Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Jabłonowo Pomorskie

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Karol Rycio
Wyniki wyborów do Parlamentu 2019 w Jabłonowie Pomorskim. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 5, a kto do Senatu z okręgu nr 12. Czy na listach przyszłych posłów i senatorów są kandydatki i kandydaci, na których głosowałeś? Porównaj wyniki wyborów do Parlamentu 2019 ze swoimi oczekiwaniami. Kto juz niebawem będzie reprezentował mieszkańców Jabłonowa Pomorskiego w Sejmie i Senacie? Przekonaj się.

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Jabłonowo Pomorskie

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 5.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Szramka Paweł ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 404
  • Procent głosów oddanych na listę: 29,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,18%
  • Miejsce zamieszkania: Brodnica
  • Zawód: specjalista do spraw logistyki

2. Sosnowski Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 839
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,18%
  • Miejsce zamieszkania: Świedziebnia
  • Zawód: nauczyciel historii

3. Dzięcioł Janusz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 395
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,97%
  • Miejsce zamieszkania: Biały Bór
  • Zawód: socjolog

4. Zakrzewska Edyta Lidia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 688
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Łążyn
  • Zawód: inżynier zootechniki

5. Kierzkowska Ewa Sławomira ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 529
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: zawodowy działacz organizacji pozarządowej

6. Kaczan Damian Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel akademicki

7. Okruciński Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Miliszewy
  • Zawód: adwokat

8. Kiciak-Kucharska Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 291
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Białe Błota
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

9. Gross Andrzej Ignacy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 598
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Brzozówka
  • Zawód: ekonomista

10. Najberg Jarosław Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 436
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Brześć Kujawski
  • Zawód: psycholog

11. Staniszewski Sławomir Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 095
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Osięciny
  • Zawód: inżynier rolnictwa

12. Kubczak-Kosicka Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 432
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: ekonomista

13. Kubacki Bartosz Damian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 731
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Bieńkówka
  • Zawód: rolnik

14. Rachubińska Marzena Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Kowalewo Pomorskie
  • Zawód: zarządca nieruchomości

15. Słowik Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 504
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Krobia
  • Zawód: nauczyciel wychowania fizycznego

16. Baryło Angelika Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 249
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Chełmno
  • Zawód: nauczyciel historii

17. Owczarz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

18. Warszawska Danuta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 665
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Brzyszewo
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

19. Mamrot Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 383
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Ugoszcz
  • Zawód: pedagog

20. Matuszewska Marika Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 499
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wąbrzeźno
  • Zawód: spedytor

21. Łuczak Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 817
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: lekarz

22. Pastuszka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 535
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: nauczyciel przedmiotów zawodowych rolniczych i leśnych

23. Kwapiński Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 154
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: inżynier rolnictwa

24. Budzińska Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kikół
  • Zawód: nauczyciel wychowania początkowego

25. Czarnecki Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 440
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wielka Nieszawka
  • Zawód: pedagog

26. Baranowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 319
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,18%
  • Miejsce zamieszkania: Kikół
  • Zawód: wyższy pracownik samorządowy

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Ardanowski Jan Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 76 267
  • Procent głosów oddanych na listę: 41,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 16,86%
  • Miejsce zamieszkania: Krobia
  • Zawód: inżynier rolnictwa

2. Czabański Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 413
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,2%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: dziennikarz

3. Michałek Iwona Krystyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 130
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,46%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel

4. Borowiak Joanna Beata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 200
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,36%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: nauczyciel akademicki

5. Sobecka Anna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 444
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,09%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel

6. Gembicka Anna Urszula ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 305
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,38%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: pracownik administracji publicznej

7. Mazurkiewicz Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 623
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel

8. Kałużny Mariusz Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 984
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,43%
  • Miejsce zamieszkania: Chełmża
  • Zawód: dyrektor generalny

9. Jaranowski Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 464
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: nauczyciel

10. Girzyński Zbigniew ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 293
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,72%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel akademicki

11. Stefaniak Arkadiusz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 729
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Nowawieś Chełmińska
  • Zawód: pracownik administracji publicznej

12. Strych Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 154
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechocinek
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

13. Kosiński Krzysztof Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 885
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,86%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: instruktor higieny

14. Tyburski Jacek Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 559
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Brodnica
  • Zawód: pracownik administracji publicznej

15. Szwed Anna Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 553
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Unisław
  • Zawód: pielęgniarka

16. Orłowski Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 332
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Brzozie
  • Zawód: nauczyciel

17. Jaszczak Edyta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 441
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Rożno-Parcele
  • Zawód: nauczyciel

18. Sadurski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 333
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: technik mechanizacji rolnictwa

19. Klimek Łukasz Szymon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 625
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Wałycz
  • Zawód: nauczyciel

20. Klimaszewska-Antos Ewa Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 821
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Biskupice
  • Zawód: lekarz

21. Kłosowski Ziemowit Zawisza ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 898
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Rogowo
  • Zawód: kierownik ds. logistyki

22. Komorowski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 028
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Lipno
  • Zawód: zarządca nieruchomości

23. Kaliszewska Alina Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 043
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Gubiny
  • Zawód: rolnik

24. Warnel Zbigniew Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 515
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Antoniewo
  • Zawód: mechanik pojazdów samochodowych

25. Ratyńska-Drabczak Izabela Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 283
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Fabianki
  • Zawód: dyrektor handlowy

26. Drab Marzenna Stefania ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 326
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,96%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Kwiatkowski Robert Artur ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 940
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,08%
  • Miejsce zamieszkania: Piaseczno
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Scheuring-Wielgus Joanna Izabela ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 26 092
  • Procent głosów oddanych na listę: 38,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,77%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: socjolog

3. Rozpłoch Marek Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 618
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: pracownik samorządowy

4. Kowal Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 617
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,13%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: specjalista ds. zintegrowanego systemu zarządzania

5. Janiszewska Kazimiera Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 918
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Czarne Błoto
  • Zawód: pedagog

6. Rumińska Maria Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 336
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: informatyk

7. Augustinowicz Czesława Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 825
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Brzozowo
  • Zawód: nauczyciel przedszkola

8. Małecki Krzysztof Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 986
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Chodecz
  • Zawód: kierowca

9. Kuczmarska Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 665
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Wielgie
  • Zawód: dyrektor szkoły

10. Olewiński Sebastian Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 763
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Dobrzyń nad Wisłą
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

11. Maćkiewicz Jolanta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 629
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: technik administracji

12. Krzyżanowski Andrzej Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 503
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechocinek
  • Zawód: żołnierz

13. Krajewski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 617
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: inżynier

14. Matraszek Tomasz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: nauczyciel historii

15. Czernic Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 433
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel języka polskiego

16. Zawadzki Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 425
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Brodnica
  • Zawód: inżynier budownictwa

17. Szczurowska Inez Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 446
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Kujawski
  • Zawód: specjalista ds. logistyki

18. Eichhorst Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 423
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: kulturoznawca

19. Bytner Paweł Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 380
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Sumin
  • Zawód: nauczyciel akademicki

20. Turska Anna Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 424
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Przywieczerzynek
  • Zawód: dziennikarz

21. Pokorska Julia Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 435
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: studentka socjologii

22. Olejnik Stanisław Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 466
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrów Kujawski
  • Zawód: nauczyciel wychowania fizycznego

23. Belska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 470
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: studentka dziennikarstwa

24. Kowarowski Łukasz Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 347
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,96%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: urzędnik samorządowy

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Mentzen Sławomir Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 16 892
  • Procent głosów oddanych na listę: 59,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,73%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: doradca podatkowy

2. Czajkowski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 977
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Lipno
  • Zawód: operator maszyn i urządzeń

3. Łasiński Marcin Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 049
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: audytor

4. Buczek Grzegorz Bogusław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 595
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łysomice
  • Zawód: cieśla

5. Romanowski Jarosław Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 580
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Jabłonowo Pomorskie
  • Zawód: inżynier telekomunikacji

6. Zieliński Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: inżynier rolnictwa

7. Jackowski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 538
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: przedsiębiorca

8. Malendowicz Anna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 578
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: asystent parlamentarny

9. Walczuk Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 468
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Rypin
  • Zawód: lekarz weterynarii

10. Sewerynowicz Joanna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 276
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: pielęgniarka

11. Lisiecki Jakub Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 980
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: nauczyciel akademicki

12. Szczech Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 229
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: specjalista do spraw handlu

13. Lipiński Remigiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 328
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Bobrowo
  • Zawód: magazynier

14. Kuk Justyna Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 310
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Częstochowa
  • Zawód: student matematyki stosowanej

15. Zwoliński Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 513
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Golub-Dobrzyń
  • Zawód: programista aplikacji

16. Krzywińska Maria Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 195
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Janowo
  • Zawód: student administracji

17. Czarnecka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 492
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: sprzedawca

18. Tarazewicz Ewa Sabina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 75
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: specjalista do spraw kredytów

19. Gontarek Andrzej Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 226
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rakutowo
  • Zawód: rolnik

20. Sikorowski Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 233
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Bytoń
  • Zawód: rolnik

21. Toczyska Lucyna Klaudia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 96
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: chemik

22. Kulińska Klaudyna Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 111
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: inżynier geodeta

23. Błażejowski Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 200
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: technik-mechanik

24. Domańska Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 276
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechocinek
  • Zawód: pracownik administracyjny

25. Cybuchowska Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: telemarketer

26. Januszewski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 488
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kijewo Królewskie
  • Zawód: regionalny kierownik sprzedaży

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Lenz Tomasz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 26 044
  • Procent głosów oddanych na listę: 21,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,76%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: historyk

2. Myrcha Arkadiusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 32 439
  • Procent głosów oddanych na listę: 27,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,17%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: radca prawny

3. Hartwich Iwona ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 865
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,4%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: sprzedawca

4. Szymański Tomasz Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 845
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,62%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: poseł zawodowy

5. Łuczak Krystian Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 366
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,29%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: archeolog

6. Termiński Przemysław Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 144
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,92%
  • Miejsce zamieszkania: Papowo Toruńskie-Osieki
  • Zawód: prawnik

7. Alabrudziński Dariusz Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 559
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,57%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: księgowy

8. Lubańska Katarzyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 896
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,86%
  • Miejsce zamieszkania: Chełmno
  • Zawód: nauczyciel fizyki

9. Czerwiński Wojciech Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 040
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Chełmża
  • Zawód: administratywista

10. Jankowski Sylwester Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 851
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: inżynier leśnictwa

11. Kowalski Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 102
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Skępe
  • Zawód: ekonomista

12. Zwierzchowska Lidia Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 763
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrów Kujawski
  • Zawód: nauczyciel biologii

13. Stańco-Wawrzyńska Alicja Józefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 544
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: przedsiębiorca

14. Jaskólska Emilia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 914
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Okalewo
  • Zawód: rolnik

15. Zalewska Barbara Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 307
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Zamek Bierzgłowski
  • Zawód: nauczyciel

16. Ziółkowska Grażyna Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 500
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kamienny Smug
  • Zawód: lekarz

17. Graczyk Mirosław Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 378
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Makowiska
  • Zawód: samorządowiec

18. Bogucki Sławomir Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 156
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Kujawski
  • Zawód: samorządowiec

19. Wojtkowska Aneta Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 532
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Osięciny
  • Zawód: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

20. Kowalkowska Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 107
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Okonin
  • Zawód: administratywista

21. Rak Danuta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 361
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Przysiek
  • Zawód: nauczyciel biologii

22. Montowski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Radomice
  • Zawód: przedsiębiorca

23. Szramowski Wacław Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 292
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Szczepanki
  • Zawód: inżynier rolnictwa

24. Piotrowska Dominika Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 307
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Golub-Dobrzyń
  • Zawód: nauczyciel logopeda

25. Skonieczka Marcin Seweryn ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 983
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,88%
  • Miejsce zamieszkania: Wieldządz
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Kuszyński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 050
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechocinek
  • Zawód: pracownik obsługi biurowej

2. Krajewski Radosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 383
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Brudzawki
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Ziółkowski Sebastian Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 218
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: magazynier

4. Wrzesiński Marek Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 200
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: doradca klienta

5. Kwiatkowska Angelika Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 372
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Ośno
  • Zawód: recepcjonistka

6. Pytkowski Krzysztof Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 89
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Służewo-Pole
  • Zawód: doradca serwisowy

7. Skiba Dorota Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 285
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łazieniec
  • Zawód: referent ds. egzekucji

8. Szadkowski Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 175
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: technik telekomunikacji

9. Biniak Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 194
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Stawki
  • Zawód: ekonomista

10. Kacprowicz Patryk Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 328
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: programista

11. Niewiadomska Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 316
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Broniszewo
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Obiezierska Agnieszka Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 93
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Probostwo Górne
  • Zawód: ogrodnik

13. Zadworzański Marek Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 72
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: urzędnik

14. Fijałkowska Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 244
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: urzędnik

15. Kamińska Lidia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 197
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Otłoczyn
  • Zawód: geolog

16. Rutecka Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrów Kujawski
  • Zawód: magazynier

17. Nowak Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 235
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: dietetyk

18. Karski Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 98
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Morawy
  • Zawód: technik informatyk

19. Jabłoński Michał Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 145
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Koło
  • Zawód: student prawa

20. Jucewicz Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 399
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechocinek
  • Zawód: specjalista do spraw bhp

Dowiedz się więcej

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Jabłonowo Pomorskie

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 12.

Adamczyk Zbigniew ❌

KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 8 469
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,32%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: mechanik

Bober Ryszard Jakub ✔️

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 52 619
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 39,26%
  • Miejsce zamieszkania: Jabłonowo-Zamek
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: inżynier rolnictwa

Mioduszewski Andrzej Tadeusz ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 50 168
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 37,43%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: senator RP

Nowak Marek ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NOWAKA

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 15 013
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,2%
  • Miejsce zamieszkania: Węgrowo
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: lekarz medycyny

Zadura Robert ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LISTA MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO DO SENATU

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 7 770
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,8%
  • Miejsce zamieszkania: Najmowo
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: historyk

Dowiedz się więcej

polecane: Kolejne niedziele bez handlu. Od stycznia zaostrzenie przepisów.

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Jabłonowo Pomorskie - Brodnica Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3