Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

W Brodnicy ruszył nabór do Dziennego Domu Pobytu Senior+. Zobacz wideo

Tomasz Błaszkiewicz
Tomasz Błaszkiewicz
Wideo
od 7 lat
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brodnicy ogłosił nabór do Dziennego Domu Pobytu „Senior+ przy ul. Tatrzańskiej. Sprawdźcie szczegóły!

Uczestnikami zajęć mogą być osoby nieaktywne zawodowo, w wieku 60+ (zarówno kobiety, jak i mężczyźni), będące mieszkańcami Brodnicy. W ramach pobytu będzie można skorzystać z usług socjalnych, w tym z wyżywienia (jeden ciepły posiłek), z usług kulturalno-oświatowych, TV, komputera, biblioteki, a także zajęć terapeutycznych, form terapii ruchowej, uczestnictwa w kółkach zainteresowań, treningów umiejętności samoobsługi i podnoszenia sprawności. Zarówno pobyt jak i usługi świadczone przez Dzienny Dom Pobytu „Senior+” są bezpłatne. Opłata obejmuje jedynie wyżywienie.

Czytaj także

Dokumenty należy dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą, na adres Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodnicy, ul. Ustronie 2, do 29 stycznia 2024 r., do godziny 15.15. Kontakt z ośrodkiem pod nr. tel. 56 498 49 33 lub 56 498 27 42.

O miejscu na liście rekrutacyjnej i o zakwalifikowaniu do udziału w zajęciach Dziennego Domu Pobytu „Senior +” decydować będzie liczba uzyskanych punktów oraz rodzinny wywiad środowiskowy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na brodnica.naszemiasto.pl Nasze Miasto