5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 23. kolejki [7-8 maja 2022]

Grzegorz Oleradzki
5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 23. kolejki [7-8 maja 2022]
5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 23. kolejki [7-8 maja 2022] Pcz
Udostępnij:
Wyniki, strzelcy, obsada sędziowska meczów 23. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w sobotę 7 i niedzielę 8 maja 2022 roku.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 23. kolejka

Sobota 7 maja 2022
Gopło Kruszwica - LTP Lubanie 1:1 (0:0)
Informują: Tomasz Jurkiewicz oraz Marcin Zapiec
Koniec - 1:1
GOOOL 64 min - Kamil Madajczyk 1:1
GOOOL 55 min - Łukasz Kmieć 0:1
Przerwa - 0:0
30 min - 0:0
15:00 - Dorn

Kujawiak Kowal - Pogoń II Mogilno 3:0 (1:0)
Informują: Jerzy Zapiec oraz Krzysztof Woźniak
Koniec - 3:0
GOOOL 90+3 - Kamil Bógdał 3:0
GOOOL 75 min - Adrian Rybka 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 41 min - Łukasz Grube, karny 1:0
30 min - 0:0
16:00 - Rolbiecki

Mień Lipno - GKS Baruchowo 0:2 (0:1)
Informują: Rafał Wiśniewski oraz Dariusz Janik
Koniec - 0:2
79 min - 0:2
GOOOL 57 min - Jędrzej Tomaszewski 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 24 min - Piotr Kierus 0:1
16:00 - Zygadlewicz

Noteć Łabiszyn - Tłuchowia Tłuchowo 3:1 (2:1)
Informuje: Kazimierz Grzywiński
Koniec - 3:1
GOOOL 83 min - Marcin Słowiński 3:1
75 min - 2:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 45 min - Oskar Raczkowski 2:1
GOOOL 44 min - Adrian Żuchniewicz, karny 1:1
GOOOL 18 min - Piotr Ziółkowski 1:0
16:00 - Stypczyński

Piast Kołodziejewo - Sadownik Waganiec 3:2 (3:1)
Informują: Paweł Krok oraz Jerzy Nowak
Koniec - 3:2
GOOOL 83 min - Igor Trąd 3:2
Przerwa - 3:1
GOOOL 23 min - Sebastian Basiński karny, 3:1
GOOOL 20 min - Dawid Pietrykowski 2:1
GOOOL 17 min - Jakub Priebe 1:1
GOOOL 9 min - Konrad Kazimierczak 0:1
16:00 - Gebler

Kujawiak Instalnova Kruszyn - Łokietek Brześć Kujawski 2:1 (1:0)
Informują: Dawid Orzelski oraz Marietta Niewiadomska
Koniec - 2:1
GOOOL 78 min - Dawid Marciniak 2:1
GOOOL 55 min - Jacek Wichliński 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 32 min - Lucjan Jaroszewski, karny 1:0
16:00 - Sławkowski

Zdrój Ciechocinek - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 4:0 (2:0)
Informują: Krzysztof Zakrzewski oraz Jacek Koncikowski
Koniec - 4:0
GOOOL 84 min - Maciej Kamiński 4:0
GOOOL 62 min - Piotr Gmur 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 45 min - Matuszak, głową 2:0
GOOOL 38 min - Daniel Matuszak 1:0
17:00 - Siwa

Tabela po 23. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej
1. Tłuchowia 23 59 88-29
2. Łokietek Brześć 23 52 64-23
3. Noteć Łabiszyn 23 49 66-26
4. Kujawiak K. 22 45 60-30
5. Lubienianka Polcalc 23 36 52-38
6. Kujawiak Instalnova 23 35 45-58
7. Gopło Kruszwica 23 34 39-26
8. Wisła Dobrzyń 23 34 52-49
9. Piast Kołodziejewo 23 34 53-57
10. Zdrój Ciechocinek 23 25 33-51
11. GKS Baruchowo 23 24 30-46
12. Mień Lipno 22 23 32-52
13. LTP Lubanie 23 22 38-67
14. Pogoń II Mogilno 23 21 29-58
15. Sadownik Waganiec 23 16 29-57
16. Noteć Inowrocław 23 16 23-63

