Wyniki
Niedziela
Pogoń Gardeja - Węgrowianka Węgrowo 2:2 (0:0)
Bramki: Tomasz Dedyński, Przemysław Czajka (W)
Wisła Nowe - Centrum Peplina 7:2
Bramki: Filip Dobrowolski 5, Radosław Wojciechowski, Paweł Moczyński
Sobota
Pomorzanin Toruń - Victoria Lisewo 13:0 (7:0)
Bramki: Ariel Jastrzembski 2, Daniel Katerla 2, Jakub Sajda 2, Rafał Więckowski, Sebastian Owczarczyk, Paweł Karbowiński, Łukasz Witucki, Masato Hayashi, Wojciech Lewandowski 2.
Lech Rypin - Grot Kowalki 11:0 (5:0)
Bramki: Daniel Jasieniecki 3, (19, 23, 38), Maciej Rożnowski 3 (60, 64, karny, 75), Jakub Wrzosiński 2 (77, 79), Paweł Lewandowski (11), Maciej Jankowski (42), Piotr Buchalski (88, głową)
Zawisza Bydgoszcz - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 10:0 (7:0)
Bramki: Patryk Straszewski 5 (10, 12, 15, 17, 25), Patryk Kozłowski (55), Natan Zniszczoł (59), Rafał Piekuś (86), Damian Stasikowski (18), samobójcza (38).
Unia Solec Kujawski - Legia Chełmża 3:1 (1:1)
Bramki: zawodnik testowany, Marcin Gaca, Szymon Babiarz - Rafał Etmański.
Elana Toruń - Unia Janikowo 3:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Stryjewski (43), Hubert Kusiel (83), Szymon Pawłowski (90) - Przemysław Kędziora (40)
Dąb Bąkowo - Łokietek Brześć Kujawski 2:7 (1:2)
Bramki: - Gryczewski 2, Kraszewski 2, Marciniak, Dorsz, Abbott.
Kujawiak Lumac Kowal - KS Kutno 1:2 (1:1)
Bramka: Hubert Szymczak - Maciej Kowalczyk, testowany.
LKS Dąb Barcin - Mikrus Szadłowice 5:2 (3:1)
Bramki: Jakub Trześniewski, Damian Lewandowski, Oskar Ignatowski, Damian Lewandowski, zawodnik testowany - Błażej Wyrkowski 2
Pogoń Mogilno - Wilki Wilczyn 10:1 (4:0)
Bramki: Patryk Perliński 3 (31, 35, 81), Sebastian Hulisz (36), Wiktor Mrówczyński 2 (38, 55, karny), Piotr Mroziński (65), Krzysztof Szal (65), Filip Loks (62), Antoni Krajnyk (88) - Michał Zajączkowski (75)
Sportis Łochowo - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 4:1 (4:0)
Bramki: Oskar Kujawka (9), Kajetan Wojciechowski (24), Mateusz Szymański (31), Marcin Krzywicki (44) - (47)
Grom Więcbork - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:4 (0:1)
Bramki: - Artur Dądela 3, Maciej Kaczmarek.
Wda Świecie - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:1 (2:1)
Bramki: - Szymon Brzeziński.
Gwiazda Bydgoszcz – Spójnia Białe Błota 0:3 (0:2)
Mławianka Mława - Sparta Brodnica 2:2 (1:0)
Bramki: - Kacper Rybacki (52), Mateusz Wesołowski (75)
GKS Wikielec - BKS Bydgoszcz 5:1 (2:1)
Bramki: testowany (20), Michał Jankowski (35), Adam Kucznier (75), Sebastian Szypulski (85), Michał Bartkowski (88) - Jakub Makowski (7).
LTP Lubanie - Sadownik Waganiec 2:1 (1:0)
Bramki: Damian Piernikowski, Łukasz Kranc - Michał Łęszczak
Wisła Dobrzyń - Delta Słupno 0:3 (0:0)
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Piast Bądkowo 4:0 (3:0)
Bramki: Kamil Ambrożewicz 2, Rafał Zbońkowski, Mariusz Jaśkiewicz.
Unia Wąbrzeźno - Victoria Czernikowo 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Kruszewski (87) - Mateusz Wróblewski (49)
Noteć Inowrocław - Czarni Wierzchosławice 10:2 (3:1)
Bramki: testowany I 2 (11, 35), Rafał Sobczak (23), Andrzej Piekański (49), Daniel Wujkowski 2 (59, 78), testowany II (60), Michał Rose (63), Sebastian Basiński (69), Mateusz Włoch (85) - Paweł Moraczyński (37), Damian Przybylski (81)
Kujawianka Izbica Kujawska - Górnik Konin 1:1 (0:1)
Bramki: Kamil Trzeciak (77) - Emil Więcek (34)
Mustang Ostaszewo - Unia Gniewkowo 2:2 (1:1)
Bramki: Michał Niejadlik, Maciej Dudek - Oskar Kryszak, Przemysław Żbikowski.
Polonia Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie 1:0 (1:0)
Bramka: Robert Sawicki (karny)
Sokół Radomin - Drwęca Golub-Dobrzyń 6:3
Bramki: Paweł Jachowski 2, Szymon Szyjkowski, Waldemar Jachowski, Krzysztof Czajkowski, samobójcza -.
Flisak Złotoria - Wojownik Wabcz 2:0
Bramki: testowani 2.
Zdrój Ciechocinek - Orzeł Służewo 8:1 (4:0)
Bramki: Marcin Majchrzak, Daniel Matuszak, Radosław Czułkowski, testowani 2.
Piątek
Pomorzanin Toruń - Elana II Toruń 1:1 (1:0)
Bramki: testowany (27) - Jakub Stawski (78)
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Notecianka Pakość 4:0 (2:0)
Bramki: Patryk Wiśniewski (37), testowany (41), Mateusz Płóciennik (59), Irakli Akirtava (86)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Kadra K-P ZPN Region's Cup 3:2 (2:0)
Bramki: Franciszek Marzec, Mariusz Miłek, Grzegorz Adamski - Bartłomiej Grube 2
Chełminianka Chełmno - Start Pruszcz 3:0 (2:0)
Bramki: Tomasz Chmarzyński 2, Piotr Gross
Środa
Włocłavia Włocławek - Łokietek Brześć Kujawski 6:4 (1:3)
Bramki: Paweł Behlke 2 (15, 65), Mateusz Gaudyn (72), Łukasz Grube 2 (75, 78, karny), Alex Grudziński (85) - Dawid Marciniak 3 (10, 22, 40), Marcin Dorsz (52)
Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1:1 (1:1)
Bramki: Omran Haydary (30) - Jakub Bach (17)
Terminarz
Piątek 31 stycznia
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Notecianka Pakość (18)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Kadra K-P ZPN Region's Cup (18) - poniżej kadra powołana na konsultację i mecz
Pomorzanin Toruń - Elana II Toruń (18.10)
Chełminianka Chełmno - Start Pruszcz (20.20, Świecie)
Sobota 1 lutego
Mławianka Mława - Sparta Brodnica (10)
Elana Toruń - Unia Janikowo (11)
Dąb Bąkowo - Łokietek Brześć Kujawski (11. Inowrocław)
Grom Więcbork - Krajna Sępólno Krajeńskie (11)
Unia Solec Kujawski - Legia Chełmża (12)
Zawisza Bydgoszcz - Zjednoczeni Piotrków Kujawski (12)
Kujawiak Kowal - KS Kutno (Włocławek, 12)
GKS Wikielec - BKS Bydgoszcz (14, Iława)
LTP Lubanie - Sadownik Waganiec (Włocławek, 14)
Lech Rypin - Grot Kowalki (14)
Gopło Kruszwica - Piast Kołodziejewo (14)
Pomorzanin Toruń - Victoria Lisewo (14)
Sportis Łochowo - Pol-Osteg Pomorzanin Serock (14)
Unia Wąbrzeźno - Victoria Czernikowo (14.30)
Pogoń Mogilno - Wilki Wilczyn (15)
GKS Baruchowo - Kujawiak Kruszyn (16) - mecz odwołany
Wda Świecie - Orlęta Aleksandrów Kujawski (16)
Noteć Inowrocław - Czarni Wierzchosławice (16)
Mustang Ostaszewo - Unia Gniewkowo (16, Toruń)
Gwiazda Bydgoszcz – Spójnia Białe Błota (16)
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Piast Bądkowo (16, Włocławek)
Polonia Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie (16.30)
Wisła Dobrzyń - Delta Słupno (Płock, 18)
Zdrój Ciechocinek - Orzeł Służewo (Toruń, 18)
Kujawianka Izbica Kujawska - Górnik Konin (Inowrocław, 18)
Sokół Radomin - Drwęca Golub-Dobrzyń (18.30, Rypin)
Znasz wynik czy termin sparingu? Daj znać
tel. 519 503 679
Messenger
KUJAWSKO-POMORSKI ZNP (w nawiasie zespół w którym zawodnik występował w rundzie jesiennej): Bartosz Burzyński, Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław), Bartosz Szprenglewski (Pomorzanin Toruń), Krystian Janczak, Mateusz Wiśniewski (Sparta Brodnica), Maciej Jankowski, Radosław Lewandowski, Maciej Rożnowski (Lech Rypin), Tomasz Szablewski (Włocłavia Włocławek), Ariel Jastrzembski, Łukasz Witucki (Pomorzanin Toruń), Przemysław Kędziora, Kamil Kuropatwiński, Gracjan Fabiszewski (Unia Janikowo), Bartosz Czerwiński, Łukasz Wenerski (Wda Świecie), Piotr Kaczkowski, Oskar Andrzejewski (Chełminianka), Wiktor Mrówczyński, Bartosz Skorupiński, Antoni Krajnyk (Pogoń Mogilno), Bartłomiej Grube (Lider Włocławek)
Kadra przygotowuje się do finałowego turnieju mistrzostw Polski amatorów, które 20-23 lutego odbędą się w Bydgoszczy. Zagrają reprezentacje Podkarpackiego ZPN, Dolnośląskiego ZPN, Mazowieckiego ZPN i Kujawsko-Pomorskiego ZPN. Zwycięzca wywalczy awans do mistrzostw Europy czyli UEFA Region’ s Cup 2021. Oba tytuły broni Dolnośląski ZPN.
Terminarz turnieju
Czwartek 20.02.2020 r. godz. 12.
Dolnośląski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN – stadion ul. Glinki 79
Podkarpacki ZPN – Mazowiecki ZPN – stadion ul. Słowiańska 7
Piątek 21.02.2020 r. godz. 12.00
Kujawsko-Pomorski ZPN – Mazowiecki ZPN – stadion ul. Słowiańska 7
Dolnośląski ZPN – Podkarpacki ZPN – stadion ul. Glinki 79
Niedziela 23.02.2020 r., godz. 10.30
Podkarpacki ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN – stadion ul. Glinki 79
Mazowiecki ZPN – Dolnośląski ZPN – stadion ul. Słowiańska 7
Wideo. Bramki: Włocłavia Włocławek - Zawisza Bydgoszcz 3:4
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?