Wybierz region

Wybierz miasto

  Wspomnienie o Krystianie Przysieckim

  Brodnicki Dom Kultury
  Brodnica, ul. Przykop/43, +48 56 498 21 42

  18:00 Piątek, 6 listopada

  • Wstęp wolny

  Brodnicki Dom Kultury wspólnie z Dyskusyjnym Klubem Filmowym "BRODNICA" rozpoczyna nowy cykl filmowych wspomnień o ludziach, których dokonania, z różnych powodów, są nam subiektywnie bliskie. Czasem, to efekt ich pracy wywoływał w nas łzy wzruszenia, czasem oni sami. Jeśli jednak dzięki nim, dzięki ich twórczości chciało nam się odkrywać inny, lepszy świat lub uwierzyliśmy, że taki istnieje, to warto o nich pamiętać.
  Cykl rozpoczniemy "Wspomnieniem o..." Krystianie Przysieckim - wspaniałym dziennikarzu telewizyjnym, związanym sercem i pracą z Pojezierzem brodnickim, który przez ponad 20 lat prowadził magazyn reporterów "Zawsze po 21". Nigdy nie dbał o sławę i zaszczyty, był niesamowicie pracowitym, skromnym, a jednocześnie upartym i bardzo rzetelnym dziennikarzem. To dzięki niemu "Zawsze po 21.." oglądaliśmy Polskę taką, jaka była naprawdę, a nie tę odświętną, pierwszomajową.
  Gościem honorowym wieczoru będzie Krystian Przysiecki Junior z rodziną.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, że...Najdziwniejsze ciekawostki o Bożym Narodzeniu QUIZ