Wyniki na żywo meczów w regionie. Piłkarski weekend - 28/29 kwietnia 2018

Linki do relacji na żywo, terminarze meczów 3, 4 i 5 ligi oraz A klasy rozgrywanych na 28-29 kwietnia 2018 roku

Linki do wyników na żywo.

WYNIKI 25. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA II - TUTAJ

WYNIKI NA ŻYWO 24. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ

WYNIKI NA ŻYWO 22. KOLEJKI 5 LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA II

WYNIKI 22. KOLEJKI 5 LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA I

WYNIKI A KLASY KPZPN - KLIKNIJ TUTAJ

Trzecia liga Grupa II - 25 kolejka
Sobota
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin, początek o godzinie 11 - sędziuje Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto)
Lech II Poznań - Elana Toruń, 12, Wronki - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Polonia Środa Wlkp. - Wda Świecie, 14 - Sebastian Pakuszewski (Gdańsk)
Jarota Jarocin - Górnik Konin, 16 - Jewgienij Adamonis (Gdańsk)
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański, 16 - Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Sokół Kleczew - Wierzyca Decka Pelplin, 17 - Karol Arys (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg - Unia Drobex Solec Kujawski, 18 - Eliasz Pawlak (Śrem)
Bałtyk Gdynia - Centra 1946 Ostrów Wlkp., 19 - Jacek Leske (Krosino)

4 liga kujawsko-pomorska - 24.kolejka
Sobota
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Lech Rypin, 11 - Dariusz Wienconek (Włocławek)
Sokół Radomin - Chemik Moderator Bydgoszcz, 12 - Łukasz Bania (Toruń)
Sparta Brodnica - Polonia Bydgoszcz, 12:45, Bobrowo - Piotr Ciesielski (Włocławek)

Kujawiak Lumac Kowal - Wisła Nowe, 14 - Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Chełminianka Chełmno - Start Warlubie, 13:30 - Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Legia Chełmża - Unia Janikowo, 16 - Dariusz Łęgosz (Lipno)
Notecianka Pacio Pakość - Pogoń Mogilno, 17 - Łukasz Damski (Tryszczyn)
Cuiavia Inowrocław - Orlęta Aleksandrów Kujawski, 17 - Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Kujawianka Izbica Kujawska - Lider Włocławek, 17 - Marcin Liana (Cerekwica)

Kujawsko-pomorska V liga grupa I - 22. kolejka
V liga
Sobota
Flisak Złotoria - Gryf Sicienko, 17 - Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Grom Więcbork - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń, 14 - Radosław Papierowski (Czapelki)
Drwęca Golub-Dobrzyń - Start Eco-Pol Pruszcz, 17 - Karol Rolewicz (Grudziądz)
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Victoria Lisewo, 17 - Marcin Drogowski (Ciechocinek)
Promień Kowalewo Pomorskie - Mustang Ostaszewo, 17 - Mateusz Śliwowski (Rozgarty)
POL-OSTEG Pomorzanin Serock - Wojownik Wabcz, 16 - Łukasz Boinski (Sadki)
KS Łochowo - Budowlany KS Bydgoszcz, 12 - Patryk Walczak (Kruszwica)
Tor Laskowice - Iskra Ciechocin, 14 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)

Kujawsko-pomorska V liga grupa II - 22. kolejka
Sobota
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Start Radziejów, 12 - Karol Kobędza (Toruń)
GKS Baruchowo - Noteć Łabiszyn, 14 - Łukasz Zasada (Włocławek)
Łokietek Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica, 15 - Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
POLCALC Lubienianka Lubień Kujawski - Unia Gniewkowo,. 15 - Gerard Gólcz (Pakość)
Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie, 15 - Piotr Nowicki (Janikowo)
Kujawianka Strzelno - Włocłavia Włocławek, 17 - Bartosz Roszyk (Toruń)
Zdrój Ciechocinek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski, 17 - Szymon Lewandowski (Pakość)
LTP Lubanie - Ziemowit Osięciny, 17 - Adrian Sławkowski (Lipno)

A Klasa Grupa I Bydgoszcz - 20. kolejka
Sobota
Tartak Wudzyn - GLKS Osielsko, 16 - Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Kamionka Kamień Krajeński - Zawisza Bydgoszcz, 17 - Paweł Oparczyk (Zamość)
Rawys CEO Raciąż - Krajna Sępólno Krajeńskie, 17 - Sławomir Mąka (Świecie)
Dąb/Kabart Potulice - Tucholanka Hydrotor Tuchola, 17 - Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Niedziela
Gryf Piaseczno - Fala Świekatowo, 14 - Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Victoria Niemcz - GLKS Dobrcz, 17 - Patryk Wódkowski (Żnin)

A Klasa Grupa II Bydgoszcz - 22. kolejka
Sobota
Znicz Rojewo - BOSiR/LKS Dąb Barcin, 15 - Tomasz Perliński (Włocławek)
Zagłębie Piechcin - Pałuczanka Żnin, 16 - Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Piast Kołodziejewo - KS Brzoza, 17 - Jan Wilczewski (Bydgoszcz)
Goplania Inowrocław - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie, 17 - Mateusz Mrówczyński (Żnin)
Mikrus-Gesal Szadłowice - Zootechnik Kołuda Wielka, 17 - Edward Przybysz (Inowrocław)

A klasa grupa - Toruń - 21. kolejka
Cyklon Kończewice - Stal Grudziądz, 16 - Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Gwiazda Starogród - Unia Wąbrzeźno, 16 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Zamek Bierzgłowski - Węgrowianka Węgrowo, 15 - Michał Jabłoński (Toruń)
LZS Bobrowo - Piast Łasin, 17 - Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
GKS Błękitni Podwiesk - Olimpia II Grudziądz SA, 17 - Jacek Rogowski (Toruń)
Unislavia Unisław - LZS Świedziebnia, 17 - Dawid Kosmal (Brzoza)
Victoria Czernikowo - Kasztelan Papowo Biskupie, 17 - Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Niedziela
GKS Pogrom Zbójno - LKS Pomowiec Kijewo Królewski, 16 - Mateusz Wróblewski (Obrowo)

A klasa Włocławek Grupa I - 18. kolejka
Sobota
Wzgórze Raciążek - Start Stawki, 16 - Marcin Koziorowicz (Włocławek)
Niedziela
Kujawy Kozy - Sadownik Waganiec, 11, Piotrków Kujawski - Krzysztof Olszewski (Kruszyn)
Zgoda Chodecz - MGKS Lubraniec, 15 - Damian Ruczewski (Włocławek)
Piast Bądkowo - Orzeł Służewo, 15 - Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)
Unia Leszcze - Tęcza Topólka, 16 - Rafał Jankowski (Włocławek)

A klasa Włocławek Grupa II - 18. kolejka
Piątek
Kujawiak Kruszyn - Wiślanin Bobrowniki, 18:15 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Sobota
Mień Lipno - GKS Fabianki, 15 - Szymon Osieczak (Włocławek)
LKS Grot Kowalki - Tłuchovia Tłuchowo, 15 - Mariusz Pyszorski (Lipno)
Victoria Smólnik - Orion Popowo, 17 - Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)
Niedziela
Skrwa Skrwilno - Wicher Wielgie, 14 - Sebastian Szubski (Kowal)

WYNIKI. TERMINARZ. ZAPOWIEDŹ MECZÓW KPZPN 21/22 kwietnia 2018 - TUTAJ

Mecz V ligi Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3