Naprzód Jabłonowo - ROL.KO Konojady 0:1. Rol.Ko w III lidze [wideo]

Jakub Stykowski
ROL.KO Konojady są blisko III ligi. Muszą "tylko" pokonać Naprzód.
ROL.KO Konojady są blisko III ligi. Muszą "tylko" pokonać Naprzód. Aleksander Ryska
Derby gminy Jabłonowo Pomorskie. W meczu ostatniej kolejki IV ligi wygrało Rol.Ko i zapewniło sobie awans do trzeciej ligi.

RolKo w 3 lidze

wideo - radość piłkarzy

Sobota, 18 czerwca 2016 r.
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - ROL.KO Konojady 0:1 koniec
NAPRZÓD: Łukasz Jaworski (90), Szymon Hanzek (14), Patryk Jaworski (13), Sebastian Brzóska (5), Volodymyr Golovatenko (2), Marcin Rupiński (8), Urbański (18), Damian Piernikowski (19), Damian Magalski (11), Valentin Dah (12), Adrian Berendt (10). Rezerwa: Wojciech Jaworski (98), Paweł Kwiatkowski (4), Paweł Kowalczyk (14), Karol Makowski (6), Grzegorz Bała (7), Filip Kasprowicz (9), Łukasz Becmer (84).
ROL.KO. Rodion Siamuk (30), Oskar Woźniak (25), Korneliusz Łupiński (11), Tomasz Rogóż (16), Maciej Koczur (77), Paweł Kanik (9), Daniel Katerla (5), Adrian Talaśka (17), Arkadiusz Kozłowski (10), Karol Wilmowicz (21). Rezerwa: Mateusz Wiśniewski (1), Patryk Podolski (4), Borys Modracki (8), Łukasz Retlewski (6), Adam Reise 3), Patryk Stankiewicz (13), Radosław Gadkowski (7). Trener Waldemar Jarzyński.

90+3 - koniec 0:1, RolKo w 3 lidze. Gratulujemy! wkrótce u nas wideo z radości, zdjęcia.
90+2 - zakończył się mecz w Bydgoszczy, Chemik wygrał 1:0
90 - 3 minuty doliczone
88 - 0:1
86 - karny dla Rol.Ko, strzał Tomasza Rogóża broni jednak Jaworski.
85 - 0:1
82' - Bardzo kiepskie dośrodkowanie Patryka Jaworskiego.
81' - Podolski zmienia Talaśkę,
80' - Kontra gości. Dośrodkowywał Pierniwskoi, ale piłkę wychwycił bramkarz.
79' - Przed szansą na strzelenie gola stanął Piskorski, ale jego strzał został zablokowany.
77' - Tym razem ucierpiał zawodnik Naprzodu - Volodymyr Golovatenko.
75' - Reise ukarany żółta kartką za faul na Dahu.
73' - Chemik prowadzi z :Lechem Rypinem 1:0. Rol.Ko. nie może więc tego meczu zremisować, jeśli chce awansować do trzeciej ligi.
72' - Kwiatkowski wchodzi za Magalskiego.
71' - Po starciu z Dahem ucierpiał Wilmowicz, ale jest zdolny do gry.
66' - Za Urbańskiego wchodzi Kowalczyk.
65' - Z dystansu uderzył Gadkowski, ale Łukasz Jaworski nie miał większych problemów z interwencją.
63' - Nieśmiałe ataki gospodarzy. Na razie jednak bez większych efektów.
61' - Druga zmiana w zespole gospodarzy. Za M.Rupińskiego wchodzi Kasprowicz.
58' - GOL! Rol..Ko obejmuje prowadzenie. Gola strzelił Adrian Talaśka.
57' - Za Berendta wchodzi Grzegorz Bała!
52' - Uderzał Reise, ale zbyt słabo by zaskoczyć brakarza.
51' - Zamieszanie pod bramką Rol.Ko.. Piłkarze Naprzodu wietrzyli szansę na zdobycie bramki. Berendt zderzył się jednak z bramkarzem.
50' - Nerwowy początek drugiej połowy.
46' - Gra wznowiona. W Bydgoszczy jest 0:0. W przerwie Kozłowskiego zmienił Reise.

