Manager Krzysztofa Zalewskiego zdradza, jakie jest prawdopodobieństwo, że piosenkarz będzie gwiazdą Dni Brodnicy 2022

Karina Knorps-Tuszyńska
Karina Knorps-Tuszyńska
Urząd Miejski w Brodnicy prowadzi rozmowy z managerem Krzysztofa Zalewskiego w sprawie jego występu podczas Dni Brodnicy 2022
Urząd Miejski w Brodnicy prowadzi rozmowy z managerem Krzysztofa Zalewskiego w sprawie jego występu podczas Dni Brodnicy 2022 Krystian Dobuszyński/Polska Press
Udostępnij:
Radna rady miejskiej w Brodnicy Joanna Rumińska 3 stycznia oficjalnie zapytała burmistrza Brodnicy Jarosława Radacza, czy Urząd Miejski w Brodnicy podjął rozmowy z managerem Sanah dotyczące jej występu podczas Dni Brodnicy w 2022 r. W odpowiedzi burmistrz przekazał, że Wydział Współpracy Zewnętrznej i Informacji zwrócił się z takim zapytaniem, jednak uzyskał odpowiedź, z której jednoznacznie wynika, że koncert Sanah w 2022 r. w Brodnicy się nie odbędzie. Burmistrz Jarosław Radacz przekazał jednak, że do końca stycznia odpowiedzi w sprawie organizacji koncertu w naszym mieście ma udzielić manager Krzysztofa Zalewskiego, który w głosowaniu mieszkańców Brodnicy i powiatu brodnickiego na gwiazdę Dni Brodnicy 2022 był na drugim miejscu. O szczegóły dopytaliśmy managera artysty, czyli Roberta Gajewskiego.

Przypomnijmy, że w głosowaniu na gwiazdę Dni Brodnicy 2022 na pierwszym miejscu była Sanah, na drugim Krzysztof Zalewski, a na trzecim Lady Pank. W odpowiedzi na oficjalne zapytanie radnej Joanny Rumińskiej o szczegóły dotyczące organizacji tegorocznych Dni Brodnicy burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz przekazał, że piosenkarka Sanah w 2022 r. nie będzie koncertować na imprezach plenerowych, które nie są biletowane, ponieważ artystka skupia się na własnych koncertach. Taką imprezą są Dni Brodnicy, w związku z tym Sanah odmówiła Urzędowi Miejskiemu w Brodnicy organizacji w tym roku jej koncertu.

Z racji, że na drugim miejscu w głosowaniu na gwiazdę Dni Brodnicy 2022 uplasował się piosenkarz Krzysztof Zalewski, miasto Brodnica prowadzi aktualnie rozmowy z jego managerem. Burmistrz Brodnicy w oficjalnej odpowiedzi radnej Joannie Rumińskiej przekazał, że manager artysty odpowiedź w sprawie organizacji koncertu ma przekazać do końca stycznia. Robert Gajewski, manager Krzysztofa Zalewskiego potwierdził nam w środę, 12 stycznia, że prowadzone są rozmowy, ustalane są szczegóły dotyczące warunków i terminu, jednak zaznaczył, że Krzysztof Zalewski na wszystkie piątki, soboty i niedziele sezonu 2022 r. od dawna ma już zaplanowane koncerty. - Może uda się znaleźć kompromisowe rozwiązanie - zdradził nam jednak manager Robert Gajewski i dodał, że wpływ na decyzję będzie miał termin imprezy i logistyka. Niewykluczone, że ostateczna decyzja zapadnie w przyszłym tygodniu. - Mam nadzieję, że się uda - przekazał nam Robert Gajewski, manager Krzysztofa Zalewskiego.

Jeśli rozmowy zakończą się odmową zorganizowania koncertu, miasto będzie prowadziło negocjacje z gwiazdą, która w głosowaniu mieszkańców na gwiazdę Dni Brodnicy zajęła trzecie miejsce, czyli z zespołem Lady Pank. Przyjazd Krzysztofa Zalewskiego do Brodnicy nie będzie jednak niemożliwy. - Jeżeli nie w tym, to może w przyszłym roku - zdradził nam jego manager Robert Gajewski i dodał, że bardzo cieszą się, że Krzysztof Zalewski jest w trójce najbardziej pożądanych tego lata przez brodniczan artystów.

Wstępnie Dni Brodnicy 2022 zaplanowano na czerwiec lub lipiec.

Tak wyglądają poszukiwani przez policję w Brodnicy

Tak wyglądają poszukiwani przez policję w Brodnicy w styczni...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie