Wyniki zaległych meczów w 5 lidze kujawsko-pomorskiej, grupa I [1 maja 2018]

We wtorek 1 maja rozegrane zostaną dwa zaległe spotkania w 5 lidze kujawsko-pomorskiej.
 Olek Ryska

5 liga kujawsko-pomorska, grupa I

Zaległy z 16. kolejki
Tor Laskowice - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń 0:0
g. 12 - Karol Rolewicz (Grudziądz)

Zaległy z 17. kolejki
Grom Więcbork - Promień Kowalewo Pomorskie 1:0 (0:0)
90 - koniec
80 - 1:0
75 - 1:0
65 - 1:0
GOOOL 56 - Sebastian Pacek 1:0
45 - 0:0, przerwa
40 - 0:0
30 - 0:0
20 - 0:0
g. 15 - Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Transmisja

KS Łochowo - BKS Bydgoszcz 0:10 w 22. kolejce 5 ligi [zdjęcia]

Klasyfikacja strzelców po 22. kolejce
Jakub Krukowski Start 21
Paweł Dudzik BKS 21
Kamil Góral Drwęca 20
Pełna klasyfikacja na następnej stronie

Tabela

1. Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń 22 48 76-35
2. Budowlany KS Bydgoszcz 22 43 58-14
3. Radzynianka Radzyń Chełmiński 22 42 51-39
4. Mustang Ostaszewo 22 41 50-23
5. Grom Więcbork 22 38 42-41
6. Start Eco-Pol Pruszcz 22 37 48-37
7. Victoria Lisewo 21 36 37-26
8. Promień Kowalewo 22 34 36-30
9. Flisak Złotoria 22 33 30-29
10. POL-OSTEG Pomorzanin Serock 21 28 30-30
11. Gryf Sicienko 21 22 33-40
12. Iskra Ciechocin 21 21 33-40
13. Wojownik Wabcz 22 18 39-66
14. Drwęca Golub Dobrzyń 22 16 31-80
15. Tor Laskowice 22 16 27-53
16. KS Łochowo 22 12 31-68

Do rozegrania
Zaległe z 17. kolejki
Gryf Sicienko - POL-OSTEG Pomorzanin Serock
Victoria Lisewo - Iskra Ciechocin

WYNIKI 22. KOLEJKI 5 LIGI

Wideo. LTP Lubanie - Ziemowit Osięciny

Klasyfikacja strzelców po 22. kolejce

Jakub Krukowski Start 21
Paweł Dudzik BKS 21
Kamil Góral Drwęca 20

Wojciech Springer Toruń 19

Bartłomiej Świątek Serock 16

Adam Lisecki Toruń 15
Kamil Kruszewski Radzynianka 15
Arkadiusz Woźniak Gryf 15
Piotr Gross Wojownik 13

Maciej Dudek Mustang 13

Miłosz Kwiatkowski Toruń 12
Bartłomiej Kosmela Grom 12

Bartosz Rybiński Radzynianka 10
Patryk Ciężkowski Mustang 10

Mateusz Krajewski Start 9
Piotr Walaszkowski Promień 9
Masato Hayashi Mustang 9

Piotr Murawski Toruń 8
Krystian Bleja Łochowo 8
Mikołaj Dąbek BKS 8

Paweł Mądrzejewski Toruń 7
Artur Smykowski Flisak 7

Łukasz Filarski Wojownik 6
Kamil Adamski Grom 6
Patryk Wojciechowski BKS 6

Robert Majewski Victoria 5
Mateusz Grodzicki Victoria 5
Damian Taglewski Victoria 5
Paweł Kwiatkowski Toruń 5
Mikołaj Prybiński Tor 5
Dawid Warchoł Tor 5
Fabian Chodyna Radzynianka 5
Bartosz Jagielski Promień 5
Łukasz Żuchowski Łochowo 5
Mateusz Oczkowski Łochowo 5
Mateusz Wróblewski Iskra 5
Remigiusz Błociński Grom 5
Łukasz Wierzchowski Flisak 5

Damian Gross Victoria 4
Mateusz Nowasielski Toruń 4
Przemysław Kozicki Tor 4
Jakub Krzyżanowski Start 4
Michał Elminowski Radzynianka 4
Patryk Stankiewicz Radzynianka 4
Dawid Kawka Promień 4
Maciej Łuszczyński Promień 4
Daniel Szczodrowski Promień 4
Marcin Krzywicki Łochowo 4
Adam Wieczyński Iskra 4
Piotr Ciechacki Iskra 4
Krzysztof Peplau Flisak 4
Dariusz Gołoś Drwęca 4
Karol Gołoś Drwęca 4
Szymon Dusza BKS 4
Kamil Muszyński BKS 4

Krzysztof Janowski Wojownik 3
Karol Misiaszek Wojownik 3
Roman Strupowski Wojownik 3
Radosław Goral Victoria 3
Patryk Stasiak Toruń 3
Jakub Bagiński Tor 3
Paweł Słaby Tor 3
Eliasz Kasica Start 3
Jakub Środa Start 3
Dawid Wolak Radzynianka 3
Konrad Budzich Radzynianka 3
Patryk Piotrowski Mustang 3
Błażej Wach Mustang 3
Adam Kaźmierczak Mustang 3
Patryk Łęgowski Iskra 3
Jan Kulasiński Iskra 3
Michał Górczyński Iskra 3
Szymon Graczyk Gryf 3
Paweł Perczyński Gryf 3
Patryk Herzberg Grom 3
Rafał Kostkowski BKS 3

Szymon Szymański Wojownik 2
Bartosz Grendzicki Wojownik 2
Andrzej Pawlicki Wojownik 2
Kamil Kurkierewicz Wojownik 2
Paweł Bartoszewski Victoria 2
Damian Kujawski Victoria 2
Mateusz Wójcik Toruń 2
Kacper Kamiński Toruń 2
Michał Macura Tor 2
Patryk Perliński Start 2
Ireneusz Szczęsny Serock 2
Michał Pietrasz Serock 2
walkower serock 2
Paweł Andrearczyk Serock 2
Marcin Szczygieł Serock 2
Adam Wadziński Serock 2
Łukasz Kulczewski Promień 2
Sebastian Owczarczyk Mustang 2
Maciej Nowacki Łochowo 2
Mikołaj Silecki Łochowo 2
Maksym Melnyk Iskra 2
Bartosz Marcinkowski Iskra 2
Piotr Sadowski Iskra 2
Łukasz Piasecki Gryf 2
Maciej Lewicki Gryf 2
Łukasz Krężel Gryf 2
Krzysztof Bogdziński Gryf 2
Mateusz Tuński Grom 2
Mateusz Żychlski Grom 2
Krystian Cyran Grom 2
Waldemar Janicki Grom 2
Mateusz Przybylski Grom 2
Andrzej Bilicki Grom 2
Kacper Zboralski Flisak 2
Tomasz Warczachowski Flisak 2
Jakub Osiński Flisak 2
Artur Pagie Drwęca 2
Łukasz Karolak BKS 2

Bartosz Janikowski Wojownik 1
Rafał Golarz Wojownik 1
Dawid Rogulski Wojownik 1
Cezary Siwek Victoria 1
Paweł Goral Victoria 1
walkower Victoria 1
Maciej Wyżykowski Victoria 1
Jakub Smolny Victoria 1
Piotr Murawski Victoria 1
Przemysław Modrzyński Victoria 1
Krystian Kraśniewski Toruń 1
Bartosz Rychcik Toruń 1
Michał Czarnecki Toruń 1
Patryk Kotala Tor 1
Przemysław Przesmycki Tor 1
Dariusz Wójcik Tor 1
Bartosz Dąbrowski Tor 1
Maciej Góra Tor 1
Jakub Ratkowski Start 1
Oskar Mielczarek Start 1
Kamil Nawrocki Start 1
Fabian Chabowski Start 1
Pawel Bartoszewski Serock 1
Kacper Russ Serock 1
Dominik Tomaszewski Serock 1
Jakub Bollin Radzynianka 1
Wojciech Zarzycki Radzynianka 1
Jarosław Górski Radzynianka 1
Karol Kurzyński Radzynianka 1
Krzysztof Ryba Radzynianka 1
Mateusz Szymański Radzynianka 1
Patryk Glasa Promień 1
Kamil Wieczorkowski Promień 1
Piotr Kwiatkowski Promień 1
Dariusz Cieplińsk Promień 1
Mateusz Dawiec Mustang 1
Damian Szulc Mustang 1
Michał Niejadlik Mustang 1
Bartosz Sołtys Mustang 1
Mateusz Ciesielski Mustang 1
Dawid Kozanecki Łochowo 1
Michał Grzegorek Łochowo 1
Bartosz Sikora Łochowo 1
Wojciech Lewandowski Łochowo 1
Szymon Graczyk Łochowo 1
Maciej Słupecki Łochowo 1
Marcin Kijewski Iskra 1
Karol Jurgielski Iskra 1
Patryk Stankiewicz II Iskra 1
Dawid Szczygielski Gryf 1
Damian Daroń Gryf 1
Cyprian Domeradzki Gryf 1
Łukasz Nowak Grom 1
Vladimier Erkvania Grom 1
Sebastian Pacek Grom 1
Radosław Błaszczyk Flisak 1
Tobiasz Janik Flisak 1
Maciej Kopański Flisak 1
Krzysztof Wasilkiewicz Flisak 1
Miłosz Korpalski Flisak 1
Karol Pagie Drwęca 1
Amadeusz Czajkowski BKS 1
Adrian Kałek BKS 1
Sebastian Włodarczyk BKS 1
Kacper Sapa BKS 1
Oskar Sapa BKS 1
Szymon Pobudkiewicz BKS 1
Maciej Sieradzki BKS 1
Konrad Kufel dla Iskry (Tor) 1
Dorian Mielewczyk Radzynianka 1

Samobójcze
???? dla Victorii (Łochowo) 1
Dariusz Gołoś dla Promienia Drwęca 1
Adam Grobelniak dla Promienia (Start) 1
Jakub Trepka dla Promienia (Łochowo) 1
Waldemar Janicki dla Promienia (Gromu) 1
Michał Kostkowski dla Łochowa (BKS) 1
Marcin Tarke dla Iskry (Promień) 1
Kacper Tyszkiewicz dla Gryfa (Łochowo) 1
Damian Meyer dla Flisaka (Grom) 1
Tomasz Warczachowski dla BKS (Flisak) 1

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3