Strzelcy 5. ligi kujawsko-pomorskiej 2. grupy po 23 kolejce

34 - Dawid Marciniak (Łokietek);
31 - Dawid Kieplin (Tłuchowia);
18 - Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.); Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia);
17 - Łukasz Różański (Sadownik 7, LTP 10); Kamil Nowicki (Tłuchowia);
16 - Bartosz Śmigiel (Wisła 3, Kujawiak K. 13); Patryk Dudkiewicz (Wisła);
13 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka);
12 - Kamil Koronowski (Noteć Ł.);
11 - Łukasz Grube (Kujawiak K.); Marcin Słowiński (Noteć Ł.);
10 - Michał Kruszczyński (Gopło);
9 - Lucjan Jaroszewski (Kujawiak Kr.);
8 - Kamil Madejczyk (Gopło 1, Noteć I. 7); Jędrzej Tomaszewski (GKS); Mateusz Kurtysiak (Gopło); Dawid Ormiński (Kujawiak Kr.); Kamil Trzeciak (LTP); Przemysław Burdyka, Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Bartosz Lewicki (Mień);
7 - Piotr Szczęsny (Łokietek); Damian Łozowicz, Jakub Pribe (Piast); Patryk Olewiński (Wisła); Marcin Majchrzak (Zdrój);
6 - Piotr Kierus (GKS); Piotr Gląba (Kujawiak Kr.); Maciej Pałczyński (Łokietek); Piotr Kędziora, Adrian Wysocki (Piast);
5 - Kacper Sztandarowicz (GKS); Adrian Rybka (Kujawiak K.); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Filip Cymerman (Mień); Mateusz Dolecki, Alan Jędrzejczak (Piast); Jakub Woliński (Tłuchowia); Adrian Nowak (Wisła);
4 - Miłosz Losik (Gopło); Alan Czerwiński, Dawid Kwiatkowski, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Konrad Błaszczyk, Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć, Damian Piernikowski (LTP); Michał Skonieczny (Łokietek); Daniel Wujkowski (Noteć I.); Piotr Pacia, Bartosz Palmowski (Piast); Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański (Tłuchowia); Radosław Czułkowski, Krystian Kajak, Daniel Matuszak (Zdrój);
3 - Filip Kalinowski (Lubienianka 1, Kujawiak K. 2); Jacek Wichliński (Kujawiak Kr. 2, Lubienianka 1); Patryk Nowacki (Gopło); Kamil Bógdał (Kujawiak K.); Daniel Komorowski (Kujawiak Kr.); Patryk Klimek (Lubienianka); Gabriel Boniec, Erwin Mętlewicz (Łokietek); Krystian Piechocki (Noteć I.); Oskar Raczkowski, Patryk Rybarczyk, Kamil Skonieczka (Noteć Ł.); Sebastian Basiński (Piast); Kacper Kraska, Mikołaj Lisek, Maciej Śmigielski (Pogoń II); Piotr Kuliński (Sadownik); Mateusz Białoskórski, Damian Bukowski, Łukasz Olewiński (Wisła);
2 - Łukasz Zabłotowicz (Wisła 1, Tłuchowia 1); Maciej Bieniek, Patryk Olczak, Michał Rosiak (GKS); Kacper Lewandowski, Oleksandr Lytviak (Gopło); Patryk Cichocki, Adrian Mieszkalski (Kujawiak K.); Mateusz Gaudyn, Patryk Pietrzak (Kujawiak Kr.); Tobiasz Kondracki, Łukasz Kranc (LTP); Tomasz Janas (Lubienianka); Łukasz Bartczak, Kamil Gołębiewski, Daniel Jankowski, Przemysław Kowalski, Kamil Markowski (Mień); Adrian Turowski (Noteć I.); Wiktor Dąbrowski, Łukasz Retlewski, Michał Sznajdrowski, Piotr Wnuk (Noteć Ł.); Konrad Czepik, Marcin Gołata (Piast); Stanisław Ciejek, Paweł Kasprowicz, Piotr Mroziński, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Adam Czajkowski, Konrad Kazimierczak, Michał Łęszczak, Igor Trąd, Dawid Wróblewski (Sadownik); Paweł Gaul (Tłuchowia); Juliusz Habasiński (Wisła); Alan Kałuża, Maciej Kamiński, Dawid Szczęsny (Zdrój);
1 - Dariusz Janik, Szymon Janik (GKS); Marcin Derenda, Kacper Kornacki, Filip Kowalski, Kamil Łukomski, Mikołaj Myśliwy, Jakub Nowak, Szymon Wojtarski (Gopło); Witold Jakubowski, Bartosz Kaczor, Jan Kaźmierski, Adam Niklewicz (Kujawiak K.); Norbert Karasiewicz, Paweł Orzelski, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Szymon Kluczkowski. Piotr Kulpa, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak, Michał Tulimowski (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Konrad Kujawski, Jędrzej Markiewicz, Kamil Trzeciak, (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Szymon Gryczewski, Łukasz Kraszewski, Dominik Sobieraj (Łokietek); Jakub Jesionowski, Alan Kórnatowski, Patryk Krasucki, Sławomir Szajgicki (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Piotr Dobruchowski, Michał Rose, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Mateusz Krajewski, Dawid Nadolski, Mikołaj Ruta, Jakub Suszek (Noteć Ł.); Jakub Jaszcz, Dawid Pietrykowski (Piast); Mateusz Bonkowski, Oliwier Doringer, Karol Kopliński, Adrian Kozłowski, Mateusz Wawer, Michał Wojciechowski (Pogoń II); Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Robert Majewski (Sadownik); Mariusz Cichowlas, Radosław Kwiatkowski (Tłuchowia); Bartłomiej Budziszewski, Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Piotr Gmur, Jarosław Krzyżanowski, Michał Rafiński, Kamil Wieczorkowski, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Samobójcze: dla Lubienianki - Paweł Pomaski (Pogoń II); dla Łokietka - Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.), Kamil Pyczka (LTP); dla Noteci I. - Mateusz Wawer (Pogoń II);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem; 3 dla Tłuchowii za mecz z Sadownikiem; po 3 dla wszystkich zespołów za wiosenne spotkania z Notecią Inowrocław.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 23. kolejka

Sobota 7 maja 2022
Start Warlubie - Elana Fundacja Toruń 1:2 (0:1)
Informuje: Robert Konieczny
Koniec - 1:2
82 min - 1:2
GOOOL 63 min - Marcin Kościelniak 1:2
GOOOL 61 min - Dominik Armatowski 1:1
60 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 42 min - Konrad Sztuba 0:1
22 min - 0:0
14:00 - Orzechowski

Victoria Metkor Koronowo - Rawys CEO Raciąż 2:1 (0:1)
Informuje: Marian Hoffmann
Koniecz - 2:1
GOOOL 58 min - Aleksander Ziółkowski, karny 2:1
GOOOL 57 min - Paweł Dec 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 17 min - Piotr Koniarski 0:1
15:00 - Gólcz

Krajna Sępólno Krajeńskie - Polonia-Metalkas Bydgoszcz 0:1 (0:0)
Koniec - 0:1
GOOOL 82 min - Paweł Siekierka, samobójcza 0:1
Przerwa - 0:0
35 min - 0:0
20 min - 0:0
15:00 - Pajonkowski

Olimpia II Grudziądz - Wojownik Wabcz 4:0 (3:0)
Koniec - 4:0
GOOOL 53 min - Filip Rzepka 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 23 min - Szymon Doba 3:0
GOOOL 12 min - Zachaczewski 2:0
GOOOL 8 min - Michał Zachaczewski 1:0
16:00 - Marczuk

Unia Wąbrzeźno - Victoria Czernikowo 0:6 (0:3)
Koniec - 0:6
GOOOL 73 min - Wróblewski 0:6. Napastnik Victorii wyrównał osiągnięcie kilku zawodników, którzy w poprzednich kolejkach zdobywali po 4. gole. Ma już na koncie 17 trafień i zrównał się z liderem klasyfikacji strzelców Jakubem Makowskim z Polonii
GOOOL 61 min - Wróblewski 0:5
GOOOL 59 min - Michał Adamski 0:4
Przerwa - 0:3
GOOOL 30 min - Wróblewski 0:3
GOOOL 15 min - Michał Górczyński 0:2
GOOOL 9 min - Mateusz Wróblewski 0:1
17:00 - Siewierski

Promień Kowalewo Pomorskie - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:4 (0:1)
90 - koniec
GOOOL 73 min - Mik 0:4
GOOOL 63 min - Bartłomiej Świątek 0:3
GOOOL 62 min - Radosław Mik 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 16 min - Mateusz Kordyla 0:1
17:00 - Błaszczyk

