26. kolejka III ligi. Wda Świecie zremisowała ze Spartą Brodnica [zdjęcia]

Sławomir Wojciechowski
W meczu 26. kolejki III ligi Wda Świecie zremisowała ze Spartą Brodnica 2:2 (0:1). Goście prowadzili 2:0 po trafieniach Piotra Lamki (44) i Krystiana Matuszewskiego (49).

Świecianie odrobili straty dzięki stałym fragmentom gry. W 64. min. gola z rzutu wolnego zdobył Patryk Urbański, a do remisu 20 minut potem z karnego doprowadził Michał Cywiński.
W meczu 26. kolejki III ligi Wda Świecie zremisowała ze Spartą Brodnica 2:2 (0:1). Goście prowadzili 2:0 po trafieniach Piotra Lamki (44) i Krystiana Matuszewskiego (49). Świecianie odrobili straty dzięki stałym fragmentom gry. W 64. min. gola z rzutu wolnego zdobył Patryk Urbański, a do remisu 20 minut potem z karnego doprowadził Michał Cywiński. Sławomir Wojciechowski

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani