Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Brodnicy

  Przedzamcze
  Brodnica, ul. Zamkowa/

  18:00 Sobota, 20 czerwca

  • Wstęp wolny

  Honorata Honey Skarbek

  Honey to pseudonim Honoraty Skarbek. Na początku 2011 roku ukazał się jej debiutancki singiel "No One". W pracy nad tym utworem uczestniczyło wielu słynnych producentów zarówno z Polski jak i takie tuzy jak Chris Gehringer z USA, który osobiście zajmował się masteringiem płyt między innymi Rihanny, Katy Perry czy Lady Gagi. W 2011 roku, odbyła się premiera pierwszego albumu artystki, zatytułowanego po prostu "Honey".

  Tercet Egzotyczny

  Tercet Egzotyczny znany także pod nazwą Isabela's Vocal Group – najstarszy działający polski zespół muzyczny, założony w 1963 roku, wykonujący muzykę w stylu latynoamerykańskim.

  Piękni i Młodzi

  Dawid - wokalista oraz wodzirej każdego przyjęcia. Student Wokalistyki Jazzowej w Lublinie. Od 6 lat prowadzi różne imprezy z coraz większym powodzeniem i zadowoleniem klientów. Tylko on zna sposoby jak rozgryźć najbardziej "oporne" towarzystwo.
  Magdalena - wokalistka o charakterystycznym i pięknie brzmiącym altowym głosie. Ozdoba całego zespołu. Zajmuje się także prowadzeniem zabaw dla dzieci (komunie, festyny, urodziny itd.). Jej doświadczenie to ponad 7 lat regularnego grania różnych imprez okolicznościowych.
  Daniel - akordeonista, klawiszowiec, wokalista, wodzirej. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Łomży. Jeden z najlepszych akordeonistów w regionie. Najmłodszy członek zespołu. Mimo młodego wieku ma za sobą bogaty bagaż doświadczeń.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie