ProfiAuto i AutoComplex sprawdzili stan techniczny pojazdów w Brodnicy

Materiał partnera zewnętrznego
Niemal 180 bezpłatnie skontrolowanych samochodów – to bilans dwudniowej imprezy ProfiAuto PitStop, która odbyła się 20 i 21 maja w Brodnicy. Dzięki wsparciu specjalistów, kierowcy mogli poznać stan techniczny swoich samochodów oraz zasięgnąć fachowej porady związanej z ich przygotowaniem do nowego sezonu.

Ustawienie reflektorów, stan oświetlenia samochodowego, stan ogumienia, akumulatora i wycieraczek – to elementy, na które należy zwrócić szczególną uwagę przed kolejnym, motoryzacyjnym sezonem – podkreślali specjaliści ProfiAuto i AutoComplex. Kierowcy z chęcią poddali swoje samochody bezpłatnej kontroli.

– Odwiedziło nas niemal 180 kierowców. Cieszymy się, że mogliśmy zasygnalizować im, jak ważna jest bieżąca kontrola stanu technicznego samochodów. Sezon wiosenny jest pod tym względem szczególny. Warunki drogowe ulegają zmianie, często bardzo gwałtownie. Dlatego warto mieć pewność, że nasze pojazdy za tym „nadążają”. Kontrola podstawowych, ważnych w tym momencie elementów nie jest kłopotliwa i trwa bardzo szybko, a zdecydowanie przekłada się na poczucie bezpieczeństwa kierowców i ich bliskich – wyjaśnia Robert Skonecki z firmy AutoComplex, należącej do sieci ProfiAuto.

ProfiAuto PitStop to cykl regionalnych imprez, których organizatorzy postawili sobie za cel podniesienie świadomości polskich kierowców, związanej z bieżącą kontrolą stanu technicznego ich samochodów. Organizatorami akcji w Brodnicy byli: sieć ProfiAuto oraz AutoComplex, a jej partnerami ATE, Gates, Osram, VARTA oraz Biedronka. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły gazety: Nasze Miasto oraz Gazeta Pomorska.


O ProfiAuto:
ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 150 hurtowni i sklepów, znajdujących się w miastach na terenie całej Polski. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonują wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show, PitStopów ProfiAuto oraz Drużynowych Mistrzostw Mechaników Samochodowych. ProfiAuto jest również sponsorem Waldemara Kluzy, mistrza (2011) oraz podwójnego wicemistrza (2012 i 2014) w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.
Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog oraz www.facebook.com/profiauto

Dodaj ogłoszenie