Polecamy

Szkoły © Robert Wozniak
[3/10]

Szkoły

W pracach Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego znów pojawia się temat czasowego przeniesienia nauki do internetu. W Polsce każdego dnia przybywa bowiem szkół, w których potwierdzone zostają zakażenia u uczniów oraz nauczycieli.
Jeden z pomysłów analizowanych obecnie przez rządowy zespół, to nauka zdalna w każdej szkole gdzie pojawił się koronawirus albo też przekazanie dyrektorom prawa decydowania o nauce zdalnej - bez konsultacji z sanepidem.

Zobacz na kolejnych slajdach inne ograniczenia, jakie mogą zostać wprowadzone w Polsce - posługuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

Ponad 6500 nowych zakażeń i 116 osób zmarłych tylko w ciągu jednej doby - te rekordowe statystyki ze środy sprawiły, że w rządzie przyspieszyły prace nad wprowadzeniem w Polsce nowych obostrzeń i limitów spowodowanych epidemią koronawirusa. Część z nich ma zostać ogłoszona już jutro, kolejne - w sobotę. Co się zmieni? Jakie zasady mogą zostać ogłoszone? Jak ustaliliśmy, ograniczenia mają dotyczyć m.in. działalności szkół, sprzedaży alkoholu, działalności cmentarzy i targowisk oraz organizacji wesel. Zobacz na kolejnych slajdach ograniczenia, jakie mogą zostać wprowadzone w Polsce - posługuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

Najnowsze wiadomości

reklama