Sprawdź za darmo stan samochodu na wiosnę. ProfiAuto Pit Stop już 20 i 21 maja 2016 w Brodnicy

Materiał partnera zewnętrznego
„Jak prawidłowo zadbać o samochód po sezonie zimowym?” – to pytanie, które na wiosnę powinien zadać sobie każdy kierowca. Ci, którzy przyjadą w piątek, 20 maja oraz w sobotę, 21 maja, w godzinach 10 - 16 na parking przy sklepie Biedronka (Brodnica ul. Generała Stanisława Maczka 2), będą mogli skorzystać z bezpłatnej kontroli stanu technicznego samochodów, przeprowadzanej przez specjalistów ProfiAuto oraz AutoComplex.

Główne założenia akcji PitStop przedstawia Robert Skonecki z firmy AutoComplex, współorganizującej wydarzenie w Brodnicy.

- Na czym polega akcja ProfiAuto PitStop?
PitStop to cykl regionalnych imprez, organizowanych przez sieć ProfiAuto, do której należymy. W ramach akcji w Brodnicy, nasza ekipa, wraz z zespołem specjalistów ProfiAuto, bezpłatnie sprawdza stan techniczny samochodów. Udzielamy także porad eksperckich, wręczamy foldery informacyjne i przydatne gadżety samochodowe, a dodatkowo – bardzo dobrze się bawimy wspólnie z mieszkańcami miejscowości.

- Dlaczego firma AutoComplex zdecydowała się zorganizować imprezę?
Przede wszystkim chcieliśmy zrobić krok w kierunku naszych obecnych i potencjalnych klientów. Zima odeszła na dobre, a wiosna to bardzo dobry moment na kontrolę elementów takich jak światła, ogumienie, akumulator, wycieraczki czy ustawienie dysz spryskiwaczy, które w trakcie poprzedniego sezonu mogły ulec zniszczeniu. Z naszego doświadczenia wynika, że stan samochodu zdecydowanie warto kontrolować częściej niż raz w roku.

- Jakie jest przesłanie akcji ProfiAuto PitStop?
Główne założenia akcji PitStop są bardzo istotne; chcemy zwrócić uwagę kierowców na znaczenie bieżącej kontroli stanu technicznego samochodów i podnieść świadomość właścicieli samochodów w tym względzie. Mówimy o tym, jakie elementy wpływają na bezpieczeństwo kierowców i ich najbliższych. Ze statystyk wynika, że zły stan techniczny pojazdów nierzadko bywa przyczyną poważnych wypadków samochodowych. Chcemy działać i przyczyniać się do zmiany w tym względzie.

Organizatorami akcji są sieć ProfiAuto oraz AutoComplex, a jej partnerami ATE, Gates, Osram, VARTA oraz Biedronka. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły gazety: Nasze Miasto oraz Gazeta Pomorska.


O ProfiAuto:
ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 150 hurtowni i sklepów, znajdujących się w miastach na terenie całej Polski. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonują wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show, PitStopów ProfiAuto oraz Drużynowych Mistrzostw Mechaników Samochodowych. ProfiAuto jest również sponsorem Waldemara Kluzy, mistrza (2011) oraz podwójnego wicemistrza (2012 i 2014) w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.
Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog oraz www.facebook.com/profiauto

Dodaj ogłoszenie