Takie inwestycje mogą zostać zrealizowane dzięki brodnickiemu Budżetowi Obywatelskiemu na rok 2022

Karina Knorps-Tuszyńska
Karina Knorps-Tuszyńska
Dzięki Budżetowi Obywatelskiemu w Brodnicy zrewitalizowano teren Lasku Miejskiego
Dzięki Budżetowi Obywatelskiemu w Brodnicy zrewitalizowano teren Lasku Miejskiego Karina Knorps-Tuszyńska
Udostępnij:
Już tylko dziś możemy zagłosować na projekty przyjęte do brodnickiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022. Sprawdźcie, jakie inwestycje mogą zostać zrealizowane. Budżet Obywatelski daje nam szansę na współdecydowanie o tym, czy nasze miasto się rozwija oraz w jakim kierunku ten rozwój zmierza.

Trwa głosowanie na projekty przyjęte do brodnickiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022

Od 26 października do 10 listopada 2021 r. mieszkańcy Brodnicy mogą głosować na projekty przyjęte do Budżetu Obywatelskiego. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Brodnicy, bez ograniczeń wiekowych, ale wyłącznie raz i na jeden projekt. Aby zagłosować, można:

  • wrzucić kartę do głosowania dostępną pod tym linkiem do urny znajdującej się przed wejściem do budynku Urzędu Miejskiego w Brodnicy w godzinach pracy urzędu,
  • korespondencyjnie w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Głosowanie - Budżet Obywatelski na rok 2022" na adres: Urząd Miejski w Brodnicy, ul. Kamionka 23,
  • elektronicznie, za pomocą poczty elektronicznej w formie skanu wysłanego na adres [email protected]ca.pl wpisując w temacie wiadomości "Głosowanie - Budżet Obywatelski".

Mieszkaniec biorący udział w głosowaniu zobowiązany jest do podania na karcie do głosowania swoich danych osobowych, czyli imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz daty urodzenia. Niedopełnienie tego wymogu spowoduje, że karta do głosowania zostanie uznana za nieważną.

W naszej galerii prezentujemy przyjęte do brodnickiego Budżetu Obywatelskiego projekty, na które mieszkańcy miasta mogą głosować. Zrealizowane zostaną te pomysły, które otrzymają największą liczbę głosów, ale łącznie ich realizacja pochłonie mniej niż 600 tys. zł, bo dokładnie tyle pieniędzy przeznaczono na brodnicki Budżet Obywatelski na rok 2022. Warto podkreślić, że realizacja wybranych projektów ma ruszyć w przyszłym roku.

Dzięki Budżetowi Obywatelskiemu w Brodnicy zrewitalizowano teren Lasku Miejskiego

Takie inwestycje mogą zostać zrealizowane dzięki brodnickiem...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie