Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano
Sparta Brodnica pewnie wygrała w Pakości z Notecianką i awansowała na drugie miejsce w tabeli. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania 30. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Notecianka Pakość - Sparta Brodnica 0:3 (0:0), Bartosz Zalewski (54), Dorian Banasiak (82), Adrian Kural (87)

INNE WYNIKI 30. KOLEJKI 4 LIGI. TABELA

Zapis relacji na żywo
Notecianka Pakość - Sparta Brodnica 0:3 (0:0)
Informuje Hubert Chmielewski
90 - koniec. 6 mecz z rzędu bez straconego gola Sparty. Wiśniewski niepokonany już od 614 minut!
GOOOL 87 - Adrian Kural 0:3
GOOOL 82 - Dorian Banasiak 0:2
72 - Mozgawa mijał rywali, jak tyczki, ale oddał strzał który broni Wiśniewski
70 - 0:1
61 - Swojnóg sam na sam, ale broni Wiśniewski
GOOOL 54 - Bartosz Zalewski 0:1
45 - przerwa, 0:0, już od 569 minut bramkarz Sparty Mateusz Wiśniewski jest niepokonany!
40 - 0:0
30 - 0:0
20 - 0:0
15 - 0:0
10 - 0:0
Notecianka: Walczak, Swojnóg, Bednarek, Babiarz, Sudoł, Słowiński, Delekta, Rościszewski, Mozgawa, Wójcik, Szot
Sparta : Wiśniewski, Brzóska, Koczur, Grudziński, Brzuszczak , Zalewski, Janczak, Banasiak, Kural, Gajkowski, Rupiński
17 - Piotr Ciesielski

Wideo. Zamieszki i bijatyka na meczu 4. ligi Włocłavia Włocławek - Legia Chełmża

Materiał oryginalny: Notecianka Pakość - Sparta Brodnica 0:3 w 30. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej [zdjęcia] - Brodnica Nasze Miasto