Wyniki na żywo meczów 19. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [26-27 marca 2021]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Wyniki 19. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej: Chemik Moderator - Sportis
Wyniki 19. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej: Chemik Moderator - Sportis fot. Tomasz Czachorowski
Wyniki na żywo meczów 19. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych 26 i 27 marca 2021.

Bramki z derbów Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 2:4

19. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej - sobota 27 marca 2021

Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 2:4 (1:2)

Derby Włocławka Lider - Włocłavia 2:4 w 19. kolejce 4. ligi ...

90 - koniec
GOOOL 58 - Kamil Kuropatwiński 2:4. Ale bramka, z 16 metrów lob nad bramkarzem. 650 bramka w sezonie. ostatnia w I rundzie
GOOOL 53 - po rożnym Łojeczko 2:3
GOOOL 49 - Pohlid sfaulował szarżującego w polu karnym Kuropatwińskiego. Z "jedenastki" pewnie Tomasz Szablewski 1:3

Derby Lider - Włocłavia Włocławek 2:4. Zapis relacji na żywo...

45 - 1:2, przerwa
GOOOL 25 - Maciej Jankowski 1:2
GOOOL 21 - Kamil Kuropatwiński 1:1
GOOOL 17 - lewą stronę poszedł Łojeczko, zagrał wzdłuż bramki a pod poprzeczkę strzelił Marcin Bykowski 1:0

SZCZEGÓŁOWA RELACJA

17:00 - stadion OSiR przy Leśnej - Karol Kobędza

Trwa głosowanie...

Jaki wynik padnie w derbach Włocławka Lider - Włocłavia?

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal 2:0 (1:0)

Informuje Cezary Smieszny
90 - koniec
70 - 2:0
55 - 2:0
50 - 2:0
GOOOL 45+1 - Jakub Kwiecień 2:0
45 - 1:0
GOOOL 33 - Łukasz Rutecki 1:0 z rzutu karnego.
15 - 0:0
10 - 0:0
1 - od środka goście
15:30 - Piotr Kośmider

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska 1:4 (0:3)

Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska 1:4 w 19. ko...

Informuje KAMIL WALCZAK
90 - 1:4, koniec
80 - 1:4
GOOOL 73 - Damian Figura 1:4
GOOOL 71 - Mikołaj Błaszczyk 1:3
60 - 0:3
50 - 0:3
45 - przerwa, 0:3
GOOOL 29 - Łukasz Galanciak 0:3
GOOOL 20 - Oleg Tabaka 0:2
10 - 0:1
GOOOL 4 - Oleg Tabaka 0:1
1 - od środka gospodarze
Cuiavia: Piernik - Pieszak, Błaszczyk, Przybylak, Kowalczyk, Wołczek, Burzyński, Wiśniewski, Nowakowski, Vinicius, Gabriel Palito
Kujawianka: Ostrowski - Andrzejewski, Wiliński, Tabaka, Antas, Marzyński, B. Grube, Chojnacki, Galanciak, Figura, Rojewski
14:00 - Dariusz Drozd

Chełminianka Chełmno - Budowlany KS Bydgoszcz 2:0 (1:0)

Informuje Rafał Dobrowolski
90 - koniec
85 - 2:0
78 - 2:0
60 - 2:0
GOOOL 56 - Bartosz Majorek 2:0
45 - przerwa, 1:0
GOOOL 45 - Adam Cieśliński z rzutu karnego 1:0. Zagranie ręką BKS w polu karnym po serii 7 rzutów rożnych!
35 - 0:0
20 - 0:0
8 - Piotr Gross (Chełminianka) dwie sytuacje, ale loby nieskuteczne
5 - 0:0
1 - goście od środka
14:00, Świecie - Paweł Sarnowski

Sparta Brodnica - Legia Chełmża 0:1 (0:0)

Informuje Dariusz Gerke
90 - koniec. Sensacja. Cieszy się Pogoń, która wygrała 2:1 z Legią i tym samym jest w mistrzowskiej 7.
GOOOL 88 - Jakub Górniak 0:1
80 - 0:0
66 - 0:0
55 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
40 - 0:0
35 - 0:0
28 - gospodarze w osłabieniu druga żółta dla Grzegorza Domżalskiego, trener Sparty też ukarany czerwoną kartką
15 - 0:0
Sparta: Mateusz Wiśniewski - Łukasz Ciechowski, Radosław Gajkowski, Oskar Brzuszczak, Krystian Janczak, Dmytro Martyniuk, Dorian Banasiak, Grzegorz Domżalski, Kacper Dzwonkowski, Marcin Rupiński, Adam Reise.
Sparta musi wygrać, aby awansować do mistrzowskiej 7. W innym wypadku zagra tam Pogoń Mogilno.
14:00 - Adam Kraśnicki

Lech Rypin - Unia Gniewkowo 0:0

Informuje Krzysztof Bartnicki
90+3 - koniec, trzeci w tym sezonie bezbramkowy remis. Wcześniej goli nie było w 8 i 10 kolejce
90 - 3 minuty doliczone
85 - 0:0
82 - uderzenie Kowalskiego zza szesnastki jeszcze ładniej broni bramkarz Unii
71 - Rybka głową obok słupka Unii
65 - 0:0
61 - Baranowski z wolnego prosto z wolnego w bramkarza
57 - z wolnego Unia obok bramki
50 - Moszczyński uderzył zza 16, ale pewnie broni bramkarz Unii
45 - przerwa, 0:0
40 - groźny strzał gości
34 - strzał Unii nad poprzeczką
30 - 0:0
24 - znów zmiana i kontuzja w Lechu, za Martyna Trędewicza Konrad Orędowski
21 - Paweł Lewandowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam. To powinna być bramka dla Lecha
15 - 0:0
13 - piłka w siatce gospodarzy, ale spalony
9 - strzał gości nad poprzeczką
8 - zmiana w Lechu za kontuzjowanego Radosława Lewandowskiego wszedł Adrian Kowalski
6 - Jakub Trędewicz minimalnie obok słupka Unii
1 - gospodarze od środka
LECH: Beśka - Krajewski, Rybka, Radomski, Baranowski, R. Lewandowski (8, Kowalski), J. Trędewicz, Moszczyński, M. Trędewicz (24, Orędowski), P. Lewandowski (77, Fodrowski), Jasieniecki.
13:00 - Szymon Raniszewski

19. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej - piątek 26 marca 2021

Chemik Moderator Bydgoszcz - Sportis SFC Łochowo 1:1 (0:0)

90 - koniec
80 - 1:1
GOOOL 72 - Dylan Ruiz-Diaz 1:1
70 - 1:0
GOOOL 58 - Patryk Perliński 1:0
45 - 0:0, przerwa
40 - 0:0
30 - 0:0
25 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
5 - 0:0
1 - Chemik od środka
19:30 - Rafał Podlewski

Transmisja wideo

19. kolejka 4 ligi kujawsko-pomorskiej. Piątek 19 marca

KS Brzoza - Wda Świecie 1:4 (0:3)

90 - koniec
70 - 1:4
GOOOL 60 - szybka odpowiedź Brzozy Oskar Ignatowski, 1:4
GOOOL 59 - Jakub Ratkowski 0:4
45 - 0:3, przerwa
GOOOL 44 - Jakub Ratkowski 0:3
GOOOL 38 - Ernest 0:2
GOOOL 3 - Wojciech Ernest z rzutu karnego 0:1. To już 6. "jedenastka" wykorzystana w tym sezonie przez Ernesta, który zdobył 11 bramkę w sezonie
początek o godzinie 18.30, mecz w Świeciu. Gospodarzem jest Brzoza.

Trwa głosowanie...

Która drużyna w sezonie 2020/21 awansuje do 3. ligi?

Zawisza Bydgoszcz - Start Pruszcz 2:1 (0:0)

90+3 - Zawisza znów rzutem na taśmę wygrywa 2:1. To 14 zwycięstwo w sezonie. Bydgoszczanie zapewnili sobie mistrzostwo I rundy (jesieni). Gratulujemy
GOOOL 90+1 - Ariel Jastrzembski 2:1. Znów bohaterem Jastrzembski, w sobotę zdobył decydującego gola w meczu z Orlętami
85 - 1:1
80 - 1:1
75 - 1:1
GOOOL 69 - Jakub Konopczyński 1:1
GOOOL 59 - Kamil Żylski 1:0. 22 bramka w sezonie lidera klasyfikacji strzelców

50 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
40 - 0:0
30 - 0:0
20 - 0:0
15 - 0:0
1 - goście od środka
SZCZEGÓŁOWA RELACJA
początek godzina 18

Tabela 4. ligi kujawsko pomorskiej po I rundzie

1. Zawisza Bydgoszcz 18 45 56-21
2. Włocłavia Włocławek 18 39 59-16
3. Lider Włocławek 18 39 60-22
4. Chemik Bydgoszcz 18 35 38-20
5. Sportis Łochowo 18 34 41-17
6. Kujawianka Izbica Kujawska 18 33 39-27
7. Pogoń Mogilno 18 29 34-33

8. Legia Chełmża 18 29 29-25
9. Sparta Brodnica 18 26 28-24
10. Lech Rypin 18 25 27-35
11. Unia Gniewkowo 18 25 31-41
12. Wda Świecie 18 24 38-44
13. BKS Bydgoszcz 18 23 40-41
14. Chełminianka Chełmno 18 19 26-38
15. Orlęta Aleksandrów Kujawski 18 16 24-45
16. Cuiavia Inowrocław 18 15 20-46
17. Start Pruszcz 18 14 25-40
18. Kujawiak Lumac Kowal 18 13 18-38
19. KS Brzoza 18 3 17-77

Komisja odwoławcza K-P ZPN utrzymała decyzję Wydziału Gier i Ewidencji o przyznaniu walkowera drużynie Chemika za wyjazdowy mecz 6. kolejki z Włocłavią (brak młodzieżowca). Włocłavia zamierza złożyć skargę kasacyjną. Podobnie zrobiła niedawno Sparta w związku z walkowerem za mecz z Chełminianką i decyzja została anulowana.
Związek w poniedziałek zweryfikował tabelę i tym samym jest nowy terminarz rundy mistrzowskiej.

Dodajmy, iż bezpośredni spadek (po awansie do “8” Elany Toruń) może dotyczyć maksymalnie czterech ekip. Dwie kolejne zagrają baraże z wicemistrzami piątych lig. 13. lokata to pierwsza bezpieczna, która na pewno daje utrzymanie.

Spadki z 4 ligi kujawsko-pomorskiej

  • Bezpośredni pewny spadek - miejsca: 19 i 18
  • baraże z wicemistrzami 5. ligi - miejsca: 17 i 16
  • spadek z 3 ligi: max może dotyczyć kolejnych 2. ekip (pewna utrzymania w 3. lidze jest bowiem już Elana Toruń)

Po I rundzie 7 najlepszych ekip zagra, systemem każdy z każdym (mecz i rewanż) w grupie mistrzowskiej o awans do 3. ligi. Pozostałe ekipy tylko w rewanżach zmierzą się o utrzymanie.

1. kolejka rundy mistrzowskiej (3 kwietnia):
Zawisza (1) - pauza
Włocłavia (2) - Pogoń (7), początek godzina 16
Lider (3) - Kujawianka (6), początek godzina 11, mecz w Izbicy Kujawskiej, zmiana gospodarza
Chemik (4) - Sportis (5), początek godzina 12

Grupa mistrzowska (14 terminów) ma grać od 3 kwietnia do 19/20 czerwca (w tym 19 maja - środa i 3 czerwca - czwartek).

