Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz [zapis relacji na żywo - 24. kolejka 2 grupy III ligi 2021/2022]

Łukasz Szalkowski
Olimpia Grudziądz przed tygodniem pokonała Unię Janikowo 4:1. W Kołobrzegu "biało-zielonych" czeka dużo trudniejszy mecz fot. Łukasz Szalkowski
Olimpia Grudziądz wygrała 2:0 arcyważne spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg. Był to mecz niezwykle istotny w kontekście walki o awans. "Biało-zieloni" wywalczyli lepszy bilans w dwumeczu, dzięki czemu wrócili na fotel lidera. Przeczytaj zapis relacji na żywo z tego meczu.

Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz 0:2

Bramki: Michał Cywiński (44), Tomasz Kaczmarek (67)
KOTWICA: Pogorzelec - Piotr Łysiak, Paweł Łysiak, Jakubov, Goncerz, Graczyk, Slotiuk, Kozajda, Jagodziński, Rościszewski, Obst
OLIMPIA: Olszewski - Cabrera, Cywiński, Kaczmarek, Rzepka, Bojas, Zawada, Warcholak, Klimek, Nawrocki, Witasik

Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz 0:2 (0:1)

Zapis relacji na żywo z meczu 24. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej.
17:5316.04.2022

Koniec meczu

Olimpia wygrywa w Kołobrzegu 2:0 i odzyskuje pozycję lidera. Dziękujemy za uwagę.

17:4216.04.2022

85'

Zakotłowało się pod bramką kotwicy. Strzał Antkowiaka zablokował Pogorzelec, a po chwili po główce Zawady przeniósł piłkę nad poprzeczką. Po rogu główkował Antkowiak, minimalnie obok bramki

17:3916.04.2022

83'

Kolejna zmiana w Olimpii. Karmański zastąpił Cywińskiego.

17:3316.04.2022

76'

Dwie zmiany w Kotwicy. Boisko opuścili Kozajda i Jagodziński, których zastąpili Maćkowski i Szygenda

17:3016.04.2022

73'

Zmiana w Olimpii. Bojasa zastępuje Antkowiak

17:2716.04.2022

70'

Dwie zmiany w Kotwicy. Piotra Łysiaka i Goncerza zastępują Chromiński i Kalupa.

17:2416.04.2022

67'

Kaczmarek swoją bardzo dobrą postawę pieczętuje golem po indywidualnej akcji. Olimpia prowadzi 2:0!

17:2116.04.2022

65'

Landowski wywalczył rzut rożny. Obrońcy kotwicy radzą sobie z dośrodkowaniem

17:2016.04.2022

63'

Zmiana w Kotwicy. Wszedł Bartoś, który zastąpił Rościszewskiego.

17:1616.04.2022

59'

Róg dla Kotwicy, a po chwili kontra Olimpii. Niestety, ostatnie podanie Kaczmarka niecelne

17:1016.04.2022

53'

Kibice Kotwicy odpalili pirotechnikę

17:0816.04.2022

50'

Kolejna udana akcja Kaczmarka, po której Olimpia ma rzut rożny

17:0316.04.2022

46'

Drugą połowę zaczęli goście. W Olimpii są dwie zmiany. Na boisku pojawili się Landowski i Leszczyński, którzy zastąpili Rzepkę i Nawrockiego

16:4616.04.2022

Koniec pierwszej połowy

Sędzia skończył pierwszą część dokładnie w 45. minucie. Piłkarze Olimpii prowadzą zasłużenie. Dobrze grają w obronie, rzadko dopuszczając rywali do dokładnych okazji. Sami wykorzystali jeden ze stałych fragmentów gry. Michał Cywiński popisał się kapitalnym strzałem z około 22 metrów. Przymierzył bardzo technicznie, nadając piłce mocnej rotacji. Bramkarz był bez szans. Z relacją wracamy za około kwadrans.

16:4316.04.2022

44"

Kaczmarek wywalczył rzut wolny, około 22 metry od bramki bliżej prawego narożnika pola karnego. Kapitalny strzał Cywińskiego i Olimpia obejmuje prowadzenie!!!

16:3816.04.2022

41'

Lewą stroną przedzierał się Goncerz, którego wślizgiem powstrzymał Klimek. Miejscowi mieli rzut rożny, po którym piłkę wybił na kolejny korner Witasik. Drugie dośrodkowanie było już słabe

16:3416.04.2022

37'

Piłkarze obu ekip grają bardzo ostrożnie. Długo wymieniają podania. Starają się nie popełnić żadnego błędu, bo zdają sobie sprawę, że może on być brzemienny w skutkach

16:3016.04.2022

33'

Na strzał z dystansu zdecydował się Cabrera. Jednak przymierzył mocno niecelnie

16:2816.04.2022

29'

Szybka akcja gospodarzy, którzy wywalczyli rzut rożny. Na szczęście Olimpii dośrodkowanie mocno niecelne.

16:2616.04.2022

28'

W Kołobrzegu atmosfera sportowego święta. Stadion jest już prawie wypełniony, a przed kasami jeszcze długie kolejki kibiców

16:2516.04.2022

25'

Olimpię wspiera z trybun około setki ich kibiców, którzy nie szczędzą gardeł i głośno dopingują biało-zielonych.

16:1816.04.2022

22'

W pole karne Kotwicy wpadł Bojas, przewrócił się i rozkładał ręce domagając się karnego, ale sędzia był głuchy na jego prośby

16:1516.04.2022

16'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Grudziądzanie spokojnie się obronili po dośrodkowaniu

16:1416.04.2022

13'

Gospodarze egzekwowali rzut wolny. Pod bramką Olimpii było trochę nerwów, ale bez konsekwencji w postaci straconego gola

16:1216.04.2022

12

Groźna kontra gospodarzy. Jagodziński w jej finalnej fazie uderzył z 20. metra, ale strzał był niecelny.

16:1116.04.2022

10

Na trybunach, jak i boisku czuć duży stres. Stawka tego meczu jest bowiem bardzo wysoka. To spotkanie niczego jeszcze nie rozstrzygnie, jednak zwycięzca znacznie zbliży się do drugiej ligi.