Wyniki na żywo meczów 21. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [10-11 kwietnia 2021]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Wyniki 21 kolejki 4 ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki 21 kolejki 4 ligi kujawsko-pomorskiej WA
Wyniki na żywo meczów 21. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w weekend 10-11 kwietnia 2021.

21. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Grupa mistrzowska - sobota 10 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 0:0

Zawisza Bydgoszcz - Włocłavia. Hit na remis. W okolicach sta...

90+8 - koniec. Pierwszy mecz Włocłavii w tym bez zdobytego gola (nie liczymy meczu z Chemikiem zweryfikowany, jako walkower). Ostatni raz bramki w meczu ligowym włocławianie nie zdobyli 3 listopada 2019 roku (0:4 z Pomorzaninem Toruń)
90 - 6 minut doliczone, 0:0
80 - 0:0
70 - Kamil Żylski czerwona kartka (druga żółta), Zawisza w osłabieniu. 28 listopada 2020 roku w 66 minucie też Żylski dostał czerwoną kartkę, Zawisza wtedy przegrywał z Włocłavią 0:2 i wyrównał.
60 - 0:0
50 - 0:0
45+2 - karny dla Zawiszy. Nie ma gola. Kamil Żylski trafia w słupek. Przerwa, 0:0
40 - 0:0
35 - 0:0
30 - 0:0
25 - 0:0
20 - 0:0
15 - 0:0
10 - 0:0
5 - 0:0
1 - goście od środka
SZCZEGÓŁOWA RELACJA
17:00 - Dariusz Orzechowski

Bramki z derbów Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 2:4

Lider Włocławek - Pogoń Mogilno 1:0 (0:0)

Lider Włocławek - Pogoń Mogilno 1:0 w 2. kolejce czwartej li...

90+3 - koniec.
85 - 1:0
80 - 1:0
73 - bramkarz Pogoni Kacper Uklejewski broni rzut karny wykonywany przez Marcina Bykowskiego
65 - 1:0
60 - 1:0
GOOOL 58 - Adrian Pęgowski 1:0
50 - 0:0
45 - przerwa, 0:0
40 - 0:0
35 - 0:0
30 - 0:0
25 - 0:0
20 - 0:0
15 - 0:0
10 - 0:0
1 - gospodarze od środka
17:00 - Andrzej Sobieszczyk

Kujawianka Izbica Kujawska - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:2 (0:0)

Informuje Włodzimierz Walczak
GOOOL 90+5 - Oskar Lipkowski 0:2
GOOOL 86 - Grzegorz Adamski 0:1
75 - 0:0
65 - 0:0
45 - przerwa, 0:0
30 - 0:0
15 - 0:0
1 - od środka goście
CHEMIK: Klon - Kacprzak, Pieczyński, Adamenko, Włosiński, Maziarz, Rysiewski, Serafin, Kot, Katerla, Perliński,
15:00 - Piotr Ciesielski

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej Chemika poinformował, że z dniem 8.04.2021 r. funkcję tymczasowych trenerów pierwszego zespołu objęli Wiktor Osiński (I trener) i Bartosz Kubiak (II trener). Zastąpili Piotra Gruszkę, który przestał był szkoleniowcem zespołu. To 14 zmiana szkoleniowca w 4 lidze.

Grupa spadkowa - sobota 10 kwietnia

Wda Świecie - KS Brzoza 10:0 (2:0)

GOOOL 86 - Norbert Frankiewicz 10:0
GOOOL 84 - Karol Maliszewski 9:0
GOOOL 78 - Miłosz Waszczuk 8:0
GOOOL 77 - Karol Maliszewski 7:0
GOOOL 74 - Mateusz Olszewski, samobójcza bramka 6:0
GOOOL 69 - Bartosz Czerwiński 5:0
GOOOL 55 - Bartosz Czerwiński 4:0
GOOOL 47 - Jakub Ratkowski 3:0
45 - 2:0, przerwa
GOOOL 35 - Wojciech Ernest 2:0 - 14 bramka w sezonie
20 - 1:0
GOOOL 9 - Wojciech Ernest 1:0
15:00 - Sławomir Winiecki

Start Eco-Pol Pruszcz - Sparta Brodnica 1:0 (0:0)

90 - koniec
GOOOL 74 - Jakub Krukowski 1:0
45 - 0:0
30 - 0:0
15 - 0:0
16:00 - Szymon Raniszewski

Lech Rypin - Unia Gniewkowo 0:2 (0:1)

Informuje Krzysztof Bartnicki
90 - koniec, 0:2. Po meczu zarząd RKS Lech za porozumieniem stron, rozwiązał umowę z Damianem Łukasikiem trenerem pierwszego zespołu (został nim 4 grudnia 2020 roku). Drużynę tymczasowo do momentu znalezienia nowego szkoleniowca poprowadzi Szymon Moszczyński. To 15 zmiana szkoleniowca w tym sezonie 4 ligi.
87 - Radosław Rybka z woleja wprost w bramkarza Unii
78 - strzał gości nad poprzeczką
70 - 0:2
60 - 0:2
GOOOL 48 - Oskar Kryszak z rzutu karnego 0:2
45 - 0:1, przerwa
42 - zawodnik gości wychodził na czystą pozycję i był faulowany. Goście domagali się czerwonej kartki dla Orędowskiego. Sędzia odgwizdał rzekome symulowanie i pokazał żółtą kartkę Kłosowskiemu.
39 - strzał gości nad bramką, 0:1
33 - strzał Niedbały nad poprzeczką Unii
30 - 0:1
25 - Beśka broni w stuprocentowej sytuacji, to powinna być druga bramka dla Unii
GOOOL 18 - Oskar Kryszak z rzutu karnego 0:1. Faulował bramkarz Lecha
14 - Martyn Trędewicz uderza wprost w bramkarza Unii
10 - 0:0
1 - od środka gospodarze g. 13.02
LECH: Beśka - Krajewski, Rybka, Radomski, K. Orędowski, M. Trędewicz, Niedbała, Moszczyński, J. Trędewicz,
Jasieniecki, Kowalski.
13:00 - Łukasz Bania

Chełminianka Chełmno - Kujawiak Lumac Kowal 3:1 (2:0)

Informuje Rafał Dobrowolski
90+4 - koniec
GOOOL 90+3 - Rafał Jankowski 3:1
88 - 3:0
GOOOL 73 - Piotr Gross 3:0
70 - 2:0
55 - 2:0
45 - przerwa, 2:0
GOOOL 38 - Piotr Gross głową 2:0
30 - 1:0
20 - 1:0
GOOOL 8 - Piotr Gross 1:0
1 - goście od środka, mecz zaczął się o 13.05
13:00 - Łukasz Boinski

Grupa spadkowa - Niedziela 11 kwietnia

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2:1 (0:0)

Informuje KAMIL WALCZAK
90+5 - koniec
90 - 4 minuty doliczone
72 - Vinicius trafia w słupek gospodarzy
GOOOL 65 - Dawid Jastrzębski 2:1
GOOOL 62 - Miłosz Sadowski z rzutu karnego 2:0
GOOOL 50 - Dmytro Bohachov. 1:0. Po podaniu Adama Młodzieniaka
45 - 0:0, przerwa
30 - 0:0
21 - gospodarze (Piasecki) w poprzeczkę
20 - 0:0
10 - 0:0
1 - goście od środka
ORLĘTA: Kamil Lasek - Sebastian Śmieszny, Remigiusz Wojnowski, Maciej Gawroński, Dmytro Bohachov, Marcel Wcisło, Vadym Povolotskyi, Łukasz Rutecki, Jakub Kwiecień, Mateusz Piasecki, Szymon Brzeziński
CUIAVIA: Kacper Panek - Dawid Pieszak, Oleksandr Lytviak, Mikołaj Błaszczyk, Oliwier Kowalczyk, Dawid Jastrzębski, Bartosz Burzyński, Jakub Nowakowski, Patryk Wiśniewski, Vinicius, Gabriel Palito
12:00 - Mateusz Onysk

Mecz Budowlany KS Bydgoszcz - Legia Chełmża odwołany. Zagrożenie epidemiczne w BKS.

Tabela 4. ligi kujawsko pomorskiej

Grupa mistrzowska
1. Zawisza Bydgoszcz 19 46 56-21
2. Włocłavia Włocławek 20 43 61-16
3. Lider Włocławek 20 43 61-22
4. Chemik Bydgoszcz 20 41 41-20
5. Kujawianka Izbica Kuj. 20 34 39-29
6. Sportis Łochowo 19 34 41-18
7. Pogoń Mogilno 20 29 34-36

Grupa mistrzowska (14 terminów) grać ma do 19/20 czerwca (w tym 19 maja - środa i 3 czerwca - czwartek).

Grupa spadkowa
8. Legia Chełmża 19 30 30-26
9. Unia Gniewkowo 20 29 33-41
10. Wda Świecie 20 28 49-45
11. Sparta Brodnica 20 27 28-25
12. BKS Bydgoszcz 19 26 41-41
13. Lech Rypin 19 25 27-37
14. Chełminianka Chełmno 19 22 29-39
15. Start Pruszcz 20 20 28-41
16. Orlęta Aleksandrów Kuj. 19 19 26-46
17. Cuiavia Inowrocław 20 15 21-49
18. Kujawiak Lumac Kowal 19 13 19-41
19. KS Brzoza 20 3 18-89

Grupa spadkowa (11 terminów) ma grać do 12/13 czerwca.

Dodajmy, iż bezpośredni spadek (po awansie do “8” Elany Toruń) może dotyczyć maksymalnie czterech ekip. Dwie kolejne zagrają baraże z wicemistrzami piątych lig. 13. lokata to pierwsza bezpieczna, która na pewno daje utrzymanie.

Spadki z 4 ligi kujawsko-pomorskiej

  • Bezpośredni pewny spadek - miejsca: 19 i 18
  • baraże z wicemistrzami 5. ligi - miejsca: 17 i 16
  • spadek z 3 ligi: max może dotyczyć kolejnych 2. ekip (pewna utrzymania w 3. lidze jest bowiem już Elana Toruń)

Czołówka klasyfikacji strzelców 4. ligi - grupa mistrzowska

  • Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 22 bramek
  • Łukasz Witucki Włocłavia Włocławek 17
  • Kamil Kuropatwiński Włocłavia Włocławek 14
  • Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 12
  • Filip Krupa Lider Włocławek 11
  • Georgio Dimitrov Sportis Łochowo 9

Czołówka klasyfikacji strzelców 4. ligi - grupa spadkowa

  • Wojciech Ernest Wda Świecie 14
  • Jakub Krukowski Start Pruszcz 10
  • Maciej Sieradzki BKS Bydgoszcz 9
  • Radosław Kłosowski Unia Gniewkowo 8
  • Adam Reise Sparta Brodnica 8
  • Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 8
  • Piotr Siekirka BKS Bydgoszcz 8

Strzelcy

Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 22
Łukasz Witucki Włocłavia Włocławek 17
Kamil Kuropatwiński Włocłavia Włocławek 14
Wojciech Ernest Wda Świecie 14
Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 12
Filip Krupa Lider Włocławek 11
Jakub Krukowski Start Pruszcz 10
Bartosz Czerwiński Wda Świecie 9
Georgio Dimitrov Sportis Łochowo 9
Piotr Gross Chełminianka Chełmno 9
Maciej Sieradzki BKS Bydgoszcz 9
Radosław Kłosowski Unia Gniewkowo 8
Adam Reise Sparta Brodnica 8
Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 8
Dominik Głowiński Lider Włocławek 8
Rafał Jankowski Kujawiak Lumac Kowal 8
Maciej Kot Chemik Moderator Bydgoszcz 8
Szymon Maziarz Chemik Moderator Bydgoszcz 8
Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 8
Piotr Siekirka BKS Bydgoszcz 8
Adam Kujawski Włocłavia Włocławek 7
Karol Maliszewski Wda Świecie 7
Oskar Kryszak Unia Gniewkowo 7
Robert Ziółkowski Lider Włocławek 7
Bartosz Szprenglewski Legia Chełmża 7
Łukasz Grube Kujawianka Izbica Kujawska 7
Jan Chachuła BKS Bydgoszcz 7
Adrian Brzeziński Zawisza Bydgoszcz 6
Tomasz Zyliński Zawisza Bydgoszcz 6
Kamil Fajkowski Unia Gniewkowo 6
Bartosz Śmigiel Orlęta Aleksandrów Kujawski 6
Krystian Stolarczyk Lider Włocławek 6
Jakub Perek Lider Włocławek 6
Adrian Kowalski Lech Rypin 6
Patryk Perliński Chemik Moderator Bydgoszcz 6
Marcin Krzywicki Sportis Łochowo 5
Błażej Duszyński Pogoń Mogilno 5
Daniel Widz Legia Chełmża 5
Sebastian Antas Kujawianka Izbica Kujawska 5
Łukasz Galanciak Kujawianka Izbica Kujawska 5
Mateusz Krajewski KS Brzoza 5
Jakub Nowakowski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 5
Damian Rysiewski Chemik Moderator Bydgoszcz 5
Jay Jaskólski Zawisza Bydgoszcz 4
Bartosz Czyżewski Włocłavia Włocławek 4
Jakub Ratkowski Wda Świecie 4
Marcin Wanat Start Pruszcz 4
Fabian Chabowski Start Pruszcz 4
Maciej Słupecki Sportis Łochowo 4
Mariusz Miłek Sportis Łochowo 4
Nana Ntuli Sportis Łochowo 4
Denis Janu Sportis Łochowo 4
Oskar Brzuszczak Sparta Brodnica 4
Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 4
Marcin Bykowski Lider Włocławek 4
Bartosz Winkler Lider Włocławek 4
Łukasz Dormowicz Legia Chełmża 4
Szymon Kocieniewski Legia Chełmża 4
Michał Horna Legia Chełmuża 4
Martyn Trędewicz Lech Rypin 4
Radosław Lewandowski Lech Rypin 4
Grzegorz Adamski Chemik Moderator Bydgoszcz 4
Oskar Andrzejewski Chełminianka Chełmno 4
Mateusz Płóciennik Chełminianka Chełmno 4
Arkadiusz Piskorski BKS Bydgoszcz 4
Rafał Kostkowski BKS Bydgoszcz 4
Tomasz Prejs Zawisza Bydgoszcz 3
Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 3
Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 3
Maksym Humeniuk Włocłavia Włocławek 3
Mariusz Cichowlas Włocłavia Włocławek 3
Tomasz Szablewski Włocłavia Włocławek 3
Łukasz Cięgotura Unia Gniewkowo 3
Mikołaj Prybiński Start Pruszcz 3
Kajetan Wojciechowski Sportis Łochowo 3
Marcin Rupiński Sparta Brodnica 3
Filip Śliwiński Pogoń Mogilno 3
Jacek Wojciechowski Pogoń Mogilno 3
Bartosz Czarnecki Pogoń Mogilno 3
Miłosz Sadowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
Sebastian Fido Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
Piotr Gawlik Lider Włocławek 3
Takenori Kuroi Lech Rypin 3
Radosław Rybka Lech Rypin 3
Maciej Rojewski Kujawianka Izbica Kujawska 3
Dawid Jastrzębski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 4
Patryk Wiśniewski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 3
Gabriel Pieczyński Chemik Moderator Bydgoszcz 3
Daniel Katerla Chemik Moderator Bydgoszcz 3
Wojciech Lewandowski BKS Bydgoszcz 3
Patryk Kozłowski Zawisza Bydgoszcz 2
Rafał Piekuś Zawisza Bydgoszcz 2
Wojciech Mielcarek Zawisza Bydgoszcz 2
Ariel Jastrzembski Zawisza Bydgoszcz 2
Maciej Jankowski Włocłavia/Lech Rypin (1) 2
Bartłomiej Grube Włocłavia Włocławek 2
Tomasz Wypij Włocłavia Włocławek 2
Paweł Behlke Włocłavia Włocławek 2
Patryk Jarantowicz Wda Świecie 2
Dawid Wietrzykowski Wda Świecie 2
Paweł Słaby Wda Świecie 2
Michał Hałas Unia Gniewkowo 2
Janusz Olach Unia Gniewkowo 2
Michał Piotrowski Unia Gniewkowo 2
Oskar Sapa Start Pruszcz 2
Robert Frasz Sportis Łochowo 2
Mateusz Góra Sportis Łochowo 2
Rafał Wiśniewski Sparta Brodnica 2
Sebastian Hulisz Pogoń Mogilno 2
Karol Kopliński Pogoń Mogilno 2
Piotr Mroziński Pogoń Mogilno 2
Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
Remigiusz Wojnowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
Mateusz Piasecki Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
Taras Yavorskyy Lider Włocławek 2
Michał Sitarz Lider Włocławek 2
Karol Maksajdowski Legia Chełmża 2
Jakub Górniak Legia Chełmża 2
Rafał Etmański Legia Chełmża 2
Marcin Baranowski Lech Rypin 2
Szymon Moszczyński Lech Rypin 2
Damian Figura Kujawianka Izbica Kujawska 2
Hubert Szymczak Kujawiak Lumac Kowal 2
Adrian Mieszkalski Kujawiak Lumac Kowal 2
Dawid Kwiatkowski Kujawiak Lumac Kowal 2
Piotr Krysiak KS Brzoza 2
Łukasz Krężel  KS Brzoza 2
Patryk Straszewski KS Brzoza 2
Łukasz Retlewski KS Brzoza 2
Mikołaj Błaszczyk Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2
Oleksandr Lytviak Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2
Adam Cieśliński Chełminianka Chełmno 2
Bartłomiej Feter Włocłavia Włocławek 1
Krzysztof Kijewski Włocłavia Włocławek 1
Arthur Gardin Włocłavia Włocławek 1
Marek Piątkowski Wda Świecie 1
Damian Wietrzykowski Wda Świecie 1
Tymoteusz Majka Wda Świecie 1
Aleksander Łubkowski Wda Świecie 1
Kamil Linkowski Wda Świecie 1
Filip Sąsała Unia Gniewkowo 1
Mateusz Filipiak Unia Gniewkowo 1
Bartosz Wilga Unia Gniewkowo 1
Mateusz Nowacki Unia Gniewkowo 1
Marcin Napierała Start Pruszcz 1
Klaudiusz Gołata Start Pruszcz 1
Daniel Czarnowski Start Pruszcz 1
Jakub Konopczyński Start Pruszcz 1
Kacper Sapa Start Pruszcz 1
Jakub Konopczyński Start dla Włocłavii 1
Dawid Tomczak Sportis Łochowo 1
Oskar Kujawka Sportis Łochowo 1
Michał Kalitta Sportis Łochowo 1
Dylan Ruiz-Diaz Sportis Łochowo 1
Mateusz Wesołowski Sparta Brodnica 1
Dmytro Martynyuk Sparta Brodnica 1
Radosław Gajkowski Sparta Brodnica 1
Dorian Banasiak Sparta Brodnica 1
Kacper Dzwonkowski Sparta Brodnica 1
Bartłomiej Kruszewski Pogoń Mogilno 1
Bartłomiej Delekta Pogoń Mogilno 1
Antoni Krajnyk Pogoń Mogilno 1
Robert Pepliński Pogoń Mogilno 1
Dawid Szefler Pogoń Mogilno 1
Sebastian Smieszny Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Michał Żuchowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Łukasz Rutecki Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Jakub Kwiecień Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Patryk Miarka Lider Włocławek 1
Sebastian Miśkowiec Lider Włocławek 1
Tymoteusz Karasiński Lider Włocławek 1
Robert Badowski Lider Włocławek 1
Miłosz Kapica Lider Włocławek 1
Wojciech Łojeczko Lider Włocławek 1
Dominik Głowiński Lider dla Lecha 1
Marcel Niedbała Lech Rypin 1
Marcel Niedbała Lech dla Zawiszy 1
Arkadiusz Widelski Kujawianka Izbica Kujawska 1
Igor Witczak Kujawianka Izbica Kujawska 1
Michał Miziołek Kujawianka Izbica Kujawska 1
Mateusz Poczwardowski Kujawianka Izbica Kujawska 1
Vitalii Shvets Kujawiak Lumac Kowal 1
Mikołaj Jakubowski Kujawiak Lumac Kowal 1
Łukasz Dziedzic-Kamiński Kujawiak Lumac Kowal 1
Jakub Brandt Kujawiak Lumac Kowal 1
Bartosz Kaczor Kujawiak Lumac Kowal 1
Mateusz Baj KS Brzoza 1
Oskar Ignatowski KS Brzoza 1
Axel Megger KS Brzoza 1
Karol Szalla KS Brzoza 1
Piotr Krysiak dla Włocłavii Brzoza 1
Jakub Witucki Dla Wdy Zawisza 1
Albert Maciejewski dla Sparty Brzoza 1
Ariel Jastrzembski Dla Orląt Zawisza 1
Błażej Duszyński dla Lidera Pogoń 1
Axel Megger dla Kujawianki Brzoza 1
Jakub Konopczyński dla Brzozy Start Pruszcz 1
Bartosz Winkler Dla BKS - Lider 1
Mateusz Brzóstowski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Dariusz Słupski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Mikołaj Ruta Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Norbert Nesterowicz Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Nikodem Jankowski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Adam Kacprzak Chemik Moderator Bydgoszcz 1
Mariusz Miłek Chemik dla Sparty 1
Hubert Rokoszewski Chełminianka Chełmno 1
Bartosz Majorek Chełminianka Chełmno 1
Paweł Dudzik BKS Bydgoszcz 1
Jakub Makowski BKS Bydgoszcz 1
Michał Żurowski BKS Bydgoszcz 1
Patryk Błażejewicz BKS Bydgoszcz 1
Sebastian Włodarczyk BKS Bydgoszcz 1
Oskar Lipkowski Chemik Moderator Bydgoszcz 1
Adrian Pęgowski Lider Włocławek 1
Miłosz Waszczuk Wda Świecie 1
Norbert Frankiewicz Wda Świecie 1
Mateusz Olszewski Dla Wdy Brzoza 1
Dmytro Bohachov Orlęta Aleksandrów Kujawski 1

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki na żywo meczów 21. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [10-11 kwietnia 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie