reklama

Wyniki 14. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa 2 [9/10 listopada 2019]

Grzegorz OleradzkiZaktualizowano 
WA
Wyniki na żywo meczów 14. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa 2 rozgrywanych w sobotę i niedzielę 9 i 10 listopada.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 14. kolejka

Niedziela (10.11)
Ziemowit Osięciny - Gopło Kruszwica 1:4 (0:2)
Koniec meczu
GOOOOOL 75 min - Filip Sobczak 1:4
GOOOOOL 72 min - Damian Sikorski, głową 0:4
GOOOOOL 60 min - Michał Kruszczyński 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOOOL 43 min - Damian Sikorski 0:2. To bramka nr 500 tego sezonu
GOOOOOL 15 min - Mateusz Kurtysiak 0:1
Informują: Mateusz Wdowiak i Jan Kozłowski
14 - Piotr Różyński

Sobota (9.11)
LTP Lubanie - Szubinianka Szubin 5:1 (2:0)
Informują: Marcin Zapiec oraz Dariusz Maciejewski
Koniec meczu
GOOOOOL 74 min - Paweł Jakubowski 5:1
GOOOOOL 65 min -Damian Piernikowski 5:0
62 min - Michał Kaźmierczak obronił rzut karny strzelany przez Pawła Jakubowskiego
GOOOOOOL 60 min - Michał Świątkowski 4:0
GOOOOOL 48 min - Łukasz Różański 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOOOL 34 min - Kamil Stefaniak 2:0
GOOOOOL 25 min - Damian Piernikowski 1:0
15 min - 0:0
11 - Piotr Wysocki

LKS Dąb-BOSiR Barcin - Goplania Inowrocław 2:1 (2:0)
Informują: Mirosław Woźniak oraz Andrzej Prabucki
Koniec meczu
GOOOOOL 86 min - Adam Rychłowski 2:1
Przerwa - 2:0
GOOOOOL 45 min +2 - Jakub Trześniewski 2:0
GOOOOOL 45 min - Jakub Trześniewski 1:0
16 min - 0:0
13 - Tomasz Szpunar

Noteć Łabiszyn - Zdrój Ciechocinek 2:0 (1:0)
Informują: Marek Putz oraz Roman Śmieszny
Koniec meczu
GOOOOOL 61 min - Mateusz Gryglewicz 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOOOL 22 min - Mateusz Gryglewicz 1:0
18 min - 0:0
13 - Maciej Gebler

Mień Lipno - GKS Baruchowo 0:5 (0:1)
Informują: Rafał Wiśniewski oraz Dariusz Janik
Koniec meczu
GOOOOOL 80 min - Kamil Bógdał 0:5
GOOOOOL 72 min - Mateusz Zieliński 0:4
GOOOOOL 63 min - Michał Rosiak, wolny 0:3
GOOOOOL 48 min - Jarosław Tomaszewski 0:2
Przerwa - 0:1
26 min - 0:1
tak padła pierwsza bramka - wideo z Lipna - wciśnij F5



GOOOOOL 5 min - Piotr Kierus 0:1
13:30 - Karol Kobędza

Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - KS Prisma Dent Brzoza 2:3 (0:3)
Informują: Piotr Olszewski oraz Tadeusz Sułkowski
Koniec meczu
GOOOOOL 80 min - - Mariusz Jaśkiewicz 2:3
GOOOOOL 50 min - - Krystian Osiński karny, 1:3
Przerwa - 0:3
GOOOOOL 42 min - Piotr Ziółkowski 0:3
GOOOOOL 26 min - Łukasz Retlewski 0:2
GOOOOOL 23 min - Mateusz Krajewski 0:1
14 - Adam Kraśnicki
LUBIENIANKA: Wojtalik - Burdyka, Dopieralski, Witczak (46 Jaśkiewicz), M. Szymczak (46 Janas), Ambrożewicz, Klimek, Olczak, Osiński (72 R. Szymczak), Wichliński, Zbońkowski (76 Pawlak).

Kujawianka Strzelno - Kujawiak Lumac Kowal 0:2 (0:1)
Koniec meczu
GOOOOOL 90 min+2 - Łukasz Dziedzic-Kamiński 0:2
62 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOOOL 32 min - Rafał Jankowski 0:1
15 min - 0:0
14 - Jacek Siwa

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Łokietek Brześć Kujawski 2:4 (0:1)
Informują: Andrzej Grudziński oraz Arkadiusz Grzelak
Koniec meczu
GOOOOOL 86 min - Dawid Marciniak 2:4
GOOOOOL 77 min - Michał Statkiewicz 2:3
GOOOOOL 75 min - Mateusz Habasiński 1:3
GOOOOOL 73 min - Juliusz Habasiński, samobójcza 0:3
GOOOOOL 71 min - Dawid Marciniak 0:2
56 min -goście w osłabieniu do drugiej żółtej kartce Erwina Mętlewicza
54 min - 0:1
Przerwa - 0:1
35 min - 0:1
23 min - 0:1
GOOOOOL 7 min - Dawid Marciniak karny 0:1
14 - Krzysztof Kaczmarek

Tabela

1. KS Prisma Dent Brzoza 14 36 40-27
2. Kujawiak Lumac Kowal 14 35 53-17
3. LTP Lubanie 14 31 37-20
4. Łokietek Brześć Kuj. 14 29 39-26
5. Dąb BOSiR Barcin 14 28 37-22
6. Gopło Kruszwica 14 25 41-20
7. Noteć Łabiszyn 14 20 36-25
8. Polcalc Lubienianka 14 16 30-32
9. GKS Baruchowo 14 16 34-24
10. Wisła Dobrzyń 14 16 29-30
11. Mień Lipno 14 16 26-37
12. Goplania Inowrocław 14 15 30-33
13. Szubinianka 14 12 31-50
14. Zdrój Ciechocinek 14 10 20-33
15. Kujawianka Strzelno 14 8 11-37
16. Ziemowit Osięciny 14 1 9-70

Klasyfikacja strzelców po 13. kolejce
17 - Piotr Ziółkowski (KS Prisma Dent Brzoza); ​
16 - Mateusz Gryglewicz (Noteć Łabiszyn); ​
15 - Rafał Jankowski (Kujawiak Lumac Kowal); ​
14 - Bartłomiej Świątek (Dąb BOSiR Barcin); ​
13 - Dawid Marciniak (Łokietek Brześć Kuj.); ​
11 - Piotr Kierus (GKS Baruchowo); ​
10 - Dawid Górski (Goplania Inowrocław); Bartosz Kempiński (Mień Lipno); ​

9 - Hubert Szymczak (Kujawiak); ​

8 - Michał Kruszczyński, Mateusz Kurtysiak (Gopło Kruszwica); Konrad Kaźmierczak (LTP Lubanie); Paweł Witwicki (Noteć); ​

7 - Mikołaj Myśliwy (Gopło Kruszwica); Michał Świątkowski, Paweł Zaranek (LTP); Bartosz Trzeciak (Łokietek Brześć Kuj.); Patryk Olewiński, Patryk Zieliński (Wisła Dobrzyń); Robert Jurek (Szubinianka); ​

6 - Damian Lewandowski (Dąb); Kamil Bógdał, Michał Rosiak (GKS); Adam Rychłowski (Goplania); Łukasz Retlewski (KS Brzoza); Łukasz Różański (LTP); ​

5 - Gracjan Sobczak (Kujawiak); Mariusz Jaśkiewicz, Jacek Wichliński (Polcalc Lubienianka); Konrad Polawski (Szubinianka); Juliusz Habasiński (Wisła); ​

4 - Damian Sikorski (Gopło); Adrian Bartczak, Dawid Kwiatkowski (Kujawiak); Wiktor Dąbrowski (Noteć); Krystian Osiński (Polcalc Lubienianka); Paweł Jakubowski (Szubinianka); Jarosław Krzyżanowski, Artur Smykowski (Zdrój Ciechocinek); ​

3 - Daniel Nowakowski (Dąb); Wojciech Czyż, Mateusz Gąska (KS Brzoza); Przemysław Czaplewski, Dominik Kostrzak (Goplania Inowrocław); Patryk Kowalski (Goplo); Alan Czerwiński (Kujawiak); Michał Niewiadomski (Kujawianka Strzelno); Łukasz Kraszewski, Dawid Kubiak (Łokietek Brześć Kuj.); Tomasz Janas, Patryk Olczak (Polcalc Lubienianka); Jakub Donarski, Marek Gwit, Kamil Zajdlewicz (Szubinianka); Damian Chaberski (Ziemowit Osięciny); ​

2 - Łukasz Kaśków, Leszek Wisz, Adrian Wysocki (Dąb); Jakub Picheta (Goplania); Wojciech Springer, Kamil Zalęcki (Gopło); Łukasz Krężel, Albert Maciejewski (KS Brzoza); Łukasz Dziedzic-Kamiński, Bartosz Kaczor, Kamil Malinowski, (Kujawiak); Kamil Łukomski, Mateusz Skonieczny (Kujawianka Strzelno); Michał Skonieczny (Łokietek); Łukasz Bartczak, Filip Falkowski, Bartosz Lewicki (Mień Lipno); Kamil Skonieczka (Noteć); Paweł Łukomski, (Szubinianka); Patryk Jasiński (Wisła Dobrzyń); Marcin Majchrzak, Daniel Matuszak, Kacper Żuchowski (Zdrój); Kamil Kawczyński (Ziemowit Osięciny); ​

1 - Brajan Byczyński, Hubert Ciszewski, Bartłomiej Dreżewski, Mateusz Roman, Łukasz Sobek, Radosław Sulecki (Dąb); Daniel Dorsz, Hubert Jaśkiewicz, Mateusz Zieliński (GKS); Bartosz Goczkowski, Michał Kwiatkowski, Łukasz Paczkowski, Kamil Szefler, Krystian Szeluga (Goplania); Damian Czarnota, Marcin Derenda (Gopło); Kamil Koronowski, Piotr Krysiak, Krystian Łuczak, Oskar Raczkowski (KS Brzoza); Mikołaj Jakubowski, Witold Jakubowski, Damian Ratajczyk, Vitalij Shvets (Kujawiak); Kacper Kasztelan, Wiktor Kinowski, Michał Koczorowski, Dawid Niemczewski (Kujawianka Strzelno); Łukasz Kranc, Tomasz Mularski, Damian Piernikowski, Kamil Stefaniak (LTP); Marcin Dorsz, Piotr Kłobukowski, Jakub Kosztowny, Erwin Mętlewicz, Maciej Pałczyński (Łokietek); Jakub Cywiński, Alan Kórnatowski, Kamil Markowski, Jakub Podlas, Cezary Uzdowski (Mień); Fabian Malerowicz, Joachim Nowacki, Michał Sznajdrowski, Mateusz Zawodziński (Noteć); Filip Kalinowski, Patryk Klimek, Michał Szymczak (Polcalc Lubienianka); Marcin Janicki, Mirosła Obremski (Szubinianka); Bartosz Kleczkowski, Patryk Leński, Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Dominik Szklarczyk, Paweł Wyczałkowski (Wisła); Marcin Chwojnicki, Radosław Czułkowski, Igor Kania, Dawid Napora, Mateusz Parzybut (Zdrój); Rafał Gawroński, Oskar Karpiński, Damian Zalewski (Ziemowit Osięciny); ​
Samobójcze: dla Gopła - Wojciech Kreft (Goplania); ​

Wideo. Mecz 14. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej - Mień Lipno - GKS Baruchowo

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki 14. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa 2 [9/10 listopada 2019] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3