Do przerwy 0:0.. Wracamy po przerwie.
45+2' - Bramkarz Naprzodu uprzedził szarżującego Kozłowskiego.
45' - M. Rupiński ukarany żółtą kartką.
45' - Zbyt głębokie dośrodkowanie Hanzka.
44' - Zmiana w zespole gości. Za Koczura wchodzi Gadkowski.
41' - Bardzo niecelny strzał Daha.
40' - Gospodarze egzekwowali rzut wolny, ale piłkę trafiła do rąk Rodiona.
39' - Żółta kartka dla Piskorskiego.
36' - Okres większej aktywności piłkarzy Naprzodu zakończony tylko fatalnym strzałem Magalskiego.
31' - Nadal 0:0. Kibice dopytują, jaki wynik w Bydgoszczy. Tam także nadal bez goli. W tej chwili w trzeciej lidze jest Rol.Ko, ale jeszcze ponad 60 minut gry.
28' - Hanzek mógł zagrać prostopadłą piłkę w kierunku napastnika Naprzodu, ale uczynił to w kiepskim stylu.
26' - Kanik z wolnego huknął w mur.
25' - Kontrowersyjne odgwizdanie, zdaniem miejscowych, rzutu wolnego dla gości.
24' - Rogóż do Koczura, ale ten zagrywa długą piłkę w pole karne. Zbyt długa.
22' - Z rzutu wolnego ponownie piłkę wrzucał Kanik, ale podał piłkę wprost do P.Jaworskiego.
21' - Początkowo częściej przy piłce byli gospodarze, ale teraz to piłkarze Rol.Ko grają przyjemniej dla oko. Gospodarze sporo faulują. Tak przynajmniej uważa arbiter tego spotkania.
19' - Z rzutu wolnego dośrodkowywał Kanik, ale gospodarze wybili piłkę poza pole karne.
17' - Kolejna szansa Rol.Ko. Prawą stroną urwał się Talaśka, ale Jaworski zdołał sparować piłkę na rzut rożny.
15' - Szybka akcja przeprowadzona przez Kozłowskiego. W jej finalnej fazie Katerla posłał piłkę obok słupka.
13' - Bramkarz gości minął się z piłką, ale gospodarze nie wykorzystali sytuacji.
11' - To powinien być gol dla Rol. Ko. Kozłowski jednak nie trafił w piłkę.
9' - Pierwszy strzał w tym meczu. Talaśka przymierzył jednak bardzo niecelnie.
9' - Naprzód Jabłonowo, Naprzód - słychać niemrawo z trybun. Wielu miejscowych fanów przygląda się przede wszystkim pracy arbitra.
7' - Pierwsza kontra gości, ale podanie Rogóża nie doszło do adresata.
4' - Początek spokojny, choć częściej przy piłce są gospodarze.
INNE WYNIKI. RELACJE NA ŻYWO. TABELA
1' - Spiker, muzyka, nerwy. Miejscowi kibice liczą na choćby remis, by trochę zepsuć humory lokalnemu rywalowi. Rozpoczyna się mecz w Jabłonowie Pomorskim.
0' - Witamy serdecznie z Jabłonowa Pomorskiego. Jest przed godziną 16. Za godzinę początek meczu. Będzie feta z okazji awansu?

Skrót meczu Włocłavia - Notecianka 0:4

0' - Będzie feta ROL.KO? Tego spodziewa się wielu fachowców, ale Naprzód w derby nie jest wcale bez szans. Szykują się więc wielkie sportowe emocje. Początek meczu o godzinie 17.
0' - To bardzo ważny mecz dla ROL.KO Konojady. Zespół gości, jeśli zwycięży, zapewni sobie awans do trzeciej ligi. W przypadku straty punktów będzie musiał spoglądać na wynik z Bydgoszczy, gdzie na własnym boisku Chemik podejmować będzie Lecha Rypin. W tabeli prowadzi RolKo z dorobkiem 68 punktów. Chemik na punkt mniej i gorszy wynik bezpośrednich spotkań. RolKo wywalczy mistrzostwo jak wygra.