Wyniki i strzelcy meczów 33. kolejki 3. ligi grupa 2 [10-11 czerwca 2022]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Wyniki 33. kolejki 3. ligi
Wyniki 33. kolejki 3. ligi Tomasz Czachorowski
W piątek i sobotę rozegrane zostały mecze 33. kolejki w 3. lidze, grupa 2. Przedstawiamy obsadę sędziowską i wyniki meczów. Unia Janikowo bez licencji. Warianty przed ostatnią kolejką. Kto awansuje, kto spadnie?

Sobota 11 czerwca 2022
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 3:0 (1:0)

GOOOL 35 - Tomasz Kowalczuk 1:0
17:00 - Przemysław Mielczarek (Gotartów)

Jarota Jarocin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1:3 (1:2)
17:00 - Tomasz Majkowski (Zduńska Wola)

Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 4:1 (2:1)
17:00 - Paweł Maćkowiak (Szczecin)

Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino 7:1 (5:0)

Relacja z meczu 3. ligi piłki nożnej.
18:4311.06.2022

Koniec meczu - 7:1!

Bramki: Bojas (7,17,81), Kaczmarek (11), Cywiński (19), Warcholak (22 - karny), Wicki (72) oraz Patrzykąt (61).

OLIMPIA: Olszewski - Mich, Cabrera,  Cywiński (46. Jarzec) , Kaczmarek (66. Doba), Leszczyński, (57. Nawrocki), Bojas, Zawada (46. Rzepka), Warcholak, Wicki, Witasik (46. Antkowiak).

STOLEM: Skowronek - Wiśniewski, Balewski (67. Jeżowski), Ryk (67. Styn), Wachowiak (80. Gawiński), K.Patelczyk, D.Patelczyk (46. Klarecki), Sobczyński, Patrzykąt, Maszota (46. Kotwica), Liberacki.

18:4011.06.2022

87'

Warcholak dośrodkował z rzutu wolnego, ale tym razem niedokładnie. Skowronek pewnie schwytał piłkę.

18:3411.06.2022

7:1 dla Olimpii!

Trzecia dziś bramka Jakuba Bojasa. Zmienił się też wynik w Kołobrzegu, gdzie Kotwica prowadzi już 3:0.

18:2911.06.2022

77'

Mich "główkował" po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale minimalnie chybił. Chwile później Antkowiak próbował przelobować leżącego Liberackiego i zaskoczyć też bramkarza, ale zrobił to niedokładnie.

18:2711.06.2022

6:1 dla Olimpii!

W 74. minucie doczekaliśmy się kolejnej bramka dla Olimpii. Na listę strzelców wpisuje się Wicki.

18:2411.06.2022

70'

Okres gry w środku pola. Grudziądzanie są waleczni, ale często też bardzo niedokładni. Płynnej grze nie sprzyjały też liczne zmiany wprowadzane przez trenera Marcina Płuskę. Szkoleniowiec Olimpii daje już odpocząć części swoim podopiecznym.

18:1511.06.2022

63'

Kotwica Kołobrzeg prowadzi już z KP Starogard Gdański 20, a więc wiele wskazuje, że finalne rozstrzygnięcia w drugiej grupie trzeciej ligi poznamy więc w ostatniej kolejce 18 czerwca. Wtedy to Olimpia zagra na wyjeździe ze Świtem Szczecin, a Kotwica w Gniewinie.

18:1311.06.2022

61' - 5:1

Honorowy gol dla gości, który padł w bardzo dziwnych okolicznościach, przy błędzie Olszewskiego. Na listę strzelców wpisujemy Patrzykąta.

18:1211.06.2022

60'

Duże zamieszanie pod bramką gości. Uderzał Bojas, ale Skowronek wybił piłkę przed siebie, a potem obronił dobitkę!

18:1111.06.2022

58'

Z 25. metra uderzał Warcholak, ale posłał piłkę wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Skowronka.

18:0911.06.2022

56'

W ostatnich minutach gra toczy się już głównie pod bramką gości, ale nie przekłada się to na sytuacje bramkowe. Dopiero prze momentem uderzał Kaczmarek, ale zbyt słabo, aby zaskoczyć bramkarza.

18:0311.06.2022

51'

Dość spokojny początek drugiej połowy w wykonaniu obu drużyn, choć nieco bardziej aktywni są przyjezdni.

17:5811.06.2022

46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu. W zespole Olimpii aż trzy zmiany w składzie, dwie zmiany także w zespole gości.

OLIMPIA: Olszewski - Mich, Cabrera,  Cywiński (46. Jarzec) , Kaczmarek, Leszczyński, Bojas, Zawada (46. Rzepka), Warcholak, Wicki, Witasik (46. Antkowiak).

STOLEM: Skowronek - Wiśniewski, Balewski, Ryk, Wachowiak, K.Patelczyk, D.Patelczyk (46. Klarecki), Sobczyński, Patrzykąt, Maszota (46. Kotwica), Liberacki.

17:4411.06.2022

Sędzia zakończył pierwszą połowę, wygraną przez Olimpię Grudziądz aż 5:0.

17:4111.06.2022

43'

Kaczmarek wzdłuż bramki do Bojasa, ale tym razem uprzedził ich Skowronek.

17:4011.06.2022

42'

To mogło być 6:0 dla Olimpii. Wicki huknął z bliskiej odległości, ale minimalnie obok bramki.

17:3811.06.2022

41'

Długa piłka Bojasa do Cywińskiego, ten został powstrzymany przez obrońcę Stolemu. Efektem tej akcji był jednak rzut rożny,  a w jego finalnej fazie uderzał Mich. Piłka odbiła się jednak od jednego z graczy gości i nie wpadła do bramki.

17:3311.06.2022

35'

W ostatnich minutach tempo meczu nieco siadło, bo grudziądzanie mają zwycięstwo pod pewną kontrolą. Zmienił się natomiast wynik w Kołobrzegu, gdzie miejscowa Kotwica prowadzi z KP Starogard Gdański 1:0.

17:3011.06.2022

32'

Drugi rzut rożny dla gości. Po dośrodkowaniu "główkował" Sobczyński, ale Olszewski nie dał się zaskoczyć.

17:2811.06.2022

30'

Goście egzekwowali rzut rożny. Grudziądzanie wybili piłkę poza pole karne, ale dopadł do niej Dawid Patelczyk. Jego strzał był jednak kompletnie niecelny.

17:2511.06.2022

27'

Sport, to sport, ale chyba nikt nie wyobrażą sobie już porażki Olimpii w dzisiejszym meczu. Kotwica Kołobrzeg gra z KP Starogard Gdański i jeśli nie zwycięży, to grudziądzanie będą już dziś świętować awans do drugiej ligi.

17:2411.06.2022

26'

Dominacja Olimpii trwa, a goście są mocno zaskoczeni. Takiego początku gry nikt się nie spodziewał. Kotwica Kołobrzeg na razie remisuje, a to oznacza, że grudziądzanie są w tej chwili w drugiej lidze.

17:2011.06.2022

5:0 dla Olimpii!

Coś niesamowitego. Bramkarz Stolemu faulował w polu karnym, a w 22. minucie rzut karny na bramkę zamienił Warcholak.

17:1811.06.2022

4:0 dla Olimpii!

Fenomenalna gra Olimpii, a zwłaszcza Tomasza Kaczmarka. Ten w 19. minucie znów zagrał wzdłuż bramki, a piłkę do bramki huknął Cywiński.

17:1411.06.2022

3:0 dla Olimpii!

Fenomenalna gra Kaczmarka, który znów był nie do zatrzymania w polu karnym. Tym razem zagrał do Bojasa i jest 3:0 dla Olimpii w 17. minucie.

17:1311.06.2022

15'

Mogło być 3:0, ale tym razem Skowronek obronił strzał Bojasa.

17:1111.06.2022

2:0 dla Olimpi!

Kaczmarek dostał piłkę w pole karne. Tym razem już nie podawał, a zwiódł jednego z obrońców i posłał piłkę do bramki.

17:0911.06.2022

11'

Większość fanów Olimpii spodziewała się wrzutki. Warcholak zdecydował się jednak na bezpośredni strzał z rzutu wolnego, ale posłał piłkę minimalnie obok bramki.

17:0811.06.2022

17:0611.06.2022

1:0 dla Olimpii!

Olimpia obejmuje prowadzenie w 7. minucie! Kaczmarek zagrał wzdłuż bramki, ale kompletnie niepilnowany Bojas umieścił spokojnie piłkę w bramce. Świetny początek biało-zielonych.

Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino 7:1
17:00 - Kamil Krasnopolski (Łódź Górna)

Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:4 (0:1)
Transmisja

Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 3:1 (1:0)
90+2 - koniec
90+1 - goście nie wykorzystali rzutu karnego. Obronił Łukasz Łęgowski
GOOOL 90 - Bartosz Krzysztofek 3:1
GOOOL 88 - Błażej Starzycki 2:1 z rzutu karnego
GOOOL 64 - 1:1
GOOOL 30 - Kacper Zaborski 1:0
12:00 - Dawid Kuraszkiewicz (Gorzów Wielkopolski)
Elana Toruń - Unia Janikowo 0:3 walkower

Unia w piątek otrzymała decyzję dotyczącą braku licencji na nowy sezon. Ma 5 dni na odwołanie. W piątek klub opublikował komunikat dotyczący licencji. Chodzi "tylko" o zaświadczenie o braku zaległości w ZUS.

Komunikat Zarządu Klubu Sportowego Unia Janikowo

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy oficjalne pismo z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie który prowadzi proces licencyjny w III lidze gr.2.
Decyzją Komisji ds. Licencji III ligi gr. 2 Klub Sportowy Unia Janikowo nie otrzymał licencji na sezon 2022/2023. Decyzja negatywna spowodowana jest brakiem złożenia dokumentu z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o braku przeterminowanych zobowiązań w opłacaniu składek.
Od decyzji komisji Licencyjnej przysługuje Klubowi odwołanie w terminie 5 dni. Jako Klub z tego prawa skorzystamy.
W takiej samej sytuacji byliśmy przed sezonem 2020/2021 gdzie również opóźnienie spowodowane brakiem zaświadczenia skutkowało nie otrzymaniem licencji w trybie normalnym tylko tak jak w tym sezonie w komisji odwoławczej.
Chcemy sprostować pojawiające fake informacje o złożonym już odwołaniu w sposób niewłaściwy. Stanowczo temu zaprzeczamy aby wiadomość e-mail z naszej klubowej skrzynki została wysłana w takiej formie
Serdecznie zapraszamy Państwa na dwa ostatnie mecze w obecnym sezonie aby swoją obecnością i dopingiem ponieść biało niebieskich do zwycięstwa w Pucharze Polski oraz w ostatnim meczu ligowym gdzie w obu spotkaniach zmierzymy się zespołem Zawiszy Bydgoszcz