MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki, strzelcy w meczach 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej [20-21 kwietnia 2024]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Przedstawiamy obsadę sędziowską spotkań 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej, które rozegrane zostały w trzeci weekend kwietnia 2024. Wyniki podawać będziemy po zakończeniu meczów.

26. kolejka 3. ligi grupa 2

Sobota 20 kwietnia 2024

  • Wikęd Luzino - Unia Solec Kujawski 0:1 (0:0), bramka: Mateusz Szymański (50), początek o godzinie 12, sędziowie: Kamil Żmijewski (Elbląg), Kacper Adamski (Elbląg), Wojciech Chrząszcz (Elbląg)

  • Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz 1:2 (0:1), bramki: Filip Sosnowski (86) - Marcin Szeibe (16), Krzysztof Biegański (75), początek o godzinie 12, sędziowie: Tomasz Sułek (Bydgoszcz), Tomasz Szpunar (Bydgoszcz), Michał Sobczak (Bydgoszcz)

  • Vineta Wolin - KP Starogard Gdański 0:0, początek o godzinie 14, sędziowie: Maciej Filip (Wolsztyn), Szymon Filip (Poznań), Dawid Maciejewski (Poznań)

  • Steico Noteć Czarnków - Flota Świnoujście 2:3 (1:0), bramki: Arkadiusz Kaczmarek (12), Wiktor Kacprzak (58) - Bartosz Krzysztofek 3 (69, 71, 89), początek o godzinie 15, sędziowie: Mateusz Stępniak (Gdańsk), Artur Zakrzewski (Gdańsk), Karol Olender (Gdańsk)

  • Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:1 (2:1), bramki: Adam Paliwoda (7), Ołeksander Horvath (19), Jakub Bojas (62) - Kacper Nowak (10 samobójcza), początek o godzinie 15, sędziowie: Wojciech Płókarz (Gdańsk), Dawid Nitka (Pępowo), Krzysztof Świgoń (Reda)

  • Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 2:2 (1:2), bramki: Grzegorz Aftyka (36, karny), Damian Niedojad (75) - Fryderyk Misztal 2 (19, 40), początek o godzinie 15, sędziowie: Mateusz Sipura (Chludowo), Damian Jankowski (Poznań), Jakub Lewczuk (Wałcz)

  • Sokół Kleczew - Elana Toruń 0:1 (0:0), bramka: Kamil Kuropatwiński (78), początek o godzinie 16, sędziowie: Dawid Szymański (Gdańsk), Kryspin Kosiedowski (Gdańsk), Rafał Kazimieruk (Gdańsk)

  • Świt Szczecin - Cartusia 1923 Kartuzy 2:0 (0:0), bramki: Szymon Kapelusz (65), Gracjan Goździk (68), początek o godzinie 17, sędziowie: Krystian Stenzinger (Żagań), Robert Grygorowicz (Zielona Góra), Przemysław Sokołowski (Zielona Góra)

  • Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 1:2 (1:0), Mikołaj Stangel (4) - Błażej Starzycki (75), Dawid Drumlak (78), początek o godzinie 17, sędziowie: Jakub Szymczak (Wrocław), Marcin Fajfer (Wrocław), Paweł Stawicki (Wrocław)

Trwa głosowanie...

Która drużyna zdobędzie Puchar Polski KPZPN 2024?

24. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Sobota 20 kwietnia 2024

  • Pomorzanin Toruń - Unia Wąbrzeźno 0:6 (0:2), bramki: Jakub Nowak 2 (12, głową, 63), Mikołaj Wojdak 2 (35, 52), Oleksandr Yevchenko (49 samobójcza), Damian Orzechowski (66), początek o godzinie 11:00, sędziowie: Stypczyński, Rogowski, Sobczyk

  • Chemik Moderator Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:4 (0:1), bramki: Robert Frasz 2 (36, 61), Adam Łotoszyński (63), Oskar Andrzejewski (69)

  • Cuiavia Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski 3:1 (1:0), bramki: Patryk Wiśniewski 2 (22, 76), Łukasz Chruścicki (79) - Erwin Mętlewicz (78, karny), początek o godzinie 12:00, sędziowie: Dorn, Górecki, Mirż

  • Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:0 (0:0), bramka: Michał Kozłowski (87, karny), początek o godzinie 14:00, sędziowie: Papierowski, Przewozik, Pajonkowski

  • Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica 2:3 (0:1), bramki: Patryk Olszewski (55, wolny), Maciej Lewandowski (74) - Maciej Tuptyński (43, 55), Karol Draśpa (68), początek o godzinie 14:00, sędziowie: Ruczewski, Perliński, Koziorowicz

  • Lech Rypin - Chełminianka Chełmno 2:0 (0:0), Jakub Listkowski 2 (89, 90+1), początek o godzinie 16:00, sędziowie: Lanckowski, Sadowski, Kaczmarek

  • Tłuchowia Tłuchowo - Noteć Łabiszyn 5:1 (1:1), bramki: Wiktor Walczak (27, głową), Damian Figura (48), Wojciech Mazurowski (68, głową), Dawid Kieplin (74, karny), Gabriel Wiącek (87, głową) - Mateusz Winiecki (42), początek o godzinie 16:00, sędziowie: Zasada, Tybińkowski, Augustyniak

Niedziela 21 kwietnia 2024

  • Wda Świecie - Pogoń Mogilno 3:1 (1:0), bramki: Michał Kalitta (18), Oskar Januszewski (66), Jakub Węgrzyn (90+4) - Norbert Rościszewski (57), początek o godzinie 12:00, sędziowie: Boinski, Radzik, Oparczyk

21. kolejka 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa I

Sobota 20 kwietnia 2024

  • Budowlany KS Bydgoszcz - Victoria Czernikowo 2:1 (1:1), bramki: Mateusz Winkler (14), Artem Basisty (65, karny) - Maciej Murawski (32), początek o godzinie 11:00, sędziowie: Domżalski, Górczyński, Kośmider

  • LKS Agri-Pawpol Dąbrowa Chełmińska - Olimpia II Grudziądz 2:3 (0:1), bramki: Kacper Bańka (51), Jakub Szugajew (89) - Jakub Chojnacki (25), Filip Pikuła (60), Konstantin Czernyj (62), początek o godzinie 13:30, sędziowie: Kaczyński, Ulatowski, Nowicki

  • Tarpan Mrocza - Mustang Ostaszewo 0:2 (0:1), bramki: Igor Lubowicz 2 (45, 60), początek o godzinie 15:00, sędziowie: Gólcz, Lewandowski, Lewandowski

  • Stal Grudziądz - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:5 (0:3), bramki: Ksawery Kopeć -(83) - Maciej Kaczmarek 2 (17, 19), Robert Bross 3 (32, 65, 80), początek o godzinie 16:00, sędziowie: Woźniak, Szałański, Przekwas

  • Victoria Lisewo - Promień Kowalewo Pomorskie 1:2 (0:1), bramki: Przemysław Modrzyński (90, karny) - Jakub Szewczyk (32), Bartosz Olkowski (53), początek o godzinie 16:00, sędziowie: Rasmus, Różyński, Kucher

Niedziela 21 kwietnia 2024

  • Zawisza II Bydgoszcz - Sokół Radomin 4:1 (1:0), bramki: Korneliusz Sochań (3), Michał Jabłoński (55), Fabian Leonowicz (75, karny), Janusz Chachuła (85) - ? (70), początek o godzinie 11:00, sędziowie: Górecki, Winiecki, Sander

  • Naprzód Green-Pack Jabłonowo Pomorskie - Rawys CEO Raciąż 0:0, początek o godzinie 12:00, sędziowie: Korbal, Szczepkowski, Brunka

  • Cyklon Kończewice - GLKS Dobrcz-Wudzyn 0:3 (0:0), bramki: Fabian Trynkiewicz (71), Oskar Semeniuk (87), Kamil Kurkierewicz (90+3), początek o godzinie 15:00, sędziowie: Mirż, Dorn, Tekieniewski

21. kolejka 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II

Sobota 20 kwietnia 2024

  • Unia Gniewkowo - Lubienianka Lubień Kujawski 7:0 (1:0), Jacek Magdziński 3 (32, 59, 75), Bartosz Majer 2 (72, 79), Aleks Grudziński (50, samobójcza), Łukasz Cięgotura (47), początek o godzinie 12:00, sędziowie: Rakowski, Semrau, Ignatowski

  • Gopło Kruszwica - Start WIP Stawki 1:2 (0:1), bramki: Filip Małachowski (67) - Tomasz Szablewski 2 (45, głową, 90+3), początek o godzinie 14:00, sędziowie: Błaszczyk, Winiarski, Konkolewski

  • LTP Lubanie - Noteć Gębice 0:2 (0:2), bramki: Maciej Mysiak 2 (38, 42), początek o godzinie 15:00, sędziowie: Sławkowski, Prazniewski, Bykowski

  • Zdrój Ciechocinek - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 1:7 (0:2), bramki: Łukasz Różański (82) - Przemysław Kowalczyk 2 (6, 56), Dawid Kamiński (13), Paweł Kwaśniewski 2 (62, 89), Adrian Nowak 2 (65, 73), początek o godzinie 15:00, sędziowie: Szubski, Jankowski, Koziorowicz

  • Cukrownik Tuczno - Kujawiak Kowal 1:7 (0:2), bramki: Kajetan Wagner (70, karny) - Piotr Kierus 2 (6, 17), Paweł Behlke 2 (54, 79), Kamil Bógdał 2 (65, 76), Bartłomiej Feter (84), początek o godzinie 15:00, sędziowie: Drogowski, Drogowski, Gapiński

  • Kujawy Markowice - Sadownik Waganiec 5:1 (3:1), bramki: Mikołaj Ruta 2 (3, 90), Kacper Zagórski (5), Mariusz Łęga (15, rożny), Jakub Pawłowski (73) - Sebastian Górczewski (45), początek o godzinie 15:00, sędziowie: Makowski, Trybuś, Przybył

  • Kujawiak Instalnova Kruszyn - Piast Kołodziejewo 1:2 (0:2), bramki: Mateusz Rubiecki (80) - Adam Lisiecki (26), Arkadiusz Wilk (29), początek o godzinie 17:00, sędziowie: Wroniecki, Trzeszczkowski, Rolbiecki

Niedziela 21 kwietnia 2024

  • Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Notecianka Pakość 0:2 (0:0), Fabian Sudoł (61), Michał Szot (79), początek o godzinie 16:00, sędziowie: Trybuś, Stypczyński, Gabrych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Wyniki, strzelcy w meczach 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej [20-21 kwietnia 2024] - Gazeta Pomorska

Wróć na brodnica.naszemiasto.pl Nasze Miasto