Wybierz region

Wybierz miasto

  Dbomb

  Plaża miejska nad jeziorem Niskie Brodno - Zielone Wzgórze
  Brodnica, ul. Wczasowa/

  19:00 Środa, 3 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Dbomb

  Zespół D-Bomb powstał w 1996 roku w Warszawie, a zadebiutował w 1997 roku. Jego założycielami i pierwszymi liderami byli bracia Bartosz i Jarosław Padyaskowie.
  W 1997 roku grupa wydała pierwszy album Moja gra, który okazał się sukcesem rynkowym i przyniósł jej nominacje do nagród Dance Music Award. Teledyski D-Bomb zaczęły pojawiać się w programach muzycznych stacji telewizyjnych Grupy Polsat, a sam zespół zaczął koncertować w klubach na terenie całej Polski. W 1999 roku wydana została druga płyta – Back Again. W tym samym roku grupa otrzymała nagrodę Dance Music Award.
  26 lutego 2013 roku po siedmiu latach przerwy ukaże się najnowsza płyta zatytułowana "Lubię kiedy". Album ukaże się nakładem firmy fonograficznej Universal Music Polska.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