24 lutego w Toruniu, w godz. 10-14. w Dworze Artusa odbędą się eliminacje do programu Jaka to melodia. Poprowadzi je Robert Janowski.

Jak informuje Marta Zynek z redakcji Programu Jaka to melodia w eliminacjach może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Należy wziąć ze sobą dowód osobisty, dobry humor i wiedzę muzyczną.

Quiz muzyczny Jaka to melodia? od 20 lat bije rekordy oglądalności. To najchętniej oglądany program rozrywkowy. Wybrany przez widzów największym hitem 20-lecia! JTM? Zdobywca nagrody ZAIKS za popularyzację polskiej muzyki rozrywkowej, zdobywca 4 Wiktorów i 8 Telekamer.

Prze 20 lat trwania programu:

· Wygrano ponad 22 mln a 4 mln przeznaczono na cele charytatywne.

· wygrano ponad 100 samochodów

· usłyszeliśmy kilkanaście tysięcy tytułów piosenek


Do tej pory w programie wzięło udział ponad 3000 zawodników w ponad 3120 odcinkach.

· Rekordzista Tomek Bednarek odgadł 15 utworów w 3 sekundy!

· W programie gościło ponad 2000 gwiazd krajowych i zagranicznych:

Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Małgorzata Walewska, Bracia Cugowscy, GolecuOrkiestra, Rudi Szubert, Joanna Liszowska, Marek Torzewski, Doda, Justyna Steczkowska, Irena Santor, Ewa Farna, Zdzisława Sosnicka, Bajm, Zbigniew Wodecki, Edyta Gepert , Stanisław Sojka, Renata Przemyk, i wielu innych.


Wśród gwiazd zagranicznych gościli w JTM?: Garou, Zuccero, Helena Vondrackova, Drupi, Boney M. Londonbeat, Dr Alban, Demis Roussos, Oceana, Tanita Tikarm, Lou Bega, Bonnie Tylor, Afric Simone, Shakin Steven’s, Bad Boys Blue, chór Aleksandrowa, Thomas Anders z Modern Talking, Kate Ryan, Velvet, In-Grid,

Quiz muzyczny Jaka to melodia? na stałe współpracuje z wybitnymi artystami: Aqustinem Equrrolą, i jego zespołem VOLT, Piotrem Rubikiem i Teatrem Buffo z Januszem Józefowiczem… i Nataszą Urbańską na czele.

Wielu wybitnych i wyjątkowych artystów obchodziło w programie swoje urodziny: Daniel Olbrychski, Irena Kwiatkowska, Wojciech Młynarski, Wiesław Michnikowski, Barnard Ładysz, który śpiewał u boku samej Marii Callas, a także dał popis swojego głosu przed samym Pablo Picassem.


POLECAMY:


Info z Polski - przegląd najciekawszych informacji z kraju [01.02.2018]

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: