopcu, który rozpoczyna przygodę, w trakcie której odnajduje swoje prawowite miejsce we wszechświecie.

Zanim na dobre rozpocznie nowy rok szkolny, dojdą nowe obowiązki, lekcje do odrobienia, dodatkowe zajęcia i obowiązki warto wybrać się z dziećmi do kina. 1 września na ekrany wchodzi pełen humoru film „Super Spark: Gwiezdna misja”.Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii - Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark. Wraz z przyjaciółmi: Vix i Chunkiem wyruszają, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw.

Pełna humoru, kosmiczna odyseja, jest opowieścią o chłopcu, który rozpoczyna epicką przygodę, w trakcie której odnajduje swoje prawowite miejsce we wszechświecie.
– Od zawsze uwielbiałem i darzyłem wielkim uznaniem kosmiczne przygody. Pierwszy film, który zobaczyłem w kinie, to „Gwiezdne Wojny”. Zrobił na mnie tak ogromne wrażenie, że uważam to za jedną z głównych przyczyn, dla których zająłem się robieniem filmów. A teraz, po tylu latach, robię nareszcie moją własną, kosmiczną, przygodę! To spełnienie marzeń – mówi reżyser Aaron Woodley.

Nasz młody bohater Spark wyrusza w podróż, by odkryć siebie, a podczas niej staje się mężczyzną (a dosłownie dorosłą małpą), odkrywając po drodze historię swoich przodków. Spark pochodzi z królewskiej rodziny i jest księciem Bany, którego przeznaczeniem jest ocalenie wszechświata.
- To ponadczasowa historia o walce dobra ze złem, pełna bogatych motywów, które sprawiają, że film zapewnia ciekawą rozrywkę. Jest zrobiony z wyobraźnią, pełen humoru i akcji, a jego główny bohater ma prawdziwie ludzkie serc - dodaje reżyser.

„Super Spark: Gwiezdna misja” to hołd dla takich dzieł, jak „Gwiezdne Wojny”, „Król Lew”, „Robin Hood”, „Król Artur”, a najbardziej dla „Wyprawy na Zachód” - kultowej chińskiej powieści o złośliwym małpim królu. Wszystkie te wpływy są wprawnie splecione tworząc unikalny i wizualnie zachwycający film.

Nowy film twórców „Gangu wiewióra” w kinach od 1 września.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!