Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek IV ligi piłki nożnej seniorów na sezon 2023/2024. Wśród 18 zespołów jest Chełminianka Chełmno. Z kim spotka się nasza drużyna w rundzie jesiennej tego sezonu?
Chełminianka Chełmno sezon 2022/2023 zakończyła na 15 - ostatnim bezpiecznym miejscu w tabeli. ustrzegła się przed spadkiem. W 34. spotkaniach zebrała 21 punktów.
Gorzej w minionym sezonie wypadły: Lider Włocławek, Notecianka Pakość i Sportis Łochowo. Z tymi zespołami Chełminianka nie spotka się już na piłkarskiej murawie w najbliższym sezonie. Nie zmierzy się także z Elaną Toruń, która wywalczyła awans do III ligi.
Z kolei nowymi rywalami dla drużyny z Chełmna będą: Unia Wąbrzeźno (awans), Orlęta Aleksandrów Kujawski (awans), Polonia Bydgoszcz (awans) i Łokietek Brześć (awans).
Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA - runda jesienna
Kolejka 1 - 05/06-08-2023
- Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Włocłavia Włocławek
- Pomorzanin Toruń - Chemik Moderator Bydgoszcz
- Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław
- Start Pruszcz - Tłuchowia Tłuchowo
- Chełminianka Chełmno - Kujawianka Izbica Kujawska
- Unia Wąbrzeźno - Wda Świecie
- Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pogoń Mogilno
- Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica
- Łokietek Brześć Kujawski - Noteć Łabiszyn
Kolejka 2 - 12-08-2023
- Włocłavia Włocławek - Noteć Łabiszyn
- Sparta Brodnica - Łokietek Brześć Kujawski
- Pogoń Mogilno - Polonia Bydgoszcz
- Wda Świecie - Orlęta Aleksandrów Kujawski
- Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Wąbrzeźno
- Tłuchowia Tłuchowo - Chełminianka Chełmno
- Cuiavia Inowrocław - Start Pruszcz
- Chemik Moderator Bydgoszcz - Lech Rypin
- Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Pomorzanin Toruń
Kolejka 3 - 15-08-2023
- Pomorzanin Toruń - Włocłavia Włocławek
- Lech Rypin - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
- Start Pruszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz
- Chełminianka Chełmno - Cuiavia Inowrocław
- Unia Wąbrzeźno - Tłuchowia Tłuchowo
- Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska
- Polonia Bydgoszcz - Wda Świecie
- Łokietek Brześć Kujawski - Pogoń Mogilno
- Noteć Łabiszyn - Sparta Brodnica
Kolejka 4 - 19/20-08-2023
- Włocłavia Włocławek - Sparta Brodnica
- Pogoń Mogilno - Noteć Łabiszyn
- Wda Świecie - Łokietek Brześć Kujawski
- Kujawianka Izbica Kujawska - Polonia Bydgoszcz
- Tłuchowia Tłuchowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski
- Cuiavia Inowrocław - Unia Wąbrzeźno
- Chemik Moderator Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno
- Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Start Pruszcz
- Pomorzanin Toruń - Lech Rypin
Kolejka 5 - 26/27-08-2023
- Lech Rypin - Włocłavia Włocławek
- Start Pruszcz - Pomorzanin Toruń
- Chełminianka Chełmno - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
- Unia Wąbrzeźno - Chemik Moderator Bydgoszcz
- Orlęta Aleksandrów Kujawski - Cuiavia Inowrocław
- Polonia Bydgoszcz - Tłuchowia Tłuchowo
- Łokietek Brześć Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska
- Noteć Łabiszyn - Wda Świecie
- Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno
Kolejka 6 - 02/03-09-2023
- Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno
- Wda Świecie - Sparta Brodnica
- Kujawianka Izbica Kujawska - Noteć Łabiszyn
- Tłuchowia Tłuchowo - Łokietek Brześć Kujawski
- Cuiavia Inowrocław - Polonia Bydgoszcz
- Chemik Moderator Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
- Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Unia Wąbrzeźno
- Pomorzanin Toruń - Chełminianka Chełmno
- Lech Rypin - Start Pruszcz
Kolejka 7 - 09/10-09-2023
- Start Pruszcz - Włocłavia Włocławek
- Chełminianka Chełmno - Lech Rypin
- Unia Wąbrzeźno - Pomorzanin Toruń
- Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
- Polonia Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz
- Łokietek Brześć Kujawski - Cuiavia Inowrocław
- Noteć Łabiszyn - Tłuchowia Tłuchowo
- Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska
- Pogoń Mogilno - Wda Świecie
Kolejka 8 - 16/17-09-2023
- Włocłavia Włocławek - Wda Świecie
- Kujawianka Izbica Kujawska - Pogoń Mogilno
- Tłuchowia Tłuchowo - Sparta Brodnica
- Cuiavia Inowrocław - Noteć Łabiszyn
- Chemik Moderator Bydgoszcz - Łokietek Brześć Kujawski
- Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Polonia Bydgoszcz
- Pomorzanin Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski
- Lech Rypin - Unia Wąbrzeźno
- Start Pruszcz - Chełminianka Chełmno
Kolejka 9 - 23/24-09-2023
- Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek
- Unia Wąbrzeźno - Start Pruszcz
- Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lech Rypin
- Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń
- Łokietek Brześć Kujawski - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
- Noteć Łabiszyn - Chemik Moderator Bydgoszcz
- Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław
- Pogoń Mogilno - Tłuchowia Tłuchowo
- Wda Świecie - Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 10 - 30-09-2023/01-10-2023
- Włocłavia Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska
- Tłuchowia Tłuchowo - Wda Świecie
- Cuiavia Inowrocław - Pogoń Mogilno
- Chemik Moderator Bydgoszcz - Sparta Brodnica
- Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Noteć Łabiszyn
- Pomorzanin Toruń - Łokietek Brześć Kujawski
- Lech Rypin - Polonia Bydgoszcz
- Start Pruszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
- Chełminianka Chełmno - Unia Wąbrzeźno
Kolejka 11 - 07/08-10-2023
- Unia Wąbrzeźno - Włocłavia Włocławek
- Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chełminianka Chełmno
- Polonia Bydgoszcz - Start Pruszcz
- Łokietek Brześć Kujawski - Lech Rypin
- Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Toruń
- Sparta Brodnica - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
- Pogoń Mogilno - Chemik Moderator Bydgoszcz
- Wda Świecie - Cuiavia Inowrocław
- Kujawianka Izbica Kujawska - Tłuchowia Tłuchowo
Kolejka 12 - 14/15-10-2023
- Włocłavia Włocławek - Tłuchowia Tłuchowo
- Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska
- Chemik Moderator Bydgoszcz - Wda Świecie
- Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Pogoń Mogilno
- Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica
- Lech Rypin - Noteć Łabiszyn
- Start Pruszcz - Łokietek Brześć Kujawski
- Chełminianka Chełmno - Polonia Bydgoszcz
- Unia Wąbrzeźno - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 13 - 21/22-10-2023
- Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek
- Polonia Bydgoszcz - Unia Wąbrzeźno
- Łokietek Brześć Kujawski - Chełminianka Chełmno
- Noteć Łabiszyn - Start Pruszcz
- Sparta Brodnica - Lech Rypin
- Pogoń Mogilno - Pomorzanin Toruń
- Wda Świecie - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
- Kujawianka Izbica Kujawska - Chemik Moderator Bydgoszcz
- Tłuchowia Tłuchowo - Cuiavia Inowrocław
Kolejka 14 - 28/29-10-2023
- Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław
- Chemik Moderator Bydgoszcz - Tłuchowia Tłuchowo
- Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Kujawianka Izbica Kujawska
- Pomorzanin Toruń - Wda Świecie
- Lech Rypin - Pogoń Mogilno
- Start Pruszcz - Sparta Brodnica
- Chełminianka Chełmno - Noteć Łabiszyn
- Unia Wąbrzeźno - Łokietek Brześć Kujawski
- Orlęta Aleksandrów Kujawski - Polonia Bydgoszcz
Kolejka 15 - 04/05-11-2023
- Polonia Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
- Łokietek Brześć Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski
- Noteć Łabiszyn - Unia Wąbrzeźno
- Sparta Brodnica - Chełminianka Chełmno
- Pogoń Mogilno - Start Pruszcz
- Wda Świecie - Lech Rypin
- Kujawianka Izbica Kujawska - Pomorzanin Toruń
- Tłuchowia Tłuchowo - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
- Cuiavia Inowrocław - Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 16 - 11/12-11-2023
- Włocłavia Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz
- Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Cuiavia Inowrocław
- Pomorzanin Toruń - Tłuchowia Tłuchowo
- Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska
- Start Pruszcz - Wda Świecie
- Chełminianka Chełmno - Pogoń Mogilno
- Unia Wąbrzeźno - Sparta Brodnica
- Orlęta Aleksandrów Kujawski - Noteć Łabiszyn
- Polonia Bydgoszcz - Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 17 - 18/19-11-2023
- Łokietek Brześć Kujawski - Włocłavia Włocławek
- Noteć Łabiszyn - Polonia Bydgoszcz
- Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski
- Pogoń Mogilno - Unia Wąbrzeźno
- Wda Świecie - Chełminianka Chełmno
- Kujawianka Izbica Kujawska - Start Pruszcz
- Tłuchowia Tłuchowo - Lech Rypin
- Cuiavia Inowrocław - Pomorzanin Toruń
- Chemik Moderator Bydgoszcz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?