zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne (© naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zderzyły się trzy samochody osobowe. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 21.30.

W dniu 5.02.2018 r. około godz.18.10 Dyżurny KPP w Brodnicy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Obórki. Na miejscu interweniujący policjanci Ruchu Drogowego ustalili, że miejsce zdarzenia drogowego to miejscowość Tadajewo. Do zdarzenia drogowego doszło w następujący sposób.

Kierujący pojazdem marki Rover lat 39, wykonując manewr omijania stojącego na drodze wojewódzkiej (nr 560) pojazdu ciężarowego marki Scania , który nie mógł ruszyć w związku z sytuacją atmosferyczną (oblodzona jezdnia), doprowadził do zderzenia czołowego z pojazdem marki Opel Corsa, którym kierowała kobieta lat 33 . Po kilku minutach, gdy pojazdy zjeżdżały z miejsca zdarzenia w bok prawy jadącego pojazdu Opel Corsa uderzył pojazd marki Peugeot 407 (kierowca lat 27), który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku uderzenia pojazd Peugeot 407 zjechał z jezdni i zatrzymał się w rowie. Kierowca Peugeot 407 jechał w kierunku miejscowości Rypin. Będący na miejscu policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako dwie oddzielne kolizje drogowe. Uczestnicy zdarzenie nie odnieśli żadnych obrażeń ciała. Byli trzeźwi.


Info z Polski - przegląd najciekawszych informacji z kraju [01.02.2018]

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Uczestnik kolizji (gość)

Kierowca rovera wyprzedzal i doszło do czolowki z corsa. Fotografia przypadkowa. Proszę o sprostowanie informacji.

Więcej na temat: