Fielmann otwiera kolejne butiki optyczne w Bydgoszczy. Znajdź w nich swoją idealną parę!

Materiał informacyjny Fielmann
Udostępnij:
Kultowe okulary Wayfarer, lennonki, oprawki w kształcie cat-eye, a może aviatory? Jeśli wciąż szukasz idealnych okularów, to koniecznie odwiedź jeden z trzech salonów Fielmann w Bydgoszczy. Oprócz butiku w Zielonych Arkadach, od 12 listopada czekają na Was dwa nowo otwarte salony, w Galerii Pomorskiej i CH Focus. Dzięki temu mieszkańcy Bydgoszczy mają na wyciągnięcie ręki jeszcze większy wybór okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych oraz akcesoriów optycznych i soczewek kontaktowych najwyższej jakości!

Modny design, niemiecka jakość, profesjonalna obsługa i korzystne ceny – to najważniejsze filary marki Fielmann. W każdym salonie znajdziesz ponad 2000 oprawek zarówno z autorskiej kolekcji Fielmann, jak i największych światowych marek takich jak: Calvin Klein, Gucci, Ray-Ban czy Polo Ralph Lauren. Dodatkowo podczas wizyty w salonie, możesz skorzystać z bezpłatnego badania wzroku wykonanego przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Doświadczeni doradcy pomogą w wyborze oprawek dopasowanych do kształtu twarzy i twojego indywidualnego stylu. Dla marki Fielmann zadowolenie klienta stanowi priorytet. Zakupy w salonach Fielmann nie wiążą się z żadnym ryzykiem – każda para okularów posiada 3 letnią gwarancję, a także jest objęta gwarancją satysfakcji i gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w salonie Fielmann znajdziemy gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, możemy liczyć na zwrot pieniędzy.

Fielmann otwiera kolejne butiki optyczne w Bydgoszczy. Znajdź w nich swoją idealną parę!

Marka Fielmann oferuje możliwość zakupu kompletnej pary okularów korekcyjnych już od 89 zł, a okularów progresywnych od 279 zł. Dla twojej wygody okulary przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe można zamówić także online na fielmann.pl, a na wizytę w salonie na konkretny termin możesz umówić się poprzez stronę internetową: fielmann.pl/termin. To kiedy planujesz wizytę w salonie Fielmann, by znaleźć tę idealną parę okularów?

Fielmann otwiera kolejne butiki optyczne w Bydgoszczy. Znajdź w nich swoją idealną parę!

Materiał oryginalny: Fielmann otwiera kolejne butiki optyczne w Bydgoszczy. Znajdź w nich swoją idealną parę! - Express Bydgoski

Dodaj ogłoszenie