Elana Toruń - Sparta Brodnica 2:0 w 17. kolejce III ligi [LIVE, ONLINE]

Jakub Stykowski
Trzecioligowi piłkarze wrócili na boiska. Na inaugurację Elana Toruń pokonała na własnym boisku Spartę Brodnica.

Elana Toruń - Sparta Brodnica 2:0 (0:0)
INNE WYNIKI 17. KOLEJKI 3 LIGI

90+3 - koniec. 30 marca zespoły zagrają ze sobą jeszcze w 1/8 finału Pucharu Polski KP ZPN 2016
90 - 3 minuty doliczone
85 - Tomaszewski minimalnie obok
81 - powinno być 3:0. Akcja 2 na 2, Tomaszewski się uwolnił spod opieki obrońcy, ale Żurek nagrywał zbyt mocno
79 - goście czekają już raczej na końcowy gwizdek. Nie potrafią przytrzymać piłki, brakuje im chęci do zorganizowania gry w obronie
78 - fatalny błąd stoperów Sparty, strzał Tomaszewskiego na róg sprawował bramkarz
GOOOL 71 - Tomaszewski po kontrze i już 2:0
63 - Tomaszewski tuż obok słupka Sparty
GOOOL 62 - Bramka stadiony świata 1:0. Po rzucie różnym piąstkował Folc. Piłka trafiła do Żurka, który huknął z dystansu
61 - trener Sparty próbuje zmienić sytuację na boisku. Kasperczak zmienia Babiarza
59 - Brodniczanie przeprowadzili trzy kontry. Cechuje je jednak ogromny chaos.
55 - trzeci rzut różny dla Elany w tej połowie. I znów katastrofalne rozegranie. Piłka wpadła wprost pod nogi osamotnionego Śniecia
52 - dwie groźne akcje gospodarzy. Dwukrotnie gości w ostatniej chwili uratowała interwencja obrońców
50 - dwa kiepsko wykonane rzuty różne przez gospodarzy
46 - początek 2. połowy
Za nami już pierwszy mecz 17. kolejki. Lech II pokonał Jarotę 2:1. Inne wyniki meczów tej rundy na żywo - TUTAJ
Koniec pierwszej połowy.
45' - Jeden kibiców opuszcza sektor na noszach.
42' - To piłka najlepsza okazja dla Elany. Tomaszewski posłał jednak piłkę obok bramki.
42' - Na boisku Folc uprzedził Tomaszewskiego. Mogło być groźnie.
41' - Jeden z kibiców Elany zemdlał. Potrzebna będzie pomoc medyczna.
39' - Zamieszki w sektorze kibiców Elany. "Młynowy" apeluje do swoich kolegów o zachowanie spokoju.
35' - Świetnie zapowiadająca się kontra gości zakończona kiepskim strzałem Jańczaka.
33' - Fani Elany prezentują efektowne flagowisko.
31' - Podanie w kierunku Tomaszewskiego przechwycili obrońcy Sparty.
27' - Rzut wolny dla Elany, Folc "wypluł" piłkę, ale obrońcy Sparty opanowali sytuację.
26' - Chcielibyśmy napisać kolejny komunikat, ale w zasadzie nie ma o czym. Trwa zażarta walka o dominacje w środku pola.
21' - Na boisku gra toczy się w środku pola, a na trybunach nadal wielki hałas.
16' - Duża szansa dla Sparty. Przyjezdni egzekwowali rzut z autu. W zamieszaniu pod bramką najlepiej zachował się Ciechowski, ale strzelił zbyt słabo, by zaskoczyć toruńskiego bramkarza,
14'- Zaczepna akcja przyjezdnych. Śnieć jednak poślizgnął się i nie zdołał dośrodkować w pole karne.
13' - Kolejne dwa ataki żółto-niebieskich. Znów jednak zabrakło dokładności.
10' - Niesieni dopingiem kilkuset swoich kibiców torunianie są aktywniejsi. Brakuje im jednak precyzji przy decydujących podaniach.
6' - W składzie Sparty widzimy między innymi Folca, Śniecia, Stypczyńskiego, Prylewskiego, Janczaka, Dudka, Babiarza i Ciechowskiego.
3' - Pierwsza groźna akcja gości, którzy egzekwowali rzut wolny. Świtalski wypiąstkował, ale wprost pod nogi rywala. Ten jednak strzelił niecelnie.
1' - Rozpoczął się mecz (godz. 13:02)
0' - W wyjściowym składzie Elany między innymi Świtalski, Wróblewski, Kłos, Wasiutin, Zamiastowski, Żurek, Alesandrowicz i Tomaszewski.
0' - Tłum fanów Elany przybył dziś na stadion przy ulicy Bema.
0' - Witamy serdecznie z Torunia. O godzinie 13 inauguracja piłkarskiej wiosny w Toruniu.

INNE WYNIKI 17. KOLEJKI 3 LIGI - TUTAJ

ELANA: Świtalski - Wróblewski, Kłos, Vasiutyn, Zamiatowski - Grudziński, Charzewski, Żurek, Born, Aleksandrowicz - Tomaszewski.