Wyniki meczów A klasy - grupy KPZPN [5/6 maja 2018]

Wyniki zakończonych meczów A klasy - grupy KPZPN rozgrywanych w weekend 1-6 maja 2018

A klasa Włocławek Grupa I - 19. kolejka
Sobota
Orzeł Służewo - Zgoda Chodecz 3:0, walkower.
Goście znów nie zebrali składu i odwołali swój przyjazd. To 3. walkower. Tym samym Zgoda zostanie wykluczona z rozgrywek.
g. 16 - Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)

Start Stawki - Unia Leszcze 2:1 (1:0)
Bramki: Andrzej Rybczyński (32), Konrad Kamiński (73) - Kamil Adamski (81)
17 - Mateusz Tybińkowski (Włocławek)

MGKS Lubraniec - Kujawy Kozy 2:0 (0:0)
Bramki: Szymon Szortyka (79), Łukasz Kosiński (86)
g. 17:30 - Krzysztof Budzinski (Lipno)

Niedziela
Tęcza Topólka - Unia Choceń 1:1 (0:0)
Bramki: Tomasz Piernik (84, karny) - Mateusz Niewiadomski (51)
g. 14 - Jarosław Barczak (Włocławek)

Sadownik Waganiec - Wzgórze Raciążek 1:0 (1:0)
Bramki: Piotr Nowak (36)
g. 15 - Kamil Płocki (Włocławek)

Grupa I Włocławek - zaległy mecz z 12. kolejki
Czwartek (3.05)
Sadownik Waganiec - Start Stawki 2:0 (0:0)
Bramki: Krzysztof Dróbkowski 2 (55, 57)
g. 11 - Szymon Osieczak (Włocławek)

1. Orzeł Służewo 17 44 62-10
2. Sadownik Waganiec 17 36 31-18
3. Unia Choceń 17 34 60-19
4. Kujawy Kozy 17 31 41-22
5. Wzgórze Raciążek 17 31 38-27
6. MGKS Lubraniec 17 31 46-22
7. Tęcza Topólka 18 17 24-58
8. Zgoda Chodecz 18 16 34-62
9. Piast Bądkowo 17 14 21-42
10. Unia Leszcze 16 10 27-55
11. Start Stawki 17 8 16-65

A klasa Włocławek Grupa II - 19. kolejka
Sobota
Victoria Smólnik - Skrwa Skrwilno 1:4 (1:1)
Bramki: Piotr Janowski (35) - Piotr Narodzonek (13), Seweryn Chojnowski (58), Przemysław Budka 2 (75, 85).
16 - Mateusz Halulko (Włocławek)

Niedziela
Wiślanin Bobrowniki - LKS Grot Kowalki 0:2 (0:1)
Bramka: Krystian Pawłowski (36), Bartłomiej Lewandowski (76)
g. 11 - Damian Ruczewski (Włocławek)

Tłuchovia Tłuchowo - Mień Lipno 2:3 (1:2)
Bramki: Marcin Karkowski (39), Przemysław Czyżewski (70) - Kamil Markowski 2 (25, 32), Patryk Szajgicki (68)
g. 11 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)

GKS Fabianki - Orion Popowo 0:0
g. 13, Wichowo - Mariusz Pyszorski (Lipno)

Wicher Wielgie - Kujawiak Kruszyn 2:4 (1:1)
Bramki: Paweł Pawlicki (25, karny), Sebastian Paszyński (52) - Błażej Lewandowski (10), Konrad Błaszczyk (70), Igor Borowicz (73), Paweł Orzelski (87)
g. 16 - Sebastian Szubski (Kowal)

1. Grot Kowalki 16 34 40-17
2. Kujawiak Kruszyn 16 32 47-33
3. Skrwa Skrwilno 17 26 44-39
4. GKS Fabianki 16 25 31-31
5. Tłuchowia Tłuchowo 16 23 29-30
6. Wicher Wielgie 15 22 28-24
7. Mień Lipno 15 19 31-24
8. Wiślanin Bobrowniki 15 17 21-31
9. Orion Popowo 15 12 20-42
10. Victoria Smólnik 15 8 20-40

A Klasa Grupa I Bydgoszcz - 21. kolejka
Sobota
Victoria Koronowo - Gryf Piaseczno 4:0
g. 16 - Kamil Pril (Cekcyn)

Krajna Sępólno Krajeńskie - Kamionka Kamień Krajeński 1:1 (1:1)
g. 16 - Jakub Szuprytowski (Świecie)

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Rawys CEO Raciąż 3:1 (1:1)
g. 17 - Mateusz Onysk (Bydgoszcz)

Zawisza Bydgoszcz - Tartak Wudzyn 4:0 (2:0)
g. 17 - Marcin Modry (Bydgoszcz)

Niedziela
GLKS Dobrcz - Dąb/Kabart Potulice 5:1 (0:1)
g. 15 - Tomasz Linke (Tuchółka)

GLKS Osielsko - Fala Świekatowo 0:1 (0:0)
g. 16 - Marek Semrau (Białe Błota)

Środa (2 maja). Zaległy mecz z 16. kolejki
Victoria Niemcz - GLKS Osielsko 2:1 (0:1)
Bramki: Paweł Andrearczyk 2 (58, 85) - Paweł Olijewski (2)

1. Zawisza Bydgoszcz 20 55 72-7
2. Fala Świekatowo 19 49 44-13
3. Tucholanka Tuchola 20 40 57-34
4. Krajna Sępólno Kraj. 20 39 54-39
5. Victoria Koronowo 21 31 37-27
6. Kamionka Kamień Kr. 19 31 37-23
7. GLKS Osielsko 21 27 44-41
8. Dąb Potulice 20 27 48-64
9. Rawys CEO Raciąż 19 27 60-37
10. Victoria Niemcz 19 22 33-43
11. GLKS Dobrcz 21 21 28-57
12. LZS Piaseczno 19 17 33-60
13. Tartak Wudzyn 21 15 37-76
14. Myśliwiec Gostycyn 21 2 6-69

A Klasa Grupa II Bydgoszcz - 24. kolejka
Sobota
Goplania Inowrocław - Zootechnik Kołuda Wielka 6:0 (3:0)
g. 17 - Jacek Przewozik (Pakość)

Piast Kołodziejewo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:1 (0:1)
g. 17 - Patryk Sławski (Grochowiska Księże)

Sparta Janowiec Wielkopolski - Pałuczanka Żnin 1:1 (1:1)
g. 17 - Bartosz Hak (Królikowo)

Mikrus-Gesal Szadłowice - BOSiR/LKS Dąb Barcin 1:0 (1:0)
g. 17 - Filip Krzywicki (Włocławek)

Zagłębie Piechcin - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 0:0
g. 16 - Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)

23. kolejka - środa (2 maja)
Noteć Gębice - Piast Kołodziejewo 1:2
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Znicz Rojewo 6:1
BOSiR/LKS Dąb Barcin - Zagłębie Piechcin 2:0
Pałuczanka Żnin - Mikrus-Gesal Szadłowice 5:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - KS Brzoza 1:2
Zootechnik Kołuda Wielka - Sparta Janowiec Wielkopolski przełożony na 26 maja.
Kujawy Markowice - Goplania Inowrocław 0:3, walkower

1. KS Brzoza 21 50 56-26
2. Goplania Inowrocław 22 45 68-32
3. Noteć Gębice 20 38 51-34
4. Dąb Barcin 20 38 51-24
5. Piast Kołodziejewo 21 37 58-48
6. Sparta Janowiec Wlkp. 21 33 46-39
7. Pałuczanka Żnin 20 30 38-36
8. Mikrus Szadłowice 21 28 44-57
9. Zagłębie Piechcin 22 27 44-46
10. Znicz Rojewo 21 23 34-56
11. Burza Nowa Wieś Wlk. 20 17 38-52
12. Zootechnik Kołuda W. 18 16 25-50
13. KP Jeziora Wielkie 21 15 48-64
14. Kujawy Markowice 20 12 19-56

A klasa grupa - Toruń - 24. kolejka
Sobota
Zamek Bierzgłowski - Kasztelan Papowo Biskupie 10:0 (3:0)
g. 14 - Marcin Wołowski (Toruń)

Cyklon Kończewice - Unia Wąbrzeźno 2:0 (0:0)
g. 17 - Piotr Drogowski (Ciechocinek)

Gwiazda Starogród - Olimpia II Grudziądz SA 2:4 (1:2)
g. 17 - Michał Jabłoński (Toruń)

LZS Bobrowo - LZS Świedziebnia 1:2 (0:1)
g. 17 - Marcin Szkodziński (Grębocin)

GKS Błękitni Podwiesk - Węgrowianka Węgrowo 3:2 (0:2)
g. 17 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)

Unislavia Unisław - LKS Pomowiec Kijewo Królewski 0:0
g. 17 - Sławomir Radzik (Wojnowo)

GKS Pogrom Zbójno - Victoria Czernikowo 5:4 (2:1)
g. 17 - Jarosław Bykowski (Rumunki Podgłodowskie)

Stal Grudziądz - Piast Łasin 1:0 (0:0)
g. 17:30 - Krzysztof Doroz (Toruń)

23. kolejka
Środa (2 maja)
Olimpia II Grudziądz SA - LZS Bobrowo 4:2
Kasztelan Papowo Biskupie - GKS Pogrom Zbójno 2:5
LZS Świedziebnia - GKS Błękitni Podwiesk 2:4
LKS Pomowiec Kijewo Królewski - Zamek Bierzgłowski 2:1
Unia Wąbrzeźno - Stal Grudziądz 3:0
Victoria Czernikowo - Cyklon Kończewice 3:1
Węgrowianka Węgrowo - Unislavia Unisław 1:6
Czwartek
Piast Łasin - Gwiazda Starogród 3:0

1. Cyklon Kończewice 24 59 78-13
2. Unia Wąbrzeźno 24 53 79-25
3. Unislavia Unisław 23 48 53-33
4. Olimpia II Grudziądz 24 43 51-40
5. Victoria Czernikowo 24 40 45-33
6. LZS Świedziebnia 24 37 52-34
7. Zamek Bierzgłowski 24 37 54-45
8. Gwiazda Starogród 24 36 48-51
9. Pogrom Zbójno 24 35 66-42
10. LZS Bobrowo 23 29 44-55
11. Pomowiec Kijewo Kr. 24 29 42-53
12. Stal Grudziądz 24 26 35-54
13. Węgrowianka Węgr. 24 24 35-49
14. Błękitni Podwiesk 24 24 43-74
15. Piast Łasin 24 20 26-67
16. Kasztelan Pap. Bisk. 24 7 9-92

WYNIKI MECZÓW A KLASY KPZPN 28/29 kwietnia 2018 - TUTAJ

Mecz 4. ligi kujawsko-pomorskiej Lider Włocławek - Cuiavia Inowrocław - bramki

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3