III liga grupa II - 10. kolejka
Sobota (5.10)
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin
11 - Hubert Sawicki
Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wlkp.
15 - Maciej Martyniuk
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca
15 - Krzysztof Kanclerz
Jarota Jarocin - Chemik Police
16 - Piotr Wiśniewski
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin
16 - Łukasz Ostrowski
Mieszko Gniezno - Górnik Konin
16 - Dawid Błażejczyk
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
18 - Marek Marcinkowski
KKS 1925 Kalisz - Unia Janikowo
18 - Denis Błaszczak
Niedziela (6.10)
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
11 - Paweł Wrzeszczyński
4 liga kujawsko-pomorska 10. kolejka
Sobota (5.10)
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Mogilno
14 - Jerzy Rolbiecki
Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek
14 - Łukasz Bania
Chemik Moderator Bydgoszcz - Lech Rypin
14 - Adam Kraśnicki
Orlęta Aleksandrów Kujawski - KS Sportis Łochowo
15 - Dariusz Drozd
Pomorzanin Toruń - Budowlany KS Bydgoszcz
15 - Piotr Ciesielski
Piast Złotniki Kujawskie - Legia Chełmża
15 - Piotr Kośmider
Notecianka Pakość - Cuiavia Inowrocław
15 - Rafał Podlewski
Chełminianka Chełmno - Sparta Brodnica
15:30 - Łukasz Boiński
Lider Włocławek - Unia Gniewkowo
12 - boisko ze sztuczną nawierzchnią.
W czwartek (g. 17) Wydział Gier i Ewidencji KPZPN podjął decyzję o terminie meczu Lider Włocławek - Unia Gniewkowo (był zaplanowany na sobotę na g. 11). W związku z meczami eliminacji mistrzostw Europy do lat 17 Estonia 2020, które rozegrane zostaną w Toruniu, Inowrocławiu i Włocławku stadion OSiR jest już zajęty (trwają przygotowania do środowych spotkań eliminacyjnych). Kluby nie doszły do porozumienia w kwestii nowego terminu. W tej sytuacji Związek, który organizuje turniej eliminacyjny U17, wyznaczył nowy termin tego spotkania, bez uzgodnienia z Liderem, w sobotę na godzinę 12 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Włocłavia też nie może rozegrać meczu 11. kolejki we Włocławku (12.10), ale kluby doszły do porozumienia i spotkanie odbędzie się w Pakości, a wiosną Notecianka przyjedzie do Włocławka.
5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 9. kolejka
Sobota (5.09)
Sokół Radomin - Elana II Toruń
11 - Karol Rolewicz
Start Eco-Pol Pruszcz - Mustang Ostaszewo
11 - Radosław Papierowski
Polonia Bydgoszcz - Promień Kowalewo Pomorskie
11 - Artur Żeliszczak
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Wda Świecie
11 - Dawid Kosmal
Unia Solec Kujawski - Radzynianka Radzyń Chełmiński
15 - Grzegorz Sosnowski
Unia Wąbrzeźno - Olimpia II Grudziądz
15:30 - Piotr Drogowski
Krajna Sępólno Krajeńskie - Cyklon Kończewice
16 - Mateusz Onysk
Niedziela (6.10)
Flisak Złotoria - Naprzód Jabłonowo Pomorskie
12 - Damian Ruczewski
5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 9. kolejka
Sobota (5.10)
Noteć Łabiszyn - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
15 - Mariusz Burda
Goplania Inowrocław - Kujawiak Lumac Kowal
15 - Bartosz Kowalczyk
Zdrój Ciechocinek - KS Prisma Dent Brzoza
15:30 - Marek Semrau
GKS Baruchowo - Łokietek Brześć Kujawski
16 - Piotr Wysocki
LTP Lubanie - Mień Lipno
16 - Sylwester Rasmus
Szubinianka Szubin - Wisła Dobrzyń n/Wisłą
16 - Patryk Piluś
Gopło Kruszwica - Kujawianka Strzelno
16 - Szymon Lewandowski
Niedziela (6.10)
Ziemowit Osięciny - LKS Dąb-BOSiR Barcin
15 - Radosław Kaczorowski
A klasa grupa I Bydgoszcz - 8. kolejka
Sobota (5.10)
LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - GLKS Dobrcz-Wudzyn
12 - Bogdan Jarosz
Kamionka Kamień Krajeński - Victoria Niemcz
14 - Adam Drozdek
Start Warlubie - Fala Świekatowo
15 - Robert Bujnicki
Rawys CEO Raciąż - Grom Osie
15 - Tomasz Linke
Sparta Przysiersk - Cis Joltex Cekcyn
15 - Janusz Pajonkowski
Tucholanka Hydrotor Tuchola - Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz
16 - Mateusz Muszyński
Victoria Koronowo - Grom Więcbork
16 - Piotr Mirż
A klasa grupa II Bydgoszcz - 8. kolejka
Sobota (5.10)
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Piast Kołodziejewo
11 - Paweł Matuszak
Noteć Gębice - Zootechnik Kołuda Wielka
14:30 - Michał Chrzanowski
Pałuczanka Żnin - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka
16 - Piotr Nowicki
Mikrus Szadłowice - Spójnia Białe Błota
16, Orłowo - Mateusz Mrówczyński
Znicz Rojewo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
16 - Jakub Najdowski
Zagłębie Piechcin - Pogoń II Mogilno
15 - Bartosz Hak
Noteć Inowrocław - Victoria Kołaczkowo
16 - Dawid Sieradzki
A klasa grupa I Toruń - 7. kolejka
Sobota (5.10)
Victoria Czernikowo - Wisła Grudziądz
14:30 - Maciej Ardanowski
Victoria Lisewo - Wojownik Wabcz
15:30 - Karol Zygadlewicz
Unislavia Unisław - Legia Osiek
16 - Piotr Różyński
Orzeł Głogowo - Zamek Bierzgłowski
16 - Robert Pasek
Pogrom Zbójno - Drwęca Golub-Dobrzyń
16 - Andrzej Keński
Niedziela (6.10)
Stal Grudziądz - Błękitni Podwiesk
13 - Wojciech Wyka
LZS Świedziebnia - Węgrowianka Węgrowo
14 - Dariusz Orzechowski
A klasa grupa I Włocławek - 8. kolejka
Sobota (5.10)
Lech Dobre - Kujawy Kozy
15 - Szymon Osieczak
Sadownik Waganiec - Orzeł Służewo
13:30 - Filip Krzywicki
Wzgórze Raciążek - Piast Bądkowo
16 - Łukasz Zasada
Niedziela (6.10)
Tęcza Topólka - Start Stawki
14 - Rafał Jankowski
Orlęta II Aleksandrów Kujawski - MGKS Lubraniec
15 - Marcin Koziorowicz
Unia Choceń - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
16 - Mariusz Pyszorski
A klasa grupa II Włocławek - 8. kolejka
Sobota (5.10)
Grot Kowalki - Kujawiak Kruszyn
16 - Damian Ruczewski
Victoria Smólnik - Wicher Wielgie
16:15 - Łukasz Woźniak
Niedziela (6.10)
Łokietek II Brześć Kujawski - GKS Fabianki
11 - Mateusz Tybińkowski
Tłuchowia Tłuchowo - Wiślanin Bobrowniki
11 - Marcin Praźniewski
Skompensis Skępe - Skrwa Skrwilno
13 - Łukasz Zasada
Widzisz błąd, masz informacje o meczach. Daj znać w komentarzach lub telefonicznie: 519 503 679. Messenger
Aby odświeżyć - kliknij F5.
Wideo - Flesz po 9. kolejce.
Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?