Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bartosz Dolecki z Zespołu Szkół w Zbicznie uzyskał 3....

Uczeń z powiatu brodnickiego zajął 3. miejsce w wojewódzkim turnieju szachowym! [zdjęcia]

Bartosz Dolecki z Zespołu Szkół w Zbicznie uzyskał 3. miejsce w stacjonarnym turnieju organizowanym w Bydgoszczy na zakończenie Międzyszkolnej Ligi Szachowej Enea Operator, w którym brało udział 152 zawodników, rozgrywających 6 rund. Z kolei Michał Kosakowski uplasował się na 9. miejscu w swojej kategorii. W turnieju udział brał także uczeń Arkadiusz Szewczuk, który jest początkującym zawodnikiem, ale chętnie bierze udział w turniejach. W klasyfikacji drużynowej szachiści ze szkoły w Zbicznie zdobyli 11. miejsce na osiemdziesiąt jeden szkół z całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Tanie mieszkania do wynajęcia w Toruniu. Zobaczcie przegląd ogłoszeń!