Sokół Radomin - Victoria NITEX Lisewo 3:2 (1:1)
Koniec - 3:2
GOOOL 90 min - Murawski 3:2
GOOOL 85 min - Paweł Jachowski 3:1
GOOOL 52 min - Sebastian Nurkowski 2:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 24 min - Piotr Murawski 1:1
GOOOL 17 min - Paweł Jachowski 1:0
17:00 - Sarnowski

Niedziela 8 maja 2022
Mustang Ostaszewo - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 2:0 (0:0)
Informują: Wacław Trawiński oraz Marcin Bańka
Koniec - 2:0
GOOOL 83 min - Dudek 2:0
GOOOL 77 min - Maciej Dudek 1:0
75 min - 0:0
57 min - 0:0
Przerwa - 0:0
37 min - 0:0
15 min - 0:0
14:00 - Radzik

Tabela po 23 kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Elana Fundacja Toruń 23 52 58-15
2. Polonia Bydgoszcz 23 47 44-14
3. Pomorzanin Serock 23 46 40-16
4. Olimpia II Grudziądz 23 40 57-30
7. Sokół Radomin 23 38 46-38
5. LKS Dąbrowa 23 37 44-30
6. Start Warlubie 23 35 38-42
8. Victoria Czernikowo 23 34 43-40
9. Mustang Ostaszewo 23 31 34-32
10. Rawys CEO Raciąż 22 30 44-47
11. Victoria Lisewo 22 26 38-54
12. Krajna Sępólno 22 21 30-39
13. Promień Kowalewo 23 20 29-69
14. Victoria Koronowo 23 19 35-47
15. Unia Wąbrzeźno 23 18 29-62
16. Wojownik Wabcz 23 18 23-48

Strzelcy 5. ligi kujawsko-pomorskiej 1. grupy po 23 kolejce

17 - Jakub Makowski (Polonia); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.);
15 - Maciej Dudek (Mustang); Dominik Armatowski (Start);
14 - Paweł Jachowski (Sokół);
11 - Dawid Murawski (LKS); Kacper Rychert, Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Dominik Rybacki (Rawys);
9 - Maciej Kaczmarek (Krajna); Tobiasz Mocek (Rawys); Piotr Marcinkowski (Sokół); Aleksander Zieliński (Victoria K.); Piotr Murawski (Victoria L.);
8 - Bartosz Burkiewicz (Krajna); Dawid Sarnowski (LKS); Szymon Doba (Olimpia II); Przemysław Jachowski (Sokół); Michał Adamski (Victoria Cz.);
7 - Kacper Rybacki (Elana); Mateusz Sarnowski (LKS); Patryk Podolski (Polonia); Marcin Szulc (Pomorzanin); Adrian Pieczka (Rawys); Jakub Bollin (Start);Patryk Zieliński (Victoria K); Jakub Górski (Victoria L.); Filip Flis (Wojownik);
6 - Maciej Łuszczyński (Promień); Radosław Drapiewski, Marcin Gołąb (Unia);
5 - Marcin Kościelniak, Kacper Kowalski, Konrad Sztuka (Elana); Bartłomiej Wesołowski (LKS); Michał Zachaczewski (Olimpia II); Paweł Bartoszyński (Promień); Mateusz Pril (Rawys); Jakub Lewandowski (Start); Paweł Mazurowski (Unia); Hubert Cieślik, Paweł Goral (Victoria L.); Łukasz Filarski (Wojownik);
4 - Kacper Jarzec (Olimpia II 2, Elana 2); Jakub Stawski (Elana II); Mateusz Gierlicki (LKS); Bartosz Przypis (Mustang); Jakub Nawrocki (Olimpia II); Oskar Durka, Radosław Mik (Pomorzanin); Bartosz Olkowski (Promień); Miłosz Brzeziński, Piotr Nalewaj (Rawys); Michał Gorczyński (Victoria Cz.); Szymon Grudziński (Victoria K.); Andrzej Pawlicki, Michał Zarembski (Wojownik);
3 - Hubert Maciąg, Jakub Pawlicki, Łukasz Sikorski (Elana II); Łukasz Hernik, Kamil Mosek (Krajna); Radosław Ankierski, Mateusz Ciesielski, Jakub Weiszewski (Mustang); Hubert Mich, Mateusz Zielecki (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Hubert Raczkowiak (Polonia); Mikołaj Detyna, Jakub Kawula (Promień); Damian Adamski, Nikita Khadynov, Michał Kozłowski, Mateusz Laskowski (Pomorzanin); Waldemar Jachowski, Dawid Muchewicz (Sokół); Aron Maciejewski (Unia); Dawid Bochuciński (Victoria Cz.); Szymon Marks (Victoria L.);
2 - Szymon Ćwikliński, Seweryn Dybyzbański, Kacper Jóźwicki, Mikołaj Kantorski, Michał Szczyrba (Elana II); Sławomir Suchomski (Krajna); Franciszek Kociniewski (LKS); Patryk Piotrowski (Mustang); Hubert Łopacki, Filip Okraska (Olimpia II); Kacper Czesiński, Robert Sawicki (Polonia); Kamil Bagniewski, Mateusz Płóciennik, Bartłomiej Świątek (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski (Promień); Piotr Koniarski (Rawys), Krzysztof Czajkowski, Szymon Szyjkowski (Sokół); Patryk Bączkowski Filip Ławicki (Start); Stanisław Jabłoński, Bartłomiej Kosiński (Unia); Łukasz Dziedzic-Kamiński, Paweł Górzyński, Gracjan Łęgowski, Hubert Nowak (Victoria K.); Filip Majewski, Dominik Taglewski, Remigiusz Więdłocha, Paweł Zieliński (Victoria L.);
1 - Mateusz Anuszewski, Jakub Budzisz, Mateusz Detmer, Patryk Grychtolik, Paweł Karbowiński, Oskar Page, Jan Stefko, Jakub Węgrzyn, Dawid Wiwatowski (Elana II); Łukasz Burkiewicz, Henryk Grajczyk, Tomasz Kienast, Łukasz Kozina (Krajna); Kacper Bańka, Mateusz Kurkowski, Jakub Lipowski, Szymon Słoniewski, Jakub Szugajew, Mikołaj Wiwatowski (LKS); Sylwester Gęgotek, Maciej Kardas, Sebastian Kobus, Filip Pelc (Mustang); Bartosz Cyburt, Filip Kacper Girszyński, Jakub Szczepaniak, Krystian Szypczyński, Damian Vu thant (Olimpia II); Szymon Dusza, Robert Frasz, Mateusz Korecki, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski, Kamil Nytko, Miłosz Olejniczak, Jakub Sawicki (Polonia); Szymon Adamczyk, Krzysztof Bogdziński, Natan Gralak, Kamil Komada, Mateusz Kordylak, Mikołaj Porożyński (Pomorzanin); Paweł Bartoszyński, Mateusz Kończalski, Krystian Kraśniewski, Miłosz Perełka, Mateusz Potęga, Marcin Tarka (Promień); Tomasz Kurs, Rafał Pasiński (Rawys); Marcin Jóźwiak, Jan Luks, Sebastian Nurowski, (Sokół); Łukasz Filip, Jarosław Górski, Patryk Klimek, Kamil Belczyński, Maciej Śliwiński, Damian Ziółkowski (Start); Jakub Godlewski, Bartosz Goszka, Patryk Kamiński, Mikołaj Wojdak (Unia); Dariusz Adamski, Jakub Adamski, Rafał Gołębiewski, Kamil Kowalski, Patryk Łęgowski, Krystian Marchlewski, Mateusz Maślewski, Jacek Tarkowski (Victoria Cz.); Paweł Brzeziński, Mateusz Chrzanowski, Paweł Dec, Aleksander Karbowski, Jakub Kulpa, Piotr Miś, Damian Szczukowski (Victoria K.); Radosław Goral, Lubomir Krawczuk, Przemysław Modrzyński (Victoria L.); Damian Beska-Pilarz, Mariusz Kwiatkowski, Roman Strupowski, Paweł Westfaleski (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany II - Mateusz Sarnowski (LKS), Robert Frasz (Polonia); dla Krajny - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.), Mariusz Kwiatkowski (Wojownik); dla Olimpii - Filip Cichacki (Unia); dla Polonii - Mateusz Potęga (Promień), Paweł Siekierka (Krajna); dla Sokoła - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.); dla Unii – Szymon Pankowski (Promień); dla Victorii Cz. - Michał Zarembski (Wojownik);

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polska zorganizuje mistrzostwa na najwyższym poziomie

Wideo

Materiał oryginalny: 5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 23. kolejki [7-8 maja 2022] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie