3 z 3
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Wyniki meczów 24. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [23/24 kwietnia]
Klasyfikacja asystentów po 24. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej
- Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) - 16
- Karol Maliszewski (Wda Świecie) - 13
- Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 10
- Kamil Frąckowiak (Lider Włocławek) - 10
- Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 9
- Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) - 8
- Marcin Wanat (Start Pruszcz) - 8
- Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 8
- Jacek Wojciechowski (Pogoń Mogilno) - 8
- Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 8
- Tymoteusz Majka (Wda Świecie/Start Pruszcz 5) - 7
- Łukasz Nowak (Unia Solec Kujawski) - 7
- Bartłomiej Kruszewski (Pogoń Mogilno) - 7
- Przemysław Swojnóg (Notecianka Pakość) - 7
- Arkadiusz Widelski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 7
- Krzysztof Szal (Unia Solec Kujawski) - 6
- Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 6
- Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo) - 6
- Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 6
- Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 6
- Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno) - 6
- Maciej Jankowski (Lech Rypin) - 6
- Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 6
- Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 5
- Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 5
- Jakub Trędewicz (Lech Rypin) - 5
- Oleg Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska/Włocłavia Włocławek 2) - 5
- Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław) - 5
- Daniel Włosiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 5
- Maciej Kot (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 5
- Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 5
- Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno) - 5
- Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) - 4
- Patryk Wojtylak (Włocłavia Włocławek) - 4
- Oliwer Moranowski (Unia Solec Kujawski) - 4
- Daniel Katerla (Unia Solec Kujawski) - 4
- Szymon Babiarz (Unia Solec Kujawski) - 4
- Bartosz Czerwiński (Start Pruszcz/Wda Świecie 2) - 4
- Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz) - 4
- Marcin Gaca (Start Pruszcz) - 4
- Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 4
- Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 4
- Łukasz Chruścicki (Pomorzanin Toruń/BKS Bydgoszcz 2) - 4
- Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 4
- Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 4
- Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 4
- Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 4
- Tomasz Szablewski (Lider Włocławek) - 4
- Łukasz Galanciak (Kujawianka Izbica Kujawska/Włocłavia Włocławek 2) - 4
- Dominik Kulak (Cuiavia Inowrocław/Włocłavia Włocławek 3) - 4
- Patryk Kozłowski (Cuiavia Inowrocław) - 4
- Kamil Serafin (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
- Adam Kacprzak (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
- Piotr Gross (Chełminianka Chełmno) - 4
- Łukasz Burkiewicz (BKS Bydgoszcz) - 4
- Jakub Nowak (BKS Bydgoszcz) - 4
- Wojciech Lewandowski (Wda Świecie) - 3
- Daniel Widz (Wda Świecie) - 3
- Łukasz Wenerski (Wda Świecie) - 3
- Hubert Chołuj (Unia Solec Kujawski) - 3
- Steffen Andersen (Sportis Łochowo) - 3
- Mateusz Wiśniewski (Sportis Łochowo) - 3
- Tomasz Niemyt (Sportis Łochowo) - 3
- Maciej Słupecki (Sportis Łochowo) - 3
- Damian Stasikowski (Sportis Łochowo) - 3
- Mateusz Zbiranek (Sportis Łochowo) - 3
- Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 3
- Wiktor Pokorowski (Pomorzanin Toruń/Start Pruszcz 2) - 3
- Filip Śliwiński (Pogoń Mogilno) - 3
- Angelo Amorim Medina (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 3
- Marcin Baranowski (Lech Rypin) - 3
- Szymon Moszczyński (Lech Rypin) - 3
- Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 3
- Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 3
- Piotr Szablewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Dawid Deresiewicz (Cuiavia Inowrocław) - 3
- Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław) - 3
- Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 3
- Przemysław Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 3
- nieustalone Unia Gniewkowo 2
- Damian Kacperski (Włocłavia Włocławek) - 2
- Mariusz Miłek (Włocłavia Włocławek) - 2
- Damian Rybacki (Wda Świecie) - 2
- Paweł Słaby (Wda Świecie) - 2
- Oskar Graczyk (Wda Świecie) - 2
- Gabriel Santos Falciano (Wda Świecie) - 2
- Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 2
- Oleksandr Horvat (Unia Solec Kujawski) - 2
- Viacheslav Riabov (Unia Solec Kujawski) - 2
- Piotr Kaźmierski (Unia Gniewkowo) - 2
- Filip Sąsała (Unia Gniewkowo) - 2
- Janusz Olach (Unia Gniewkowo) - 2
- Mateusz Zboiński (Unia Gniewkowo) - 2
- Sławomir Piechocki (Unia Gniewkowo) - 2
- Mateusz Szulc (Start Pruszcz) - 2
- Jakub Środa (Start Pruszcz) - 2
- Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 2
- Mateusz Szymański (Sportis Łochowo) - 2
- Kamil Woroniecki (Sparta Brodnica) - 2
- Filip Hartwich (Pomorzanin Toruń) - 2
- Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 2
- Wiktor Babiński (Pomorzanin Toruń) - 2
- Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 2
- Antoni Krajnyk (Pogoń Mogilno) - 2
- Adam Młodzieniak (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
- Kieran Ollivierre (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
- Łukasz Witucki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
- Kamila Kala (Notecianka Pakość) - 2
- Borys Skowroński (Notecianka Pakość) - 2
- Dawid Mikołajczak (Lider Włocławek) - 2
- Robert Spychalski (Lider Włocławek) - 2
- Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 2
- Damian Figura (Lider Włocławek) - 2
- Wiktor Majewski (Lider Włocławek) - 2
- Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 2
- Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 2
- Radosław Lewandowski (Lech Rypin) - 2
- Jakub Makselan (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Kacper Maciejewski (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Grzegorz Adamski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Maciej Sobczyk (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Oskar Lipkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Kamil Goździkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Maksym Adamenko (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Raul Chojnacki (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Mateusz Komur (Chełminianka Chełmno) - 2
- Rafał Kostkowski (BKS Bydgoszcz) - 2
- Oskar Andrzejewski (BKS Bydgoszcz) - 2
- nieustalone Sparta 1 23 kolejka
- nieustalone Notecianka 1 23 kolejka
- Bartosz Czyżewski (Włocłavia Włocławek) - 1
- Mariusz Cichowlas (Włocłavia Włocławek) - 1
- Tomasz Wypij (Włocłavia Włocławek) - 1
- Marcin Bykowski (Włocłavia Włocławek) - 1
- Rafał Jankowski (Włocłavia Włocławek) - 1
- Mateusz Pohlid (Włocłavia Włocławek) - 1
- Kamil Linkowski (Wda Świecie) - 1
- Mikołaj Topór (Wda Świecie) - 1
- Filip Maison (Unia Solec Kujawski) - 1
- Mateusz Magierowski (Unia Solec Kujawski) - 1
- Arkadiusz Piskorski (Unia Solec Kujawski) - 1
- Bartosz Pędowski (Unia Gniewkowo) - 1
- Michał Hałas (Unia Gniewkowo) - 1
- Radosław Kłosowski (Unia Gniewkowo) - 1
- Mateusz Filipiak (Unia Gniewkowo) - 1
- Michał Piotrowski (Unia Gniewkowo) - 1
- Dominik Zieliński (Start Pruszcz) - 1
- Jakub Mizdalski (Start Pruszcz) - 1
- Dawid Duma (Start Pruszcz) - 1
- Kajetan Wojciechowski (Sportis Łochowo) - 1
- Marcin Krzywicki (Sportis Łochowo) - 1
- Gracjan Witczak (Sportis Łochowo) - 1
- Damian Stasikowski (Sportis Łochowo) - 1
- Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 1
- Dominik Wasiak (Sparta Brodnica) - 1
- Radosław Gajkowski (Sparta Brodnica) - 1
- Filip Mierzejewski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Mateusz Choromański (Pomorzanin Toruń) - 1
- Igor Lubowicz (Pomorzanin Toruń) - 1
- Maksymilian Trębacki (Pomorzanin Toruń) - 1
- Jakub Bollin (Pomorzanin Toruń) - 1
- Łukasz Domowicz (Pomorzanin Toruń) - 1
- Adam Cieślewicz (Pogoń Mogilno) - 1
- Bartłomiej Karpiński (Pogoń Mogilno) - 1
- Maciej Sieradzki (Pogoń Mogilno) - 1
- Remigiusz Wojnowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Sebastian Fido (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Michał Żuchowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Łukasz Gryglewicz (Notecianka Pakość) - 1
- Dawid Szefler (Notecianka Pakość) - 1
- Wiktor Gawroński (Lider Włocławek) - 1
- Maciej Rożnowski (Lech Rypin) - 1
- Dorian Banasiak (Lech Rypin) - 1
- Daniel Jasieniecki (Lech Rypin) - 1
- Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 1
- Aleksander Mrozik (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Paweł Dryka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Mateusz Majewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Krystian Sobieraj (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Arkadiusz Wojtyszyn (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Dawid Pieszak (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Paweł Borkowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Mateusz Brzóstowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Piotr Murawski (Chełminianka Chełmno) - 1
- Kamil Kurkierewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
- Michał Igliński (Chełminianka Chełmno) - 1
- Karl Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 1
- Bartosz Wiśniewski (Chełminianka Chełmno) - 1
- Damian Kijewski (Chełminianka Chełmno) - 1
- Oskar Januszewski (BKS Bydgoszcz) - 1
- Jakub Sadowski (BKS Bydgoszcz) - 1
- Sebastian Włodarczyk (BKS Bydgoszcz) - 1
- Michał Kostkowski (BKS Bydgoszcz) - 1
- nieustalone Pomorzanin 1 24 kolejka
- nieustalone Sparta 1 24 kolejka
- Adam Safian (Wda Świecie) - 1
- Tomasz Prejs (Pogoń Mogilno) - 1
- Radosław Rybka (Lech Rypin) - 1
- Bez asysty - 201