Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3. Mecz 17. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Zobacz wideo

Tomasz Błaszkiewicz
od 16 lat
W sobotę 18 listopada, w ostatniej kolejce rundy jesiennej IV ligi kujawsko-pomorskiej, Sparta Brodnica przegrała na własnym obiekcie z Orlętami Aleksandrów Kujawski 1:3. Zobaczcie relację wideo!

Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3 (1:3)

Gole: Domżalski 32' - Witucki 9', Maciąg 40', Michałkiewicz 43'

Mecz rozpoczął się pechowo dla brodniczan. W 8. minucie jeden z piłkarzy Sparty zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Łukasz Witucki, który pewnym strzałem otworzył wynik. Sparta próbowała odpowiedzieć i dopięła swego w 32. minucie. Na listę strzelców wpisał się Grzegorz Domżalski. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do gości z Aleksandrowa, którzy w ciągu trzech minut zdobyli dwie bramki.

Po zmianie stron Sparta próbowała strzelić choćby kontaktowego gola, ale brakowało wykończenia akcji i wynik już się nie zmienił. Wyniki wszystkich meczów i podsumowanie 17. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej znajdziecie TUTAJ.