1. kolejka rundy spadkowej (3 kwietnia):
Chełminianka - Lech
Kujawiak - Orlęta
Cuiavia - BKS
Legia - Wda
Brzoza - Start
Sparta - Unia

Grupa spadkowa (11 terminów) ma grać od 3 kwietnia do 12/13 czerwca.

Klasyfikacja strzelców 4. ligi

Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 22
Łukasz Witucki Włocłavia Włocławek 16
Kamil Kuropatwiński Włocłavia Włocławek 14
Wojciech Ernest Wda Świecie 12
Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 12

Filip Krupa Lider Włocławek 11

Georgio Dimitrov Sportis Łochowo 9
Maciej Sieradzki BKS Bydgoszcz 9

Radosław Kłosowski Unia Gniewkowo 8
Jakub Krukowski Start Pruszcz 8
Adam Reise Sparta Brodnica 8
Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 8
Dominik Głowiński Lider Włocławek 8
Maciej Kot Chemik Moderator Bydgoszcz 8
Szymon Maziarz Chemik Moderator Bydgoszcz 8
Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 8
Piotr Siekirka BKS Bydgoszcz 8

Adam Kujawski Włocłavia Włocławek 7
Bartosz Czerwiński Wda Świecie 7
Robert Ziółkowski Lider Włocławek 7
Bartosz Szprenglewski Legia Chełmża 7
Łukasz Grube Kujawianka Izbica Kujawska 7
Rafał Jankowski Kujawiak Lumac Kowal 7

Adrian Brzeziński Zawisza Bydgoszcz 6
Tomasz Zyliński Zawisza Bydgoszcz 6
Kamil Fajkowski Unia Gniewkowo 6
Bartosz Śmigiel Orlęta Aleksandrów Kujawski 6
Krystian Stolarczyk Lider Włocławek 6
Jakub Perek Lider Włocławek 6
Adrian Kowalski Lech Rypin 6
Patryk Perliński Chemik Moderator Bydgoszcz 6
Piotr Gross Chełminianka Chełmno 6
Jan Chachuła BKS Bydgoszcz 6

Karol Maliszewski Wda Świecie 5
Oskar Kryszak Unia Gniewkowo 5
Marcin Krzywicki Sportis Łochowo 5
Błażej Duszyński Pogoń Mogilno 5
Daniel Widz Legia Chełmża 5
Sebastian Antas Kujawianka Izbica Kujawska 5
Łukasz Galanciak Kujawianka Izbica Kujawska 5
Mateusz Krajewski KS Brzoza 5
Jakub Nowakowski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 5

Jay Jaskólski Zawisza Bydgoszcz 4
Bartosz Czyżewski Włocłavia Włocławek 4
Marcin Wanat Start Pruszcz 4
Fabian Chabowski Start Pruszcz 4
Maciej Słupecki Sportis Łochowo 4
Mariusz Miłek Sportis Łochowo 4
Nana Ntuli Sportis Łochowo 4
Denis Janu Sportis Łochowo 4
Oskar Brzuszczak Sparta Brodnica 4
Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 4
Marcin Bykowski Lider Włocławek 4
Bartosz Winkler Lider Włocławek 4
Łukasz Dormowicz Legia Chełmża 4
Szymon Kocieniewski Legia Chełmża 4
Michał Horna Legia Chełmuża 4
Martyn Trędewicz Lech Rypin 4
Radosław Lewandowski Lech Rypin 4
Damian Rysiewski Chemik Moderator Bydgoszcz 4
Oskar Andrzejewski Chełminianka Chełmno 4
Mateusz Płóciennik Chełminianka Chełmno 4
Arkadiusz Piskorski BKS Bydgoszcz 4
Rafał Kostkowski BKS Bydgoszcz 4

Tomasz Prejs Zawisza Bydgoszcz 3
Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 3
Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 3
Maksym Humeniuk Włocłavia Włocławek 3
Mariusz Cichowlas Włocłavia Włocławek 3
Tomasz Szablewski Włocłavia Włocławek 3
Łukasz Cięgotura Unia Gniewkowo 3
Mikołaj Prybiński Start Pruszcz 3
Kajetan Wojciechowski Sportis Łochowo 3
Marcin Rupiński Sparta Brodnica 3
Filip Śliwiński Pogoń Mogilno 3
Jacek Wojciechowski Pogoń Mogilno 3
Bartosz Czarnecki Pogoń Mogilno 3
Miłosz Sadowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
Sebastian Fido Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
Piotr Gawlik Lider Włocławek 3
Takenori Kuroi Lech Rypin 3
Radosław Rybka Lech Rypin 3
Maciej Rojewski Kujawianka Izbica Kujawska 3
Dawid Jastrzębski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 3
Patryk Wiśniewski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 3
Grzegorz Adamski Chemik Moderator Bydgoszcz 3
Gabriel Pieczyński Chemik Moderator Bydgoszcz 3
Daniel Katerla Chemik Moderator Bydgoszcz 3
Wojciech Lewandowski BKS Bydgoszcz 3

Patryk Kozłowski Zawisza Bydgoszcz 2
Rafał Piekuś Zawisza Bydgoszcz 2
Wojciech Mielcarek Zawisza Bydgoszcz 2
Ariel Jastrzembski Zawisza Bydgoszcz 2
Bartłomiej Grube Włocłavia Włocławek 2
Tomasz Wypij Włocłavia Włocławek 2
Paweł Behlke Włocłavia Włocławek 2
Patryk Jarantowicz Wda Świecie 2
Dawid Wietrzykowski Wda Świecie 2
Paweł Słaby Wda Świecie 2
Michał Hałas Unia Gniewkowo 2
Janusz Olach Unia Gniewkowo 2
Michał Piotrowski Unia Gniewkowo 2
Oskar Sapa Start Pruszcz 2
Robert Frasz Sportis Łochowo 2
Mateusz Góra Sportis Łochowo 2
Rafał Wiśniewski Sparta Brodnica 2
Sebastian Hulisz Pogoń Mogilno 2
Karol Kopliński Pogoń Mogilno 2
Piotr Mroziński Pogoń Mogilno 2
Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
Remigiusz Wojnowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
Mateusz Piasecki Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
Taras Yavorskyy Lider Włocławek 2
Michał Sitarz Lider Włocławek 2
Karol Maksajdowski Legia Chełmża 2
Jakub Górniak Legia Chełmża 2
Marcin Baranowski Lech Rypin 2
Szymon Moszczyński Lech Rypin 2
Maciej Jankowski Włocłavia/Lech Rypin (1) 2
Damian Figura Kujawianka Izbica Kujawska 2
Hubert Szymczak Kujawiak Lumac Kowal 2
Adrian Mieszkalski Kujawiak Lumac Kowal 2
Dawid Kwiatkowski Kujawiak Lumac Kowal 2
Piotr Krysiak KS Brzoza 2
Łukasz Krężel  KS Brzoza 2
Patryk Straszewski KS Brzoza 2
Łukasz Retlewski KS Brzoza 2
Mikołaj Błaszczyk Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2
Oleksandr Lytviak Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2
Adam Cieśliński Chełminianka Chełmno 2
Jakub Ratkowski Wda Świecie 2

Bartłomiej Feter Włocłavia Włocławek 1
Krzysztof Kijewski Włocłavia Włocławek 1
Marek Piątkowski Wda Świecie 1
Damian Wietrzykowski Wda Świecie 1
Tymoteusz Majka Wda Świecie 1
Aleksander Łubkowski Wda Świecie 1
Kamil Linkowski Wda Świecie 1
Filip Sąsała Unia Gniewkowo 1
Mateusz Filipiak Unia Gniewkowo 1
Bartosz Wilga Unia Gniewkowo 1
Mateusz Nowacki Unia Gniewkowo 1
Marcin Napierała Start Pruszcz 1
Klaudiusz Gołata Start Pruszcz 1
Daniel Czarnowski Start Pruszcz 1
Jakub Konopczyński Start dla Włocłavii 1
Dawid Tomczak Sportis Łochowo 1
Oskar Kujawka Sportis Łochowo 1
Michał Kalitta Sportis Łochowo 1
Mateusz Wesołowski Sparta Brodnica 1
Dmytro Martynyuk Sparta Brodnica 1
Radosław Gajkowski Sparta Brodnica 1
Dorian Banasiak Sparta Brodnica 1
Kacper Dzwonkowski Sparta Brodnica 1
Bartłomiej Kruszewski Pogoń Mogilno 1
Bartłomiej Delekta Pogoń Mogilno 1
Antoni Krajnyk Pogoń Mogilno 1
Robert Pepliński Pogoń Mogilno 1
Dawid Szefler Pogoń Mogilno 1
Sebastian Smieszny Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Michał Żuchowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Patryk Miarka Lider Włocławek 1
Sebastian Miśkowiec Lider Włocławek 1
Tymoteusz Karasiński Lider Włocławek 1
Robert Badowski Lider Włocławek 1
Miłosz Kapica Lider Włocławek 1
Rafał Etmański Legia Chełmża 1
Marcel Niedbała Lech Rypin 1
Marcel Niedbała Lech dla Zawiszy 1
Arkadiusz Widelski Kujawianka Izbica Kujawska 1
Igor Witczak Kujawianka Izbica Kujawska 1
Michał Miziołek Kujawianka Izbica Kujawska 1
Mateusz Poczwardowski Kujawianka Izbica Kujawska 1
Vitalii Shvets Kujawiak Lumac Kowal 1
Mikołaj Jakubowski Kujawiak Lumac Kowal 1
Łukasz Dziedzic-Kamiński Kujawiak Lumac Kowal 1
Jakub Brandt Kujawiak Lumac Kowal 1
Bartosz Kaczor Kujawiak Lumac Kowal 1
Mateusz Baj KS Brzoza 1
Axel Megger KS Brzoza 1
Mateusz Brzóstowski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Dariusz Słupski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Mikołaj Ruta Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Norbert Nesterowicz Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Nikodem Jankowski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Adam Kacprzak Chemik Moderator Bydgoszcz 1
Hubert Rokoszewski Chełminianka Chełmno 1
Paweł Dudzik BKS Bydgoszcz 1
Jakub Makowski BKS Bydgoszcz 1
Michał Żurowski BKS Bydgoszcz 1
Patryk Błażejewicz BKS Bydgoszcz 1
Sebastian Włodarczyk BKS Bydgoszcz 1
Bartosz Majorek Chełminianka Chełmno 1
Oskar Ignatowski KS Brzoza 1
Wojciech Łojeczko Lider Włocławek 1
Łukasz Rutecki Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Jakub Kwiecień Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Dylan Ruiz-Diaz Sportis Łochowo 1
Jakub Konopczyński Start Pruszcz 1

Samobójcze
Mariusz Miłek Chemik dla Sparty 1
Piotr Krysiak dla Włocłavii Brzoza 1
Jakub Witucki Dla Wdy Zawisza 1
Albert Maciejewski dla Sparty Brzoza 1
Ariel Jastrzembski Dla Orląt Zawisza 1
Błażej Duszyński dla Lidera Pogoń 1
Axel Megger dla Kujawianki Brzoza 1
Jakub Konopczyński dla Brzozy Start Pruszcz 1
Bartosz Winkler Dla BKS - Lider 1
Dominik Głowiński Lider dla Lecha 1

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki na żywo meczów 19. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [26-27 marca 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie