5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 22. kolejki [30 kwietnia - 1 maja 2022]

Grzegorz Oleradzki
5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 22. kolejki [30 kwietnia - 1 maja 2022]
5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 22. kolejki [30 kwietnia - 1 maja 2022] Pcz
Udostępnij:
Wyniki, strzelcy i obsada sędziowska meczów 22. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w sobotę 30 kwietnia i niedzielę 1 maja 2022 roku.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 2 - 22. kolejka

Sobota 30 kwietnia 2022
Tłuchowia Tłuchowo - Zdrój Ciechocinek 4:1 (0:0)
Informują: Kazimierz Grzywiński oraz Roman Śmieszny
Koniec - 4:1
GOOOL 73 min - Daniel Matuszak 4:1
GOOOL 66 min - Adrian Żuchniewicz 4:0)
GOOOL 50 min - Kieplin 3:0
GOOOL49 min - Kamil Nowicki 2:0
GOOOL 46 min - Dawid Kieplin, głową 1:0
Przerwa - 0:0
20 min - 0:0
11:00 - Szubski

Pogoń II Mogilno - Łokietek Brześć Kujawski 1:0 (1:0)
Informują: Krzysztof Woźniak oraz Marietta Niewiadomska
Koniec - 1:0
74 min - 1:0
63 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 32 min - Mikołaj Lisek, karny 1:0
31 min - czerwona kartka, druga żółta dla Macieja Pałczyńskiego, goście grają w osłabieniu
30 min - 0:0
14:30 - Tybińkowski

GKS Baruchowo - Noteć Łabiszyn 4:1 (0:1)
Informuje: Dariusz Janik
Koniec - 4:1
GOOOL 90 min - Kierus 4:1
GOOOL 88 min - Kierus 3:1
GOOOL 80 min - Piotr Kierus 2:1
GOOOL 75 min - Jędrzej Tomaszewski 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 43 min - Piotr Wnuk 0:1
27 min - 0:0
16:00 - Sosnowski

Kujawiak Kowal - Mień Lipno
Na wniosek lipnowian mecz przełożony został na 25 maja, a o tej zmianie nikt nas nie informował
16:00 - Kraśnicki

Sadownik Waganiec - Gopło Kruszwica 1:1 (0:1)
Informują: Jerzy Nowak oraz Tomasz Jurkiewicz
Koniec - 1:1
Trwa doliczony czas - 1:1
GOOOL 65 min - Piotr Kuliński 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 43 min - Michał Kruszczyński, karny 0:1
28 min - 0:0
15 min - 0:0
17:00 - Sarnowski

Niedziela 1 maja 2022
LTP Lubanie - Kujawiak Instalnova Kruszyn 1:3 (1:2)
Informują: Marcin Zapiec oraz Dawid Orzelski
Koniec - 1:3
GOOOL 89 min - Patryk Pietrzak 1:3
86 min - 1:2
70 min - 1:2
Przerwa - 1:2
GOOOL 44 min - Damian Piernikowski karny 1:2
GOOOL 24 min - Norbert Karasiewicz głową 0:2
GOOOL 7 min - Piotr Gląba 0:1
11:00 - Przewozik

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Piast Kołodziejewo 5:0 (2:0)
Informują: Krzysztof Tarnecki oraz Paweł Krok
Koniec - 5:0
GOOOL 85 min - Damian Bukowski 5:0
GOOOL 71 min - Bartłomiej Śmigiel 4:0
GOOOL 46 min - Patryk Olewiński 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 45 min - Patryk Dudkiewicz 2:0
30 min - 1:0
GOOOL 16 min - Adrian Nowak 1:0
14 min - 0:0
14:00 - Kaczmarek

Tabela po 22. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej
1. Tłuchowia 22 59 85-26
2. Łokietek Brześć 22 52 63-21
3. Noteć Łabiszyn 22 46 63-25
4. Kujawiak K. 21 42 57-30
5. Lubienianka Polcalc 22 36 52-33
6. Gopło Kruszwica 22 33 38-24
7. Kujawiak Instalnova 22 32 43-57
8. Wisła Dobrzyń 22 31 46-49
9. Piast Kołodziejewo 22 31 50-55
10. Mień Lipno 21 23 32-50
11. Zdrój Ciechocinek 22 22 29-51
12. LTP Lubanie 22 21 37-66
13. GKS Baruchowo 22 21 28-46
14. Pogoń II Mogilno 22 21 29-55
15. Sadownik Waganiec 22 16 27-54
16. Noteć Inowrocław 22 16 23-57

Klasyfikacja strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupy 2 po 22. kolejce

33 - Dawid Marciniak (Łokietek);
31 - Dawid Kieplin (Tłuchowia);
17 - Łukasz Różański (Sadownik 7, LTP 10); Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.); Kamil Nowicki, Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia);
16 - Bartosz Śmigiel (Wisła 3, Kujawiak K. 13); Patryk Dudkiewicz (Wisła);
13 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka);
12 - Kamil Koronowski (Noteć Ł.);
10 - Michał Kruszczyński (Gopło); Łukasz Grube (Kujawiak K.); Marcin Słowiński (Noteć Ł.);
8 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Lucjan Jaroszewski, Dawid Ormiński (Kujawiak Kr.); Kamil Trzeciak (LTP); Przemysław Burdyka, Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Bartosz Lewicki (Mień);
7 - Jędrzej Tomaszewski (GKS); Piotr Szczęsny (Łokietek); Kamil Madajczyk (Noteć I.); Damian Łozowicz (Piast); Patryk Olewiński (Wisła); Marcin Majchrzak (Zdrój);
6 - Piotr Gląba (Kujawiak Kr.); Maciej Pałczyński (Łokietek); Piotr Kędziora, Jakub Pribe, Adrian Wysocki (Piast);
5 - Piotr Kierus, Kacper Sztandarowicz (GKS); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Filip Cymerman (Mień); Mateusz Dolecki, Alan Jędrzejczak (Piast); Jakub Woliński (Tłuchowia); Adrian Nowak (Wisła);
4 - Miłosz Losik (Gopło); Alan Czerwiński, Dawid Kwiatkowski, Adrian Rybka, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Konrad Błaszczyk, Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Damian Piernikowski (LTP); Michał Skonieczny (Łokietek); Daniel Wujkowski (Noteć I.); Piotr Pacia, Bartosz Palmowski (Piast); Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański (Tłuchowia); Radosław Czułkowski Krystian Kajak (Zdrój);
3 - Filip Kalinowski (Lubienianka 1, Kujawiak K. 2); Patryk Nowacki (Gopło); Daniel Komorowski (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć, Damian Piernikowski (LTP); Patryk Klimek (Lubienianka); Gabriel Boniec, Erwin Mętlewicz (Łokietek); Krystian Piechocki (Noteć I.); Patryk Rybarczyk, Kamil Skonieczka (Noteć Ł.); Kacper Kraska, Mikołaj Lisek, Maciej Śmigielski (Pogoń II); Piotr Kuliński (Sadownik); Mateusz Białoskórski, Damian Bukowski, Łukasz Olewiński (Wisła);
2 - Jacek Wichliński (Kujawiak Kr. 1, Lubienianka 1); Łukasz Zabłotowicz (Wisła 1, Tłuchowia 1); Maciej Bieniek, Patryk Olczak, Michał Rosiak (GKS); Kacper Lewandowski, Oleksandr Lytviak (Gopło); Kamil Bógdał, Patryk Cichocki, Adrian Mieszkalski (Kujawiak K.); Mateusz Gaudyn, Patryk Pietrzak (Kujawiak Kr.); Tobiasz Kondracki, Łukasz Kranc (LTP); Tomasz Janas (Lubienianka); Łukasz Bartczak, Kamil Gołębiewski, Daniel Jankowski, Przemysław Kowalski, Kamil Markowski (Mień); Adrian Turowski (Noteć I.); Wiktor Dąbrowski, Oskar Raczkowski, Łukasz Retlewski, Michał Sznajdrowski, Piotr Wnuk (Noteć Ł.); Sebastian Basiński, Konrad Czepik, Marcin Gołata (Piast); Stanisław Ciejek, Paweł Kasprowicz, Piotr Mroziński, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Adam Czajkowski, Michał Łęszczak, Dawid Wróblewski (Sadownik); Paweł Gaul (Tłuchowia); Juliusz Habasiński (Wisła); Alan Kałuża, Daniel Matuszak, Dawid Szczęsny (Zdrój);
1 - Dariusz Janik, Szymon Janik (GKS); Marcin Derenda, Kacper Kornacki, Filip Kowalski, Kamil Łukomski, Mikołaj Myśliwy, Jakub Nowak, Szymon Wojtarski (Gopło); Witold Jakubowski, Bartosz Kaczor, Jan Kaźmierski, Adam Niklewicz (Kujawiak K.); Norbert Karasiewicz, Paweł Orzelski, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Szymon Kluczkowski. Piotr Kulpa, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak, Michał Tulimowski (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Konrad Kujawski, Jędrzej Markiewicz, Kamil Trzeciak, (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Szymon Gryczewski, Łukasz Kraszewski, Dominik Sobieraj (Łokietek); Jakub Jesionowski, Alan Kórnatowski, Patryk Krasucki, Sławomir Szajgicki (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Piotr Dobruchowski, Michał Rose, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Mateusz Krajewski, Dawid Nadolski, Mikołaj Ruta, Jakub Suszek(Noteć Ł.); Jakub Jaszcz (Piast); Mateusz Bonkowski, Oliwier Doringer, Karol Kopliński, Adrian Kozłowski, Mateusz Wawer, Michał Wojciechowski (Pogoń II); Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Konrad Kazimierczak, Robert Majewski, Igor Trąd (Sadownik); Mariusz Cichowlas, Radosław Kwiatkowski (Tłuchowia); Bartłomiej Budziszewski, Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Maciej Kamiński, Jarosław Krzyżanowski,Michał Rafiński, Kamil Wieczorkowski, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Samobójcze: dla Lubienianki - Paweł Pomaski (Pogoń II); dla Łokietka - Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.), Kamil Pyczka (LTP); dla Noteci I. - Mateusz Wawer (Pogoń II);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem; 3 dla Tłuchowii za mecz z Sadownikiem; po 3 dla wszystkich zespołów za wiosenne spotkania z Notecią Inowrocław.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 1 - 22. kolejka

Sobota 30 kwietnia 2022
Polonia-Metalkas Bydgoszcz - Unia Wąbrzeźno 5:0 (1:0)
Koniec -
GOOOL 83 min - Patryk Podolski 5:0
GOOOL 76 min - Robert Sawicki 4:0
GOOOL 57 min - Jakub Makowski 3:0. Hat-trick lidera klasyfikacji strzelców tej grupy
GOOOL 46 min - Jakub Makowski 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 26 min - Jakub Makowski 1:0
23 min - 0:0
11:00 - Kruczykowski

Victoria NITEX Lisewo - Victoria Metkor Koronowo 3:2 (1:1)
Infotmuje: Grażyna Majewska
Koniec - 3:2
GOOOL 90 min - Aleksander Zieliński 3:2
GOOOL 83 min - Szymon Marks 3:1
GOOOL 60 min - Lubomir Krawczuk, wolny2:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 35 min - Piotr Murawski 1:1
30 min - 0:1
GOOOL 20 min - Patryk Zieliński 0:1
11:00 - Kosek

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Sokół Radomin 2:0 (0:0)
Informuje: Paweł Ratkowski
Koniec - 2:0
GOOOL 62 min - Bartłomiej Świątek 2:0
GOOOL 52 min - Damian Adamski 1:0
Przerwa - 0:0
20 min - 0:0
11:00 - Podlewski

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Elana Fundacja Toruń 2:1 (1:1)
Informuje: Marcin Bańka
Koniec - 2:1
GOOOL 47 min - Mateusz Sarnowski, karny 2:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 33 min - Konrad Sztuka 1:1
GOOOL 11 min - Dawid Sarnowski 1:0
16:00 - Drozd

Wojownik Wabcz - Start Warlubie 2:1 (1:0)
Informuje: Łukasz Filarski
Koniec - 2:1
GOOOL 80 min - Filip Flis 2:1
GOOOL 60 min - Dominik Armatowski 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 30 min - Andrzej Pawlicki 1:0
16:00 - Karolczak

Victoria Czernikowo - Olimpia II Grudziądz 0:5 (0:3)
Informuje: Leszek Jurkiewicz
Koniec - 0:5
GOOOL 65 min - Kacper Rychert 0:5
GOOL 63 min - Hubert Łopacki 0:4
Przerwa - 0:3
GOOOL 42 min - Jarzec 0:3
GOOOL 39 min - Kacper Jarzec 0:2
GOOOL 19 min - Mateusz Zachaczewski, wolny 0:1
13:00 - Błaszczyk

Mustang Ostaszewo - Promień Kowalewo Pomorskie 2:4 (1:4)
Informuje: Wacław Trawiński
Koniec - 2:4
GOOOL 82 min - Maciej Dudek 2:4
Przerwa - 1:4
GOOOL 42 min - Olkowski 1:4
GOOOL 35 min - Mateusz Kończalski 1:3
GOOOL 22 min - Bartosz Przypis 1:2
GOOOL 14 min - Olkowski 0:2
GOOOL 5 min - Bartosz Olkowski 0:1
16:15 - Kosmal

Mecz Rawys Raciąż - Krajna Sępólno Krajeńskie odbędzie się 18 maja (18:00)

Tabela po 22 kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej
1. Elana Fundacja Toruń 22 49 56-14
2. Polonia Bydgoszcz 22 44 43-14
3. Pomorzanin Serock 22 43 36-16
4. Olimpia II Grudziądz 22 37 53-30
5. LKS Dąbrowa 22 37 44-28
6. Start Warlubie 22 35 37-40
7. Sokół Radomin 22 35 43-36
8. Victoria Czernikowo 22 31 37-40
9. Rawys ECO Raciąż 21 30 43-45
10. Mustang Ostaszewo 22 28 32-32
11. Victoria Lisewo 22 26 38-54
12. Krajna Sępólno 21 21 30-38
13. Promień Kowalewo 22 20 29-65
14. Unia Wąbrzeźno 22 18 29-56
15. Wojownik Wabcz 22 18 23-44
16. Victoria Koronowo 22 16 33-46

Klasyfikacja strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupy 1 po 22. kolejce

17 - Jakub Makowski (Polonia);
14 - Dominik Armatowski (Start);
13 - Maciej Dudek (Mustang); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.);
12 - Paweł Jachowski (Sokół);
11 - Dawid Murawski (LKS); Kacper Rychert, Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Dominik Rybacki (Rawys);
9 - Maciej Kaczmarek (Krajna); Tobiasz Mocek (Rawys); Piotr Marcinkowski (Sokół);
8 - Bartosz Burkiewicz (Krajna); Dawid Sarnowski (LKS); Przemysław Jachowski (Sokół); Aleksander Zieliński (Victoria K.);
7 - Kacper Rybacki (Elana); Mateusz Sarnowski (LKS); Szymon Doba (Olimpia II); Patryk Podolski (Polonia); Marcin Szulc (Pomorzanin); Adrian Pieczka (Rawys); Jakub Bollin (Start); Michał Adamski (Victoria Cz.); Patryk Zieliński (Victoria K); Jakub Górski, Piotr Murawski (Victoria L.); Filip Flis (Wojownik);
6 - Maciej Łuszczyński (Promień); Radosław Drapiewski, Marcin Gołąb (Unia);
5 - Kacper Kowalski (Elana); Bartłomiej Wesołowski (LKS); Paweł Bartoszyński (Promień); Mateusz Pril (Rawys); Jakub Lewandowski (Start); Paweł Mazurowski (Unia); Hubert Cieślik, Paweł Goral (Victoria L.); Łukasz Filarski (Wojownik);
4 - Kacper Jarzec (Olimpia II 2, Elana 2); Marcin Kościelniak, Jakub Stawski, Konrad Sztuka (Elana II); Mateusz Gierlicki (LKS); Bartosz Przypis (Mustang); Jakub Nawrocki (Olimpia II); Oskar Durka (Pomorzanin); Bartosz Olkowski (Promień); Miłosz Brzeziński, Piotr Nalewaj (Rawys); Szymon Grudziński (Victoria K.); Andrzej Pawlicki, Michał Zarembski (Wojownik);
3 - Hubert Maciąg, Jakub Pawlicki, Łukasz Sikorski (Elana II); Łukasz Hernik, Kamil Mosek (Krajna); Radosław Ankierski, Mateusz Ciesielski, Jakub Weiszewski (Mustang); Hubert Mich, Mateusz Zachaczewski, Mateusz Zielecki (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Hubert Raczkowiak (Polonia); Mikołaj Detyna, Jakub Kawula (Promień); Damian Adamski, Nikita Khadynov, Michał Kozłowski, Mateusz Laskowski (Pomorzanin); Waldemar Jachowski, Dawid Muchewicz (Sokół); Aron Maciejewski (Unia); Dawid Bochuciński, Michał Gorczyński (Victoria Cz.); Szymon Marks (Victoria L.);
2 - Szymon Ćwikliński, Seweryn Dybyzbański, Kacper Jóźwicki, Mikołaj Kantorski, Michał Szczyrba (Elana II); Sławomir Suchomski (Krajna); Franciszek Kociniewski (LKS); Patryk Piotrowski (Mustang); Hubert Łopacki, Filip Okraska (Olimpia II); Kacper Czesiński, Robert Sawicki (Polonia); Kamil Bagniewski, Radosław Mik, Mateusz Płóciennik (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski (Promień); Krzysztof Czajkowski, Szymon Szyjkowski (Sokół); Patryk Bączkowski Filip Ławicki (Start); Stanisław Jabłoński, Bartłomiej Kosiński (Unia); Łukasz Dziedzic-Kamiński, Paweł Górzyński, Gracjan Łęgowski, Hubert Nowak (Victoria K.); Filip Majewski, Dominik Taglewski, Remigiusz Więdłocha, Paweł Zieliński (Victoria L.);
1 - Mateusz Anuszewski, Jakub Budzisz, Mateusz Detmer, Patryk Grychtolik, Paweł Karbowiński, Oskar Page, Jan Stefko, Jakub Węgrzyn, Dawid Wiwatowski (Elana II); Łukasz Burkiewicz, Henryk Grajczyk, Tomasz Kienast, Łukasz Kozina (Krajna); Kacper Bańka, Mateusz Kurkowski, Jakub Lipowski, Szymon Słoniewski, Jakub Szugajew, Mikołaj Wiwatowski (LKS); Sylwester Gęgotek, Maciej Kardas, Sebastian Kobus, Filip Pelc (Mustang); Bartosz Cyburt, Kacper Girszyński,Jakub Szczepaniak, Krystian Szypczyński, Vu thant (Olimpia II); Szymon Dusza, Robert Frasz, Mateusz Korecki, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski, Kamil Nytko, Miłosz Olejniczak, Jakub Sawicki (Polonia); Szymon Adamczyk, Krzysztof Bogdziński, Natan Gralak, Kamil Komada, Mikołaj Porożyński, Bartłomiej Świątek (Pomorzanin); Paweł Bartoszyński, Mateusz Kończalski, Krystian Kraśniewski, Miłosz Perełka, Mateusz Potęga, Marcin Tarka (Promień); Piotr Koniarski, Tomasz Kurs, Rafał Pasiński (Rawys); Marcin Jóźwiak, Jan Luks (Sokół); Łukasz Filip, Jarosław Górski, Patryk Klimek, Kamil Belczyński, Maciej Śliwiński, Damian Ziółkowski (Start); Jakub Godlewski, Bartosz Goszka, Patryk Kamiński, Mikołaj Wojdak (Unia); Dariusz Adamski, Jakub Adamski, Rafał Gołębiewski, Kamil Kowalski, Patryk Łęgowski, Krystian Marchlewski, Mateusz Maślewski, Jacek Tarkowski (Victoria Cz.); Paweł Brzeziński, Mateusz Chrzanowski, Aleksander Karbowski, Jakub Kulpa, Piotr Miś, Damian Szczukowski (Victoria K.); Radosław Goral, Lubomir Krawczuk, Przemysław Modrzyński (Victoria L.); Damian Beska-Pilarz, Mariusz Kwiatkowski, Roman Strupowski, Paweł Westfaleski (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany II - Mateusz Sarnowski (LKS), Robert Frasz (Polonia); dla Krajny - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.), Mariusz Kwiatkowski (Wojownik); dla Olimpii - Filip Cichacki (Unia); dla Polonii - Mateusz Potęga (Promień); dla Sokoła - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.); dla Unii – Szymon Pankowski (Promień); dla Victorii Cz. - Michał Zarembski (Wojownik);

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Tata w klatce stawia córkę na nogi. To niesamowita historia.

Wideo

Materiał oryginalny: 5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 22. kolejki [30 kwietnia - 1 maja 2022] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie