Lech Dobre - Unia Choceń 1:2 (0:0)
Bramki: Marceli Krygier (65) - Adam Dankowski (53), Krystian Skwarski (78)
Orzeł Służewo - Tęcza Topólka 6:1 (3:0)
Bramki: Szymon Zakrzewski (18), Szymon Zupa (20), Tomasz Jakubiec (44), Oskar Tomala (51), Marcin Krakowski (72), Michał Piotrowski (75) - Krzysztof Kosiński (65)
GKS Fabianki - MGKS Lubraniec 6:0 (2:0)
Bramki: Damian Uzarski (2), Jakub Brandt 3 (30, 52, 90), Dawid Słomski 2 (46, 52)
Start Stawki - Piast Bądkowo 6:1 (3:0)
Bramki: Artur Smykowski 2 (30, 73), Michał Janik (34), Denis Olejnik (39), Maciej Paczek 2 (59, 65) - Patryk Możdżeń (63)
Skrwa Skrwilno - Victoria Smólnik 9:2 (5:1)
Bramki: Paweł Błachewicz (2), Łukasz Konic (9), Sebastian Sieklicki (11), Przemysław Budka 4 (37, 44, 54, 67), Kamil Cichorek (63), Piotr Narodzonek (65) - Piotr Janowski (30), Sławomir Kurpiński (88)
Wicher Wielgie - Grot Kowalki 4:3 (1:1)
Bramki: Dominik Krzemiński (39), Mariusz Celmer (71), Dominik Krzemiński (88), Przemysław Kosowski (90) - Kamil Lewandowski (13), Krystian Pawłowski (68), Sebastian Pietrkiewicz (86)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Wiślanin Bobrowniki 3:3 (1:1)
Bramki: Dawid Bisowski (38, samobójcza), Paweł Rybicki (71), Marcin Pieściński (74) - Piotr Charzewski (40), Paweł Mularski (62), Krzysztof Kijewski (83)
Tabela po 12. kolejce A klasy, grupa Włocławek
- GKS Fabianki 12 27 65-19
- Orzeł Służewo 12 26 31-16
- Zjednoczeni Piotrków Kujawski 12 25 46-22
- Start Stawki 12 25 47-16
- Wiślanin Bobrowniki 12 24 45-18
- Unia Choceń 12 21 24-28
- MGKS Lubraniec 12 20 32-26
- Lech Dobre 12 19 28-22
- Grot Kowalki 12 18 35-27
- Skrwa Skrwilno 12 12 43-37
- Victoria Smólnik 12 9 20-64
- Piast Bądkowo 12 7 17-40
- Wicher Wielgie 12 5 22-42
- Tęcza Topólka 12 0 7-85
13. kolejka włocławskiej A klasy
Piast Bądkowo - Skrwa Skrwilno
Unia Choceń - Start Stawki
MGKS Lubraniec - Lech Dobre
Wiślanin Bobrowniki - GKS Fabianki
Grot Kowalki - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Tęcza Topólka - Wicher Wielgie
Victoria Smólnik - Orzeł Służewo
Klasyfikacja strzelców 12. kolejki włocławskiej A klasy
- Jakub Brandt (GKS Fabianki) - 17
- Przemysław Budka (Skrwa Skrwilno) - 12
- Adrian Surmacki (Wiślanin Bobrowniki) - 11
- Przemysław Kosowski (Wicher Wielgie) - 10
- Michał Witkowski (Start Stawki) - 10
- Dawid Słomski (GKS Fabianki) - 10
- Piotr Charzewski (Wiślanin Bobrowniki) - 9
- Adam Dankowski (Unia Choceń) - 9
- Tobiasz Kondracki (MGKS Lubraniec) - 9
- Marcin Pieściński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 8
- Krystian Szpanelewski (Wiślanin Bobrowniki) - 8
- Przemysław Słomski (GKS Fabianki) - 8
- Paweł Rybicki (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 7
- Piotr Gotłarz (Victoria Smólnik) - 7
- Dominik Urbański (Start Stawki) - 7
- Artur Smykowski (Start Stawki) - 7
- Michał Piotrowski (Orzeł Służewo) - 7
- Michał Laskowski (Grot Kowalki) - 7
- Krystian Pawłowski (Grot Kowalki) - 7
- Szymon Zakrzewski (Orzeł Służewo) - 6
- Mirosław Pilarski (MGKS Lubraniec) - 6
- Oskar Niedzielski (Lech Dobre) - 6
- Dawid Kaszuba (GKS Fabianki) - 6
- Filip Waśkiewicz (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 5
- Daniel Kuligowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 5
- Hubert Maciągowski (Skrwa Skrwilno) - 5
- Łukasz Kosiński (MGKS Lubraniec) - 5
- Marceli Krygier (Lech Dobre) - 5
- Mateusz Kłosowski (GKS Fabianki) - 5
- Łukasz Kaźmierski (GKS Fabianki) - 5
- Kamil Kawczyński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 4
- Dawid Kurtys (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 4
- Konrad Strużyna (Wiślanin Bobrowniki) - 4
- Krzysztof Sroka (Unia Choceń) - 4
- Piotr Olach (Unia Choceń) - 4
- Jakub Kacprzak (Start Stawki) - 4
- Paweł Błachewicz (Skrwa Skrwilno) - 4
- Łukasz Konic (Skrwa Skrwilno) - 4
- Kamil Cichorek (Skrwa Skrwilno) - 4
- Zbigniew Ziemkiewicz (Piast Bądkowo) - 4
- Marcin Krakowski (Orzeł Służewo) - 4
- Dominik Kościński (Lech Dobre) - 4
- Kamil Litwin (Grot Kowalki) - 4
- Karol Pawelec (Grot Kowalki) - 4
- Patryk Betliński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 3
- Kacper Baranowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 3
- Dawid Kardasz (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 3
- Daniel Wichrowski (Wiślanin Bobrowniki) - 3
- Mariusz Celmer (Wicher Wielgie) - 3
- Dominik Krzemiński (Wicher Wielgie) - 3
- Maksymilian Kacprzyk (Victoria Smólnik) - 3
- Krystian Skwarski (Unia Choceń) - 3
- Denis Olejnik (Start Stawki) - 3
- Michał Janik (Start Stawki) - 3
- Maciej Narewski (Skrwa Skrwilno) - 3
- Sebastian Sieklicki (Skrwa Skrwilno) - 3
- Jakub Przekwas (Piast Bądkowo) - 3
- Szymon Zupa (Orzeł Służewo) - 3
- Patryk Polnisiak (MGKS Lubraniec) - 3
- Kamil Klatt (Grot Kowalki) - 3
- Kamil Lewandowski (Grot Kowalki) - 3
- Łukasz Lewandowski (Wiślanin Bobrowniki) - 2
- Arkadiusz Ruciński (Wiślanin Bobrowniki) - 2
- Łukasz Strużewski (Wiślanin Bobrowniki) - 2
- Krzysztof Kijewski (Wiślanin Bobrowniki) - 2
- Jakub Domagalski (Wicher Wielgie) - 2
- Mateusz Giętkowski (Victoria Smólnik) - 2
- Albert Sołtysiński (Victoria Smólnik) - 2
- Piotr Janowski (Victoria Smólnik) - 2
- Mateusz Malinowski (Unia Choceń) - 2
- Krzysztof Kosiński (Tęcza Topólka) - 2
- Mariusz Żywica (Start Stawki) - 2
- Michał Beliński (Start Stawki) - 2
- Tomasz Waszak (Start Stawki) - 2
- Jakub Fałdowski (Skrwa Skrwilno) - 2
- Paweł Usakowski (Skrwa Skrwilno) - 2
- Dawid Pogodziński (Piast Bądkowo) - 2
- Szymon Kotowski (Piast Bądkowo) - 2
- Rafał Kołacki (Orzeł Służewo) - 2
- Tomasz Jakubiec (Orzeł Służewo) - 2
- Mateusz Bujalski (MGKS Lubraniec) - 2
- Kacper Andrzejewski (MGKS Lubraniec) - 2
- Daniel Lewandowski (Lech Dobre) - 2
- Kamil Klimowicz (Grot Kowalki) - 2
- Krzysztof Papis (GKS Fabianki) - 2
- Grzegorz Nowakowski (GKS Fabianki) - 2
- Marcin Curyło (GKS Fabianki) - 2
- Damian Uzarski (GKS Fabianki) - 2
- Maciej Paczek (Start Stawki) - 2
- Adrian Kotlarz Piast dla Lecha 1
- Łukasz Deręgowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Marcin Dadzibóg (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Michał Kozłowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Dawid Wojtczak (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Dawid Bisowski (Wiślanin Bobrowniki) - 1
- Eryk Avetisyan (Wicher Wielgie) - 1
- Michał Ziemiński (Wicher Wielgie) - 1
- Dariusz Jesionowski (Wicher Wielgie) - 1
- Sebastian Paszyński (Wicher Wielgie) - 1
- Jacek Majewski (Victoria Smólnik) - 1
- Jakub Szczepański (Victoria Smólnik) - 1
- Patryk Lewandowski (Victoria Smólnik) - 1
- Adrian Malinowski (Unia Choceń) - 1
- Dawid Komorowski (Unia Choceń) - 1
- Patryk Popieliński (Tęcza Topólka) - 1
- Sylwester Szelągowski (Tęcza Topólka) - 1
- Sebastian Popieliński (Tęcza Topólka) - 1
- Filip Frank (Tęcza Topólka) - 1
- Marcin Ściślewski (Tęcza Topólka) - 1
- Kacper Buszka (Start Stawki) - 1
- Bartosz Ogrodowski (Start Stawki) - 1
- Krzysztof Wiśniewski (Start Stawki) - 1
- Bartosz Detmer (Skrwa Skrwilno) - 1
- Daniel Nowatkowski (Skrwa Skrwilno) - 1
- Kamil Podlaski (Skrwa Skrwilno) - 1
- Marcin Detmer (Skrwa Skrwilno) - 1
- Michał Cieślak (Piast Bądkowo) - 1
- Alan Kruszka (Piast Bądkowo) - 1
- Mateusz Maliszewski (Orzeł Służewo) - 1
- Oliwer Jakóbczak (Orzeł Służewo) - 1
- Miłosz Bladoszewski (Orzeł Służewo) - 1
- Filip Kuczyński (Orzeł Służewo) - 1
- Damian Wiśniewski (MGKS Lubraniec) - 1
- Patryk Aleksiński (MGKS Lubraniec) - 1
- Miłosz Afeltowicz (MGKS Lubraniec) - 1
- Kamil Gułajski (MGKS Lubraniec) - 1
- Kamil Smoliński (MGKS Lubraniec) - 1
- Patryk Kurtys (Lech Dobre) - 1
- Michał Bruch (Lech Dobre) - 1
- Sebastian Marczewski (Lech Dobre) - 1
- Piotr Pakulski (Lech Dobre) - 1
- Przemysław Cyta (Grot Kowalki) - 1
- Łukasz Malinowski (Grot dla Startu) - 1
- Tomasz Pniewski (GKS Fabianki) - 1
- Mateusz Krzemiński (GKS Fabianki) - 1
- Emil Korpalski (GKS Fabianki) - 1
- Arkadiusz Półtorak (GKS Fabianki) - 1
- Dominik Zdziebłowski (GKS Fabianki) - 1
- Łukasz Bejger (GKS Fabianki) - 1
- Paweł Mularski (Wiślanin Bobrowniki) - 1
- Sławomir Kurpiński (Victoria Smólnik) - 1
- Piotr Narodzonek (Skrwa Skrwilno) - 1
- Patryk Możdzeń (Piast Bądkowo) - 1
- Oskar Tomala (Orzeł Służewo) - 1
- Sebastian Pietrkiewicz (Grot Kowalki) - 1
- Dawid Bisowski Wiślanin dla Zjednoczonych 1